Wiedźmin 2 w 3D - wideo, galeria, testy i wrażenia
Gry komputerowe

Wiedźmin 2 w 3D - wideo, galeria, testy i wrażenia

przeczytasz w 1 min.

Przetestowaliśmy Wiedźmina 2 w trybie 3D na notebooku Asus G73SW, który jest adresowany do graczy. Zobacz wyniki testów, a także wideo w 3D.

Ocena benchmark.pl
  • 5/5
Plusy

dojrzała fabuła, system walki, świetna oprawa audiowizualna, ogrom zadań do wykonania, nowe przerywniki filmowe między rozdziałami, świetnie dobrani aktorzy

Minusy

drobne błędy techniczne

Drugą część Wiedźmina o podtytule Zabójcy Królów recenzowaliśmy i testowaliśmy w artykule Wiedźmin 2: Optymalne karty graficzne. Sprawdzaliśmy jak wzrosła wydajność wersji pudełkowej po instalacji pierwszej łatki, oraz informowaliśmy czego można się spodziewać po instalacji drugiego patcha.

Pozostało właściwie sprawdzić w działaniu Wiedźmina 2 na komputerach przenośnych oraz przy wykorzystaniu systemu NVIDIA 3D Vision. Traf chciał, że mogliśmy to zrobić za jednym zamachem. W nasze ręce wpadł notebook Asus G73SW wyposażony właśnie w system NVIDIA 3D Vision. Poczyniliśmy odpowiednie testy oraz nagraliśmy film w 3D, który to możecie podziwiać poniżej - można go obejrzeć zarówno za pomocą zaawansowanego sprzętu do 3D jak i zwykłych kolorowych okularów. Nie zapomnieliśmy również o wykonaniu kilku zrzutów ekranowych, zarówno w technologii stereoskopowej, jak i anaglifowej.

 

Zanim obejrzysz...

... skonfiguruj odpowiednio serwis YouTube. Natej stronie będziesz mógł wybrać z jakich akcesoriów chcesz skorzystać podczas oglądania filmu 3D. Na razie oglądanie na YouTube filmów 3D wykorzystujących okulary migawkowe 3D Vision jest możliwe tylko za pomocą Firefox 4.

YouTube

Jeśli efekt trójwymiarowości jest niewłaściwy, prawdopodobnie musisz zamienić strony wyświetlanego filmu (prawo-lewo).

Efekty 3D w YouTube

Oczywiście przy użyciu kolorowych okularów nie można się nawet zbliżyć do jakości przy wykorzystaniu okularów migawkowych, ale ich zaletą jest to, że kosztują dosłownie kilka złotych, bądź są dodawane za darmo do czasopism.

 

Materiał wideo w 3D

Ze względu na specyfikę filmów 3D przy oglądaniu należy wybrać maksymalną dostępną jakość materiału (HD 1080p).