Słuchawki

Tanie słuchawki bezprzewodowe na co dzień - Xblitz Pure Beast

przeczytasz w 1 min.

Masz ograniczony budżet, a zależy ci na łączności bezprzewodowej, wzmocnionych basach, wbudowanym mikrofonie i długim czasie pracy? Zerknij na to, co do zaoferowania ma model Xblitz Pure Beast.

Xblitz Pure Beast to słuchawki bezprzewodowe, które łączą się z komputerem, smartfonem lub innym źródłem dźwięku za pomocą technologii Bluetooth 4.2 i pozwalają słuchać muzyki przez 10 godzin między ładowaniami. W razie czego można także skorzystać z dołączonego do zestawu przewodu mini jack i nie martwić się ani problemami z kompatybilnością, ani ograniczonym czasem działania. 

Xblitz Pure Beast - co mają na pokładzie

W słuchawkach wykorzystane zostały 40-milimetrowe przetworniki, a o odpowiednią jakość tonów niskich dbać ma technologia PureBass. W specyfikacji odnajdujemy też informacje o paśmie przenoszenia 20 - 20 000 Hz, czułości na poziomie 110 decybeli oraz impedancji wynoszącej 64 omy. 

Xblitz Pure Beast

Słuchawki służą nie tylko do słuchania muzyki, ale też do prowadzenia rozmów głosowych bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni. Aby je umożliwić, producent wyposażył model Pure Beast w mikrofon, a do odbierania służy jeden z trzech przycisków funkcyjnych umieszczonych na obudowie. Kolejne dwa pozwalają zwiększać i zmniejszać głośność. 

Słuchawki Xblitz Pure Beast kosztują niewiele

Po słuchawkach Xblitz Pure Beast nie można spodziewać się audiofilskiej jakości dźwięku. To model kierowany do osób poszukujących prostego urządzenia na co dzień, którego zakup nie będzie wiązał się ze szczególnie dużym wydatkiem. Skoro już przy tym jesteśmy, to czas podać cenę – ta wynosi 79 złotych, a więc naprawdę niewiele.

Źródło: Xblitz

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    to są słuchawki nauszne czy wokółuszne?