iPad w USA 3 kwietnia, w Polsce...

W XXI wieku. To znaczy mamy taką nadzieję. W każdym razie po raz kolejny państwo z czterdziestoma milionami obywateli na "swój czas" będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Nieoficjalnie - tutaj już bazując na słowach Apple - do końca roku.

Pewna jest już data premiery iPada na terenie Stanów Zjednoczonych - 3 kwietnia, zaś już od 12 marca rusza sprzedaż przedpremierowa w Apple Online Store. Amerykanie, którzy jako pierwsi będą mieli okazję nabyć urządzenie, również zostaną nieco pokrzywdzeni, bowiem ta wersja wyposażona zostanie jedynie w Wi-Fi. Jego cena wyniesie 499$.

Pełnoprawny iPad z Wi-Fi i modemem 3G pojawi się kilkanaście dni później, a poza USA zabawi Kanadę, Australię i Japonię. W gronie szczęśliwców ze Starego Kontynentu znaleźli się natomiast Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Szwajcaria, Francja i Hiszpania.

Na całym świecie wciąż nie gasną echa związane z zapowiedzią nowego gadżetu od Apple. iPad będzie miał bardzo trudne zadanie, bowiem tym razem sceptycznie nastawieni do niego są nawet miłośnicy produktów oznaczonych jabłuszkiem. Jak podkreślają - pomysł może być przekombinowany, a samo urządzenie niepraktyczne.

Źródło: Apple.com

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY