Myszki

Wireless Laser Mouse 7000

przeczytasz w 1 min.

Od kilkunastu dni mam w pracy możliwość testowania jednej z droższych myszek kompanii z Redmond. Chciałbym się podzielić wrażeniami z jej użytkowania.

Na początek wygląd - gryzoń ma ładny, ergonomiczny kształt, sprawiający wrażenie świetnego dopasowania do słoni. Niestety mam dość duże dłonie i dla mnie osobiście mysz nie jest aż tak wygodna, jak mogłaby być. W dodatku jest tylko dla praworęcznych, co niektórym może przeszkadzać.

Teraz czas na to, co najważniejsze, czyli użytkowanie. Zapewniona przez laser precyzja poruszania kursorem jest bez zarzutu. Myszka ma 5 przycisków, to wystarczająca ilość, a wychylna rolka umożliwia przewijanie w 4 kierunkach. Wszystko pięknie, ale...

Niestety, pracuję na codzień w środowisku Cad-owskim, więc środkowy przycisk jest dla mnie wyjątkowo ważny. A w tej myszce działa fatalnie. Po godzinie pracy zmuszony byłem wyłączyć funkcję wychylania rolki, a po dwu kląłem na czym świat stoi. Środkowy przycisk działa (albo i nie) wyjątkowo kapryśnie i czasem wymaga kilkukrotnego naciśnięcia, czasem chwili przytrzymania, żeby łaskawie zadziałał.

Podsumowując - Wireless Laser Mouse 7000 to niezła myszka, ale raczej dla osób, które rzadko korzystają ze środkowego przycisku. Za te pieniądze możnaby się spodziewać więcej.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!