Konsole do gier

Microsoft planuje białego Xboxa One - niestety nie pojawi się w sprzedaży

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Przygotowywany, "śnieżny" Xbox One oddany zostanie w ręce pracowników Microsoftu, którzy brali udział w pracach nad konsolą.

Xbox One konsola biała

Jak się ostatnio dowiedzieliśmy, premiera konsoli Xbox One nie jest tematem szczególnie optymistycznym. Po ostatnich opóźnieniach platforma ta początkowo pojawi się tylko w 13 krajach, a do innych trafi dopiero w przyszłym roku. Nie przeszkadza to jednak producentowi w planowaniu jej nowych wariantów.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Microsoft rozpoczął pracę nad białą wersją Xboxa One. Nawet jednak, jeśli podoba Wam się ona bardziej niż ta czarna to nie nastawiajcie się na to, że dokonacie jej zakupu. Przygotowywany, "śnieżny" Xbox One oddany zostanie bowiem jedynie w ręce pracowników Microsoftu, którzy brali udział w pracach nad konsolą.

Z racji tego, że ma być to dla nich nagroda za włożony w rozwój nowej platformy trud, konsola zostanie podarowana im za darmo. Co więcej, będzie ona jedynie częścią zestawu, składającego się jeszcze z białego pada, kontrolera Kinect, rocznego abonament Xbox Live, a także wszystkich gier, które będą tytułami startowymi konsoli Xbox One.

Być może w późniejszym czasie Microsoft zdecyduje się jednak na wprowadzenie białego Xboxa One do sprzedaży. Trzeba przyznać, że wygląda on całkiem dobrze i z pewnością część graczy poważnie zastanowiłaby się nad jego zakupem.

Źródło: theverge

Komentarze

20
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawe ilu z pracowników MS wystawi swoje na ebay jako produkt unikatowy.
 • avatar
  Według mnie w bieli wygląda znacznie lepiej.
 • avatar
  Na kinecta zabrakło białej farby ?
 • avatar
  Czekam na news o tytule: XBOX ONE nie będzie ;)))))
  -1
 • avatar
  No to ja rozumiem. Zupełnie inaczej wygląda. Bardzo pozytywnie przykuwa uwagę. Jednak nie rozumiem ich decyzji. Pracownicy M$ nie mają chyba tak źle, nawet szeregowi aby ich dopieszczać "specjalną" konsolą. Uważam, że pierwszą grupą odbioru takiej nowej konsoli powinna być społeczność graczy.
  Z drugiej strony może to być zamierzone zagranie ze strony M$. Sprawdzą reakcję społeczności i jeżeli było by trzeba to wprowadzą na start białą wersję, lecz nie sądzę, że zwiększanie już za drogiej ceny konsoli przyniesie im korzyści.
 • avatar
  a założymy się że pojawi się w ciągu kilku miesięcy... o nowego Xsa
 • avatar
  "niestety nie pojawi się w sprzedaży"

  Ale co to za problem, żeby samemu przemalować jeśli będzie wykonany z aluminium?
 • avatar
  Narzekacie, jest to miły upominek dla pracowników, szczególnie ten napis "I made this" na obudowie. Założę się, że prędzej czy później trafi do sprzedaży biała wersja. A co do Kinecta to dziwnie by wyglądał gdyby był biały bo Kinect będzie bezpośrednio nad/pod telewizorami które są z reguły czarne, więc trochę kijowo by to wyglądało. Biały Xbox cieszył by oko ale biały Kinect już niekoniecznie.
 • avatar
  Co by nie mowic, a moze mowic to BIALY wyglada duuuzo lepiej ;))) konsola nie do poznania ;P