Czy targi PGA 2021 to gratka dla graczy? Zobacz film i oceń
Gry

Czy targi PGA 2021 to gratka dla graczy? Zobacz film i oceń

przeczytasz w 1 min.

Targi PGA 2021 przybliżają nam gry i sprzęt gamingowy. Możesz usiąść na leżaczku z kawunią i pograć na konsoli. Sprawdzisz gry które chcesz kupić, możesz rywalizować z innymi graczami albo kupić sprzęt do grania w dobrych cenach. Zobacz nasze wideo z PGA 2021 i sprawdź czy warto.

Przejdź się z nami po PGA 2021

Graczom zapewne nie trzeba przedstawiać targów Poznań Game Arena. Zawsze jest to wydarzenie ważne, a najczęściej również duże. Tym razem ze względów oczywistych tak wielka impreza masowa musiała być zauważalnie ograniczona, ale to i tak znacznie lepiej niż w ubiegłym roku, kiedy targi PGA nie odbyły się wcale.

Zapraszamy do krótkiej wideo-przechadzki po PGA 2021.

Na tegorocznych targach Poznań Game Arena 2021 zaskoczyły nas prawdziwe tłumy graczy. Nawet w piątkowy "VIP Day" zainteresowanie było potężne, a przed nami jeszcze sobota i niedziela. Na chętnych czekały stanowiska z zaawansowanymi symulatorami jazdy, goglami VR, konsolami najnowszej oraz poprzedniej generacji i rozgrywkami sieciowymi.

PGA 2021 benchmark.pl

PGA 2021

PGA 2021

Był nawet kącik retro gaming, z kartridżami, monitorami CRT starymi dżojstikami i całą tą otoczką. Cieszył się dużym wzięciem. 

Oczywiście nie zabrakło też konkursów z nagrodami oraz darmowych gadżetów oraz czasopism. Prawdę mówiąc to właśnie wydarzenia na kilku scenach, w których można było coś wygrać lub wylosować przyciągały największe tłumy (ja się nie dziwię).

PGA 2021

PGA 2021

PGA 2021

Dajcie znać w komentarzach jaka jest Wasza opinia o targach PGA 2021. Idziecie? Odpuszczacie? Piszcie śmiało.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deel77
  2
  Odnoszę wrażenie, że organizatorzy trochę nie ogarniają, albo nie chcą zrobić świetnej imprezy. Ta edycja, choć zdecydowanie mniejsza była fajna, ale do ideału trochę brakło. Ja rozumiem, że w miejscu poprzednich edycji jest szpital tymczasowy, ale MTP dysponują miejscem aby trochę inaczej podzielić wystawców. Porażką jest postawienie indyków (zdecydowanie najlepsza część targów) obok scen z krzykaczami i tłumem żebrzących o gadżety małolatów nikomu nie pasuje.
  • avatar
   fastmarek129
   0
   Może będzie lepiej za rok