Filmy / seriale / VOD

Zachowaj spokój na Netflix

przeczytasz w 1 min.

Netflix rozpoczyna promowanie nowego polskiego serialu. Zachowaj spokój, bo o nim mowa, to kolejna produkcja oparta na twórczości pisarza Harlana Cobena.

Druga polska adaptacji powieści Harlana Cobena na Netflix

Kolejna, ponieważ widzowie tego serwisu mieli już okazję oglądać W głębi lasu. Ba, wedle niektórych jest to jeden z najlepszych polskich seriali, jakie ma w ofercie Netflix. Zachowaj spokój zapowiedziano już jakiś czas temu, ale na zwiastun trzeba było poczekać. Nowy thriller nie będzie kontynuacją W głębi lasu, ale pokaże dalsze losy kilku znanych bohaterów.

„Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netflix i utalentowanymi polskimi twórcami. Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji w Zachowaj spokój i cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji W głębi lasu.” - Harlan Coben, autor powieści Zachowaj spokój

Zachowaj spokój - oficjalny zwiastun

Serial Zachowaj spokój. O czym opowie?

Reżyserami serialu są Michał Gazda i Bartosz Konopka. Całość ma składać się z sześciu odcinków i przedstawiać wydarzenia rozgrywające się na zamożnym, z pozoru spokojnym warszawskim osiedlu. Z pozoru, bo po tajemniczym zniknięciu osiemnastoletniego chłopaka sytuacja mocno się zmienia. Rodzice będą poznawać odpowiedzi na kolejne pytania, których wcześniej nie chcieli zadawać.

W rolach głównych wystąpią tutaj Magdalena Boczarska i Leszk Lichota. Poza nimi pojawią się również Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Bartłomiej Topa oraz jeśli mowa o nawiązaniach do W głębi lasu, Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki.

Premiera serialu Zachowaj spokój na Netflix zaplanowana została na 22 kwietnia.

Źródło: Netflix Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!