Magazyn Update

Zatrybi.pl - serwis do rozwiązywania Twoich problemów

przeczytasz w 1 min.

Wypróbuj naszą platformę do rozwiązywania Twoich drobnych problemów.


Przypominamy, że swoje problemy możecie rozwiązywać w nowym serwisie Zatrybi.pl. Możliwe, że na nurtujące Was pytanie lub prześladującą Was awarię ktoś znalazł już rozwiązanie. Zatrybi to fachowe i trafne porady, przeprowadzane z wytrwałością diagnozy i liczne poradniki w sprawie wyboru najlepszego sprzętu.

Serwis powstał na bazie dawnego Poradnika Benchmark.pl i przeniesione zostały tam wszystkie tamtejsze wątki. Oprócz tego wprowadzono tam rozbudowany system punktowy, dlatego jeśli udzielaliście się w nim wcześniej, to zapraszamy do sprawdzenia swojego miejsca w rankingach i zdobywania wyższych pozycji. Zatrybi tworzony jest w całości przez użytkowników. Dla Waszej wygody wprowadziliśmy również możliwość logowania za pomocą konta w Benchmark.pl.

Odwiedź Zatrybi.pl już teraz!

Źródło: Inf. własna

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cacek93
  12
  Na co to komu?
  Droga redakcjo, przecież mamy forum, które jest pełne osób pełnych do pomocy, ekspertów oraz bardzo ciekawych osobowości.
  Zamiast tworzyć ten serwis lepiej było zająć się promocją właśnie wspomnianego forum.
  Wszedłem tam i przeraża mnie poziom udzielanych porad, a świadczy to źle tylko i wyłącznie o serwisie.
  Nikt nie kontroluje tego, czy ktoś pomagający nie wprowadza w błąd oraz czy podaje jakąś sensowną argumentację.

  • avatar
   Igoruss
   4
   Dokładnie, widzę że redakcja chce odświeżyć niegdysiejszy "poradnik" który był kompletnym niewypałem i wylegarną niekompetencji. Mam nadzieje że zatrybi również nie zyska popularności bo to bezsensowna wewnętrzna konkurencja dla forum. Forum jednego z najlepszych w Polsce z świetną ekipą ekspertów i moderatorów pilnujących jakości porad i porządku.
   • avatar
    QraJr
    2
    Brak jakichkolwiek reguł które występują na forach typu "Użyj opcji szukaj" itp

    Serwis pogłębi nam problem głupiego pokolenia które szybciej założy temat niż spróbuje rozwiązać problem samemu albo poszuka już gotowego rozwiązania w wyszukiwarce, ponieważ odpowiedz są punktowane inni będą im tych odpowiedzi udzielać. Na forach za takie chamskie podejście lecą bany.
    Pojawi się też wysyp specjalistów którzy przepiszą wynik pierwszego linka z googla. Tak np wygląda technet microsoftu.... kiedy ktoś ma naprawdę poważny problem musi najpierw przekopać się przez 100 tematów o tym samym, 300 pajaców z milionem punktów którzy skopiowali pierwszy link z googla i 500 innych którzy nie mają zielonego pojęcia o czym mowa ale też coś tam napiszą. Śmietnik jednym słowem...

    Czy aby na pewno tego chcemy? Ja nie.
    • avatar
     michal0120
     1
     dobra sprawa
     • avatar
      Marucins
      0
      Kolejny szajs dla deb*li, którym nie chce się coś SAMEMU poszukać a chcą mieć wszystko od tak.
      • avatar
       BRisinGR
       0
       za reklamę się płaci...
       • avatar
        Nathir
        -2
        "Przypominamy.."
        ehe, na pewno :)
        • avatar
         Konto usunięte
         -2
         Nad tym logiem lepiej popracować trochę, a najlepiej zrobić nowe, bo to wygląda jak niskoligowa fuzja google chrome z clipart'ami z worda 97.

         Co do samego pomysłu również nie mam pojęcia po co konkretnie duplikować forum, które funkcjonuje nieporównywalnie lepiej od tego całego kącika porad, do którego nikt prawie nie zaglądał.