Gry PlayStation 4

Zapowiedziano otwarte beta testy Uncharted 4: Kres Złodzieja

przeczytasz w 1 min.

Twórcy przetestować chcą serwery pod większym obciążeniem. Już w weekend będzie okazja zapoznać się z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Trudno przypuszczać, aby wśród właścicieli PlayStation 4 znalazło się wielu, którzy nie czekają Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego, czy warto na ten tytuł czekać, wkrótce będzie mógł je rozwiać.

Swojego czasu twórcy sugerowali, iż na otwarte beta testy nie mamy co liczyć. Najwidoczniej jednak zmieniono zdanie, ponieważ właśnie takowe testy zapowiedziano. Sprawdzać można będzie tryb multiplayer, nie będzie przy tym wymagana subskrypcja PlayStation Plus.

Testy rozpoczną się już w piątek, 4 marca o godzinie 18:00 naszego czasu. Zakończą się natomiast w poniedziałek, 7 marca o godzinie 9:00. Do dyspozycji graczy oddane zostaną 3 mapy.

„Pomóż nam stworzyć najlepsze jak to tylko możliwe doświadczenia z wieloosobowej zabawy i przyłącz się do uczestnictwa w otwartym weekendzie przed premierą.”

Wydaje się, że na taką prośbę gracze chętnie odpowiedzą, prawda? Klienta bety pobierać można już od dziś, oczywiście z Playstation Store.

Źródło: blog.eu.playstation

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian47PL
  1
  Wojna graficzna 4k Tomb Rider (pc) vs Uncharted 4 (ps4) za 3,2,1...
  • avatar
   prime27pl
   -1
   Będę grał w grę ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Temu crapowi żadne testy nie pomogą.
    • avatar
     -AKATSUKI-
     -4
     Mehh.. To ta nisko budzetowa kaszanka dla burakow i konsolowych wiochmenow.. Troche zal gimbow ze dostana pol produkt by zachowac troche FPS i grafy na poziomie pegasusa..
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jedno pytanie dla posiadaczy PS4 - da się w tych "profesjonalnie spolszczonych" grach wyłączyć polskie napisy i grać bez dubbingu, czy trzeba sprowadzać gry z UK, żeby nie mieć polskich aktorów?

      Po Englercie w Killzone na PS3 nigdy więcej "profesjonalnych spolszczeń" Sony :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ciekawi mnie co naughty (america) dog wymodzi w tej części. Mam nadzieję, że nie zmienią zbytnio sprawdzonej formuły, że dostanę różnorodne miejscówki, wciągającą rozgrywkę i samą grafikę na max możliwości. Po wyjściu tej gry na PS4 brakować mi jeszcze będzie God of War'a i gran turismo do pełni szczęścia.