• benchmark.pl
 • Zewnętrzna nagrywarka Blu-Ray od Buffalo: BR-PX68U2-BK

Zewnętrzna nagrywarka Blu-Ray od Buffalo: BR-PX68U2-BK

przeczytasz w 1 min.

Firma Buffalo zaprezentowała najnowsze swoje urządzenie w postaci zewnętrznej nagrywarki Blu-Ray, która potrafi wypalić niebieskie płytki z prędkością 6x.

Napęd otrzymał oznaczenie BR-PX68U2-BK, wykonany został z czarnej, błyszczącej obudowy o wymiarach 137 x 142 x 20 mm i wadze nie przekraczającej 340 g. Posiada interfejs USB 2.0 i zapewnia szybkość zapisu do 6x dla BD-R, 4x dla BD-R DL, 2x dla BD-RE SL/DL, 8x dla DVD-R/+R/+RW, 6x dla DVD-RW, 5x dla DVD-RAM, 4x dla DVD-RW/+RW DL, 24x dla CD-R i 10x dla CD-RW.

Zewnętrzna nagrywarka Buffalo będzie dostępna wraz z pakietem oprogramowania: CyberLink PowerDirector 8 HE, PowerProducer 5, PowerDVD 8 BD edition, Power2Go 6, PowerBackup 2, InstantBurn 5 i MediaShow 4. W sklepach pojawi się jeszcze w tym miesiącu w cenie około 348 dolarów.

Źródło: TechConnect

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jewgienij
  0
  Och!! Jak tanio!!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tani to on może jest. Ciekawe czy będzie dobrze działać czy to nie jest shit podobny do Manty.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    To i tak drogo teraz wewnętrzne kupisz za około 800zł (do notebook'ow za 900-1000zl) wiec nie wiem czym by się tu tak podniecać... Szczególnie że tamte to Lite-ON a to to nie wiadomo co.
    A i jeśli komuś na nagrywarce BD zależy to na pewno nie będzie on na usb2.0 bo osłabi to przesył w porównaniu z SATA2 na którym te Lite-on'ki są...
    Dziwi mnie ta cena teraz to trochę drogo jak na taki sprzęt...(ceny powinny iść w dół a nie w górę;P)