Akcesoria Mobilne

Niedrogie słuchawki bezprzewodowe dla aktywnych - Marble CA-1729 BT

przeczytasz w 1 min.

Niedrogie dokanałowe słuchawki bezprzewodowe na trening i na co dzień? California Access Marble CA-1729 BT mogą być interesującą propozycją.

California Access Marble CA-1729 BT to bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych osób. Pozwalają cieszyć się ulubioną muzyką przez 6 godzin, zanim nadchodzi konieczność podładowania ich akumulatora. To więcej niż potrzeba na zrobienie treningu, a wystarczy nawet na przyjazd i dojazd do pracy czy szkoły. 

Dzięki temu, że są wyposażone w mikrofon HD (z technologią redukcji szumu), słuchawki sprawdzą się także podczas rozmów telefonicznych. Znajduje się on konkretnie na przewodzie, na którym znalazło się również miejsce na przyciski umożliwiające regulowanie głośności bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni. 

California Access Marble CA-1729 BT słuchawki

Dokanałowe słuchawki sportowe Marble łączą się ze smartfonem przy wykorzystaniu technologii Bluetooth 5 + EDR, co pozwala na osiąganie wysokiej jakości przesyłanego dźwięku, nawet pomimo braku „kabli”. O odpowiednie brzmienie dbają też „przewodniki klasy Hi-Fi”. W tym miejscu wypada dodać, że głośniki mają 8 mm średnicy, a pasmo przenoszenia to 20 - 20 000 Hz.

Tak jak przyzwyczaiła nas już do tego marka California Access, istotnym atutem słuchawek Marble CA-1729 BT jest również niewygórowana cena. Konkretnie wynosi ona 129,90 zł.

Źródło: California Access

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!