Mobile

Xiaomi otwiera kolejny salon Mi Store i jak zwykle kusi promocjami

przeczytasz w 2 min.

Jakiś czas temu Xiaomi obiecywało zadbać o sieć salonów stacjonarnych na terenie naszego kraju i trzeba przyznać, że wywiązuje się z tego bez większych zarzutów. Już w sobotę odbędzie się otwarcie jedenastego Mi Store w Polsce.

Jedenasty Mi Store w Polsce i jednocześnie pierwszy w województwie podlaskim

Tym razem postanowiono spojrzeć na wschód od Wisły. 26 października, a więc już w sobotę, o godzinie 10.00 otworzą się drzwi Mi Store w Białymstoku. Na jego lokalizację wybrano Centrum Handlowe Alfa Gallery położone w samym centrum stolicy Podlasia. Na mieszący się na parterze salon zarezerwowano 83 metry kwadratowe powierzchni.

Mi Store w Białymstoku

Promocje na otwarcie Mi Store w Białymstoku

Tradycją jest, że otwarcie kolejnego salonu Mi Store okraszone jest licznymi promocjami i nie inaczej będzie tym razem. Wedle zapowiedzi, odwiedzający Mi Store w Białymstoku właśnie w sobotę będą mieli okazję sięgnąć po 900 urządzeń w niższych cenach. Prym wiodą tu jak zawsze smartfony, które są jednym ze zdecydowanie najważniejszych punktów oferty Xiaomi.

 • 60 x Mi Mix 2S 64GB (biały) w cenie 999 złotych
 • 60 x Redmi Note 7 32GB (Space Black) w cenie 649 złotych
 • 50 x Redmi 7A 32GB (Gem Blue) w cenie 349 złotych
 • 75 x Mi 8 Pro 128 GB (Transparent Titanium) w cenie 1 499 złotych
 • 40 x Mi A2 Lite 32GB (Gold) w cenie 499 złotych
 • 60 x czajnik Smart Kettle w cenie 149 złotych
 • 100 x czujnik temperatury i wilgotności w cenie 39 złotych
 • 100 x szczoteczka elektryczna Mi Electric Toothbrush w cenie 119 złotych
 • 60 x czajnik Mi Electric Kettle w cenie 79 złotych
 • 40 x lampa Yeelight Atmosphere Lamp w cenie 169 złotych
 • 90 x czuniki Mi Smart Sensor w cenie 279 złotych
 • 200 x Mi Power Bank 2S 10000 mAh w cenie 49 złotych
 • 20 x Ninebote (biały) w cenie 999 złotych
 • 20 x Ninebote (czarny) w cenie 999 złotych

Xiaomi zamierza otwierać kolejne salony stacjonarne w Polsce

Przypomnijmy, że pozostałe salony Mi Store zlokalizowane są w następujących miastach: Kraków (Centrum Handlowe Serenada i Galeria Krakowska), Warszawa (Centrum Handlowe Arkadia i Galeria Młociny), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera), Olsztyn (Galeria Warmińska) oraz Lublin (Galeria Lublin Plaza).

Na tym nie koniec. Xiaomi ujawniło, że w listopadzie otworzy salon w Mi Store kolejnym mieście. Wydaje się, że strategia będzie kontynuowana także w przyszłym roku. Xiaomi cieszy się na naszym rynku bardzo dużą popularnością, a widoki na przyszłość zdają się być naprawdę dobre. Zwłaszcza w kontekście smartfonów. Ceny wciąż pozostają bardzo konkurencyjne, a dodatkowo nie brakuje głosów, iż producent może przejąć część klientów, którzy być może odwrócą się od Huawei, które na skutek napięć na linii USA - Chiny musi stawiać na Androida bez usług i wsparcia Google. Wciąż nie jest zresztą jasne, jak będzie wyglądała oficjalna dystrybucja nowych smartfonów Huawei w Europie.

„Po dwóch latach od otwarcia pierwszego Mi Store mamy nasze sklepy już w 9 województwach. W listopadzie planujemy otwarcie kolejnych. Zależy nam na tym, by coraz więcej osób, w szczególności naszych Mi Fanów, miało dostęp do produktów i innowacyjnych rozwiązań Xiaomi.” - Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic

Warto zobaczyć również:

Źródło: Xiaomi Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  0
  Co do telefonów, możne nadarzyć się okazja na bycia w dość niskiej cenie słuchawki. Czy nabędą to ludzie, którzy faktycznie potrzebują urządzenia czy pazerni sprzedawcy?
  Zaraz zaraz to miały być promocje? A inne rzeczy wcale nie są aż tak poprzeceniane.
  https://allegro.pl/oferta/yeelight-xiaomi-atmosphere-ambience-candela-lampa-8566985125
  https://allegro.pl/oferta/czajnik-xiaomi-mi-smart-kettle-1800-w-1-5litra-8556182985
  itd.