Smartfony

Xiaomi wchodzi w kanał operatorski

przeczytasz w 1 min.

Klienci Play otrzymają w pierwszej kolejności model Xiaomi Redmi 4A.

Niektórzy sięgają jedynie po smartfony z wolnej sprzedaży. Nie brakuje jednak także tych osób, które wybierają oferty operatorów i zapewne ucieszą się one z faktu, iż będą moały do wyboru także propozycje z logo Xiaomi.

Smartfony chińskiego producenta już od pewnego czasu są oficjalnie dostępne w Polsce, ale dopiero teraz Xiaomi wchodzi w kanał operatorski. Wszystko dzięki nawiązaniu współpracy z Play.

„Nasza strategia zakładała, aby w pierwszej kolejności skupić się na  sklepach specjalistycznych i wielkopowierzchniowych. W krótkim czasie Xiaomi osiągnęło mocną pozycję. W segmencie retail, który specjalizuje się w produktach technologicznych, smartfony Xiaomi generują już ponad 10 proc. sprzedaży. Teraz robimy kolejny krok do przodu. Wprowadzamy markę do kanału operatorskiego. Dla naszego chińskiego partnera ma to kapitalne znaczenie. W Polsce operatorzy sieci komórkowych odpowiadają za sprzedaż ok. 60 proc. smartfonów, a Play jest jednym z kluczowym graczy na tym rynku.” – Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data

Klienci Play otrzymają w pierwszej kolejności model Xiaomi Redmi 4A, który w taryfie MIX Elastyczny dostępny jest za symboliczną złotówkę. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie internetowej operatora.

Po informacje na temat omawianego urządzenia najlepiej udać się natomiast do naszej recenzji.

Źródło: ABC Data

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DanyGee
  0
  Bajera! Wezmę go na przedłużenie umowy!
  • avatar
   therminator
   0
   Czyli klienici Play kupujacy tel z abonamentem albo abonament z tel beda mieli jede model wiecej do wyboru. Jestem z tego powodu szczesliwy.
   • avatar
    Silver
    0
    Odkąd telefony są na raty to skończyła się opłacalność brania ich u operatora.
    • avatar
     Pixel
     0
     *moały