Wideorejestratory

Xblitz V3 Magnetic nagra wideo w 4K zza przedniej szyby auta

przeczytasz w 1 min.

Xblitz V3 Magnetic to wideorejestrator stworzony z myślą o tych osobach, których nie zadowala rozdzielczość Full HD czy nawet QHD. To propozycja dla wymagających.

Xblitz V3 Magnetic to wideorejestrator z wyższej półki

Nie da się ukryć, że Xblitz V3 Magnetic jest propozycją z wyższej półki. To jeden z najlepiej wyposażonych wideorejestratorów na rynku. Ma do zaoferowania GPS-a (pozwalającego przypisywać lokalizację do nagrania), Wi-Fi (ułatwiające przesyłanie filmów dalej) oraz – przede wszystkim – podzespoły gwarantujące wysoką jakość nagrań.

Zacznijmy od tego, że V3 ma niezły sensor Sony IMX 415 i rejestruje wideo w rozdzielczości 4K. Z kolei obiektyw z 6 szklanymi soczewkami zapewnia wysoką jasność i ostrość obrazu, a 150-stopniowy kąt widzenia to gwarancja tego, że wszystko, co powinno, faktycznie znajdzie się w kadrze. Na dobrą widoczność szczegółów możesz liczyć ponadto i za dnia, i w nocy.

Xblitz V3

Oczywiście urządzenie ma również czujnik przeciążeń. To on wykrywa niepokojące zdarzenia (takie jak nagłe hamowanie czy kolizja) i wysyła sygnał, że nagrania powinny być wówczas zabezpieczone przed nadpisaniem. To jednak standard, więc wróćmy do rzeczy nieprzeciętnych... 

Pełna nazwa kamerki to Xblitz V3 Magnetic – ten dopisek na końcu informuje nas o uchwycie magnetycznym. Dzięki temu możesz sprawnie i szybko instalować lub zdejmować kamerkę z przedniej szyby samochodu. Innym konstrukcyjnym atutem jest spory jak na takie urządzonko, 2,5-calowy wyświetlacz

To ile trzeba za niego zapłacić?

Sugerowana cena wideorejestratora Xblitz V3 Magnetic wynosi 599 złotych. Dla przeciętnego Kowalskiego może okazać się zbyt wysoka, ale biorąc pod uwagę specyfikację, nie można powiedzieć, że jest nieuzasadniona. 

Źródło: Xblitz, informacja własna

Czytaj dalej o wideorejestratorach: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!