Laptopy

AMD Vision Black – czwarty stopień wtajemniczenia

przeczytasz w 1 min.

AMD nieustannie rozwija program VISION, który ma pomagać klientom w wyborze komputerów. Przetestowaliśmy laptopa kwalifikującego się do VISION Black, który według AMD jest adresowany dla najbardziej w

AMD coraz lepiej radzi sobie na rynku notebooków i nieustannie rozwija program VISION, który ma pomagać klientom w wyborze komputerów spełniających ich oczekiwania. Jakiś czas temu koncern wprowadził kolejną kategorię - VISION Black. Przetestowaliśmy laptopa kwalifikującego się do VISION Black, który według AMD jest adresowany dla najbardziej wymagających użytkowników.

Jako że na rynku pojawia się coraz więcej komputerów objętych programem VISION, przy okazji przypominamy także charakterystyki poszczególnych kategorii.
 

Acer Aspire 7552G to laptop ze znaczkiem VISION Black, co oznacza, że ma naprawdę wydajne komponenty. Znajdziemy w nim mobilnego Radeona HD 5850, czterordzeniowy procesor Phenom X920 oraz 4 GB pamięci DDR3. Komputer nadaje się do wielu zastosowań, na co zresztą wskazuje charakterystyka VISION Black.
 

  • Pełna obsługa Microsoft DirectX 11
• Możliwość tworzenia i zarządzania ogromna biblioteką cyfrowych plików
• Wysoka wydajność w grach 3D
• Możliwość tworzenia, edytowania i renderowania zdjęć i filmów HD
• Szybki wielordzeniowy procesor
• Obsługa technologii ATI Eyefinity (do 6 monitorów w zależności od modelu)

Na następnych stronach informujemy o funkcjach laptopa i prezentujemy jego wyniki uzyskane w testach. Ostatnia strona zawiera z kolei przypomnienie charakterystyki wszystkich kategorii z programu AMD VISION.