Komentarze

 • „Nie” dla zabójczych robotów

  Ocena komentarza: 1
  Cholerni hipokryci jedną ręką robią takie roboty a drugą wymachują, że to niebezpieczne

  co za lamy

  7

 • Dziecko chronione technologicznie

  Ocena komentarza: -1
  Lewacka socjalistyczna ideologia z 19 wieku czyli Marksizm jest strasznie rujnująca dla człowieka, robi z niego niewolnika, rozbija jego naturalne środowisko czyli rodzinę, styl życia, prawo do samostanowienia, dewiacje seksualne, wybujałe i nieadekwatne prawa kobiet itd.
  To powoduje iluzje "wygodnego życia" i drastyczny spadek dzietności

  Utopijna lewacka ideologia została zaszczepiona w Niemczech z powodu bardzo agresywnej i zbrodniczej skłonności tego narodu, tam narodził się nazizm i faszyzm, który w zasadzie ma narodowość, sankcje na Niemcy po I Wojnie Światowej zaowocowały II Wojną jeszcze gorszą dlatego zdecydowano się na zniszczenie narodu lewactwem, dzisiejszy przeciętny Niemiec nie jest w stanie samodzielnie myśleć i nic zrobić.

  Natomiast w Polsce nikt nigdy nie będzie nazistą czy faszystą bo tutaj jest inna mentalność tylko agresywne bojówki komunistyczne nazywają nas nazistami co jest żałosne.

  Wracając do dzietności oprócz niszczącej ideologii socjalistycznej, właśnie ograniczanie kontaktu dzieci z naturą powoduje słabość i chorowitość a szczególnie w blokowiskach.

  10

 • Czytaj umowy, bo możesz (jak 22 000 osób) zgodzić się na czyszczenie toalet

  Ocena komentarza: 6
  Czy jak idziesz do sklepu po chleb to też musisz zaakceptować umowe zakupu chleba?

  Nie?

  No właśnie patologi praw autorskich się pogłębia należy ograniczyć te nadużycia.

  Na przykład wprowadzić klauzulę ogólnej umowy domniemanej czyli użytku zgodnie z przeznaczeniem i tyle. Albo szablon umowy EULA prawnie ograniczony do 200 słów wszystko w temacie.

  A nie jak jest teraz, że kupując program, grę czy usługę podpisujesz cyrograf jakbyś robił milionowy kontrakt.

  Prawa autorskie należy ograniczyć tak samo ilość kopii danego dzieła jaka można sprzedać bo na przykład tego samego chleba nie da się sprzedać 200 razy...

  16

 • Obcy: Przymierze, czyli jak nauczyć starego ksenomorfa nowych sztuczek

  Ocena komentarza: -4
  Czystość prawie zawsze prowadzi do dobrych rzeczy przestań szerzyć te lewackie brednie i kaleczyć język!

  Jak można napisać psycholożka, dermatożka, politolożka Boże kochany co za chłopsko robotnicze kaleczenie języka w tej sowieckiej ideologii

  to samo z zaśmiecaniem języka polskiego śmieciowym językiem angielskim

  lewackie średniowiecze wie dlaczego nigdy dotąd nie używano języka angielskiego jako pełnowartościowego, w którym można pisać historie?

  Proste, język angielski jest zaśmiecony, nie jest czysty i jest ubogi! Trudno pisać jednoznacznie, trudno dokładnie opisywać i pisać schludnie.

  Każdy ma swój język angielski nawet angole nie rozumieją sie nawzajem!

  Dlatego zawsze stosowano łacinę a angielski nadawał sie dla plebsu w dokach.

  Język polski jest 3 razy bardziej skomplikowany, wykorzystuje prawie cały zakres zarówno fonetyczny jak i opisowy, który człowiek jest w stanie ogarnąć

  Polski jest jednym z najtrudniejszych języków i możemy się z tego cieszyć bo umiejąc polski jesteśmy w stanie nauczyć się każdego innego języka własnie z tego względu, mówiac bez akcentu.

  Jak można mieć Ferrari jeżyk polski i zaśmiecać go maluchem jeżykiem angielskim? Trzeba nie mieć szacunku dla samego siebie ale tego właśnie uczą nas te sowieckie wartości z Brukseli.

  47

 • Obcy: Przymierze, czyli jak nauczyć starego ksenomorfa nowych sztuczek

  Ocena komentarza: 2
  Zauważcie, że ostatnie dobre kino to lata 70te 80te i może do połowy 90tych a od kiedy przyszła ta lewacka kupa do nas to jest totalne dno za to politycznie poprawne...

  Najgorsze jest to, że nie ma następców nikt nie może wymyślić nic fajnego nie nowego tylko fajnego i dlatego mamy Rambo 16, Obcy 20, Gwiezdne Wojny epizod 126ty itd.

  Jak umrą Sylwek, Arni, Van Damme, reszta... oraz reżyserzy tacy jak Ridley Scott, James Cameron itd.

  to niestety zostaniemy sam na sam z nowym kinem i gniotami typu szybko i zawistnie, atak rekinów piaskowych 4...

  totalnie nie ma następców ani aktorów ani reżyserów

  47

 • Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins i The Crew 2 - Ubisoft potwierdza

  Ocena komentarza: 1
  Coś ci się pomyliło Templariusze to nie Kościół poczytaj trochę o nich. W średniowieczu to byli m.in. pierwsi na świecie bankowcy itd.

  Hersztem bandy, która sprowadza bojowników ISIS jest nie kto inny tylko oprych znany szerzej jako Angelano z Germanii stary bezdzietny socjalista (były komunista), który nienawidzi białych ludzi.

  Za pomocą swoich marionetek zwanych Junkerek, Cimmerisek i Honaldo (który pochodzi podobno z wolnego miasta na Prusach) wydaje złowieszcze rozkazy Brukseli.

  Eizo będzie musiał po kolei dojść do sedna sprawy rozprawiając się na koniec z okrutnym i krwawym hersztem Angelano z Germanii. Po czym wszyscy najeźdźcy zostają wydaleni do Afryki a Europa odzyskuje pokój i wolność.

  To fabuła na kilka wydań.

  Można będzie też zobaczyć sztuczki jakimi socjalistyczny herszt denerwuje ludność Europy, są to potworki językowe takie jak

  psycholożka, kosmytolożka, socjolożka i profesorka ludność kiedy to słyszy to dostaje szału Eizo musi unikać takich sytuacji oraz obronić języki Europy od takich potworków.

  21

 • Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins i The Crew 2 - Ubisoft potwierdza

  Ocena komentarza: 1
  Moim zdaniem akcja nowego Assassin’s Creed toczyć się będzie w XXI wieku.

  Templariusze opanowali Unie w Brukseli, ich cel to zniszczenie Europy, ograniczenie roli Kościoła i wprowadzenie swoich porządków, feudalizmu i niewolnictwa.

  W tym celu wywołali wojnę na bliskim wschodzie i sprowadzili islamskich wojowników do Europy powodując masową migrację to istna inwazja.

  W Europie zapanował chaos, ataki terrorystyczne gwałty na kobietach, zapaść ekonomiczna, stan wojenny we Francji, Europa chyli się ku upadkowi.

  Ezio, młody assasyn dostaje misje ocalenia Europy poprzez usuniecie skorumpowanych i złych bandytów, którzy kierują tym procederem w Brukseli.

  I tutaj zaczynamy grę, przybywamy do Brukseli tworzymy komórkę assasynów i polujemy na kryminalistów, którzy łamia prawo i ściągają do nas bojowników islamskich oraz niszczą Europę...

  21

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 0
  Żal mi cie nawet nie wiesz o czym mówisz...

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 3
  Selekcja naturalna to proces oczyszczania z wadliwych genów to bardzo pożyteczny proces i podstawowy w biologicznym życiu.

  Załóżmy, że pozwolimy osobnikom ułomnym oraz chorym na rozmnażanie się i powielanie wadliwych genów w tedy nasz gatunek będzie się degenerował aż wrócimy spowrotem do jaskiń.

  To nie jest barbarzyństwo tylko naturalna konieczność nie wspominając o kosztach.

  To tak jak ludzie zarażeni socjalizmem i lewactwem pomimo 110 milionów ofiar socjalizmu ateistycznego w 20 wieku największa rzeź w historii ludzkości, nadal są wyznawcy tej ideologii i jest nadal popularna politycznie

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 0
  To proste gatunek, który się nie rozwija ginie, prawdopodobieństwo śmierci tym większe im bardziej populacja jest skupiona w jednym miejscu więc nie ma tutaj o czym dyskutować.

  Kolejna sprawa to planety, które nadają się na kolonizacje i wiele innych czynników

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 1
  Weź sobie zdjęcia ostatnie z sondy, która opuszcza nasz układ na zawsze i zobacz sobie jak wygląda Ziemia.

  Ziemia to taki mały pyłek w kosmosie wystarczy, że cos w nas walnie i nas nie ma.

  Może już coś leci...

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 0
  Bo jedna galaktyka to za mało zarówno ilościowo jak i jakościowo na zapewnienie trwałości gatunku oprócz naturalnych katastrof oraz zagrożenia ze strony innej inteligencji są jeszcze wojny pomiędzy samymi ludźmi chociażby takie jak w StarWars gdzie stale byśmy byli narażeni na samounicestwienie.

  Rozszerzenie na inne galaktyki daje nam liczebność, która gwarantuje stałą obecność gatunku w kosmosie.

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 0
  Żeby nasz gatunek miał szansę przeżyć MUSIMY wyjść poza układ słoneczny a nawet poza naszą galaktykę, ponieważ już wiadomo, że zginiemy zabici przez nasze Słońce więc kolonizacja Marsa to zbyt mało.

  Na tej podstawie sami widzicie, że nasza przyszłość wcale nie jest pewna i nawet jeszcze nie zaczęliśmy naszego rozwoju.

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 0
  Z rachunku prawdopodobieństwa przecież to logiczne.

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 3
  Nie ja raczej plasuje się w tych 20% bo mam tylko dwa fakultety i niestety posługuje się tylko dwoma obcymi językami więc może by coś ze mnie było jeszcze.

  74

 • Stephen Hawking daje nam 100 lat na zasiedlenie „nowej Ziemi”

  Ocena komentarza: 5
  To co ten powyginany pan na wózku mówi wie każdy.

  Problemem jest to, że system społeczno gospodarczy na Ziemi jest zacofany w tym sensie, że naprodukował miliardy bezrozumnych ludzkich Zombi.

  Mówiąc wprost i brutalnie tylko 10% ludzkości jest coś warta może 20% nadaje sie do czegokolwiek reszta to zjadacze chleba mówiąc ładnie.

  Ludzie otumanieni socjalistyczna ideologią lewactwa potem miliardy otumanionych ludzi religiami to wszystko nie pozwala przyjać im do świadomości istnienia życia gdzieś w kosmosie oraz KONIECZNOŚCI kolonizacji kosmosu jesli mamy przeżyć jako gatunek.

  Jesteśmy w krytycznym momencie bo mamy możliwość zniszczenia sami siebie a jednocześnie nasz rozwój społeczny jest jeszcze na poziomie zwierząt stadnych, niewiele cywilizacji potrafi to przeżyć i iść dalej stąd tak mała ilość inteligencji w kosmosie.

  Ale jest też druga strona otóż inteligencja taka jak nasza to PRZYPADEK i wcale nie jest konieczna do istnienia życia przykład dinozaurów, które żyły miliony lat a niczego nie zbudowały.

  Jak rzadka jest inteligencja? Na Ziemi żyło 4 000 000 000 miliardy gatunków z czego tylko 1 ludzie są inteligentni i w dodatku na skraju samozagłady to mówi wszystko.

  74

 • Jesteś śledzony, nawet jeśli blokujesz reklamy

  Ocena komentarza: 1
  Ale jak to wogóle możliwe żeby bez mojej wiedzy i zgody szpiegować nosz ku.

  Skarbówka ma dostęp do mojego konta niedługo sami se będą brali kase ile chcą,
  słuzby wiedzą wszystko gdzie dzwonie co mówie z kim sypiam gdzie i co robie,
  firmy internetowe wiedzą jeszcze więcej niz służby

  i nikt nigdy sie mnie o nic nie spyta a ja zrobie zdjęcie na ulicy to zaraz mam problem

  i to jest ta wolność i demokracja oparta na socjaliźmie

  gdybym tak ja szpiegował skarbówkę albo banki to zaraz paragraf by się znalazł

  i kto tu ma cos do ukrycia

  20

 • Nic tak nie usypia dziecka jak jazda samochodem? No to Ford ma pomysł

  Ocena komentarza: 2
  to nie obsesja tylko nerwy na ciągłe dzwonienie i pytanie czy nie chcesz kredytu, lizingu, loda czy buzi za pół ceny

  nie wspominając o znajomości salda na koncie i propozycji co możesz za to kupić i ile kredytu wziąć

  skończysz gimnazjum będziesz miał pracę to się dowiesz co to jest prywatność i ile jest warta

  11

 • Nic tak nie usypia dziecka jak jazda samochodem? No to Ford ma pomysł

  Ocena komentarza: 3
  Powinien byc tez tryb terenowy albo efekt jazdy sportowym autem po polskich drogach też podobno działa dobrze na zasypianie

  11

 • Po 20 latach piękny koniec misji sondy Cassini [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: -6
  Najpierw sam to zrób i wróć tutaj hyhy

  42

 • Po 20 latach piękny koniec misji sondy Cassini [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: -4
  Jak to w próżni nie ma oporów? Wtedy uderzenie asteroid wybiło by Ziemie z orbity lub zmieniło jej prędkość obrotu przecież to logiczne. Nie ma oporów powietrza ale inne z pewnością występują.

  Oddziaływanie Księżyca, który sie oddala podobno też by miało wpływ, promieniowanie Słońca to samo stwarza opory, np. ciężar oceanów i ruch wody

  Chyba brakuje wam kilku zmiennych w tym równaniu

  Poza tym są inne czynniki zewnętrzne, które oddziaływuja na układ oprócz grawitacji jest jeszcze sporo innych w tym te, które nie są jeszcze znane w kosmosie

  Coś wam się ta teoria łamie nie wygląda to wiarygodnie żeby cos przez miliardy lat bez napedu sie stale kręciło fizyka to wyklucza

  a przede wszystkim nie istnieja nigdzie idealne warunki i chociażby z tego powodu teoria obrotu jest kulawa

  42

 • Po 20 latach piękny koniec misji sondy Cassini [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: -6
  A czy taka asteroida, która uderzyła w Ziemie i podobno zabiła dinozaury nie jest taka silłą, która w jakiś sposób zakłóciła by ten nieograniczony i fantastyczny ruch?

  Takich uderzeń było mnóstwo a jednak prędkość się nie zmieniła? Coś ta fizyka w gimnazjum nam kuleje...

  42

 • Po 20 latach piękny koniec misji sondy Cassini [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: -3
  Niestety to tylko spekulacje na razie nie wiadomo skąd wziął się Księżyc a teoria jakoby Ziemia stabilnie obracała się z ta samą prędkością przez miliardy lat brzmi fantastycznie

  nieprawdaż?

  42

 • Po 20 latach piękny koniec misji sondy Cassini [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: -4
  Z fizycznego punktu widzenia perpetum mobile jest niemożliwe a jednak niektórzy twierdzą, że Ziemia się obraca z prędkością dźwięku przez miliardy lat uwaga

  bez napędu

  hmmmm

  42

 • Nie, nie musisz rejestrować swojego komputera

  Ocena komentarza: 8
  ZUS to nie hazard tylko można to porównać do piramidy finansowej, która jest zakazana prawnie czyli twój pracodawca wpłaca do ZUSu za ciebie 2000 po czym ZUS wypłaca ci z tego tylko 300-400 zeta, nikt tego nie dziedziczy i wcale nie masz prawa do tych pieniędzy bo są oficjalnie państwowe jak mówił Donald.

  Ludzie nie wiedzą do końca jak działa to ubezpieczenie bo gdyby tak było to już dawno była by wojna domowa.

  Trudno nazwać nawet ten system bo to taka piramida finansowa połączona z niewolnictwem bo przecież musisz pod przymusem to płacić ale wcale nie dostaniesz tych pieniędzy z powrotem wszystkich bo urzędasy muszą z czegoś wygodnie żyć udając że pracują  16

 • Pozasłoneczne planety odkrywamy masowo - tylko czy one naprawdę tam istnieją?

  Ocena komentarza: -3
  No widzisz kretynie tyle że ta NAUKA niewiele tłumaczy bo cały czas się zmienia

  Teoria Ewolucji nadal nie udowadnia pochodzenia człowieka bo brakuje ogniwa

  Po drugie trzeba byc kretynem twierdząc że taka masa jak Ziemia może się kręcić bez napędu miliony lat w powtarzalny i niezachwiany sposób takie twierdzenie podważa NAUKĘ fizyki, którą ucza w gimnazjum

  17

 • Pozasłoneczne planety odkrywamy masowo - tylko czy one naprawdę tam istnieją?

  Ocena komentarza: -9
  Tak a Ziemia wiruje z prędkością dźwięku przez miliony lat BEZ napędu dobre kto w to uwierzy.

  Druga sprawa to ciążenie skoro na równiku Ziemia wiruje z prędkością dźwięku a na biegunach prędkość jest niewielka to chyba powinna byc różnica w ciążeniu i wzroście ludzi chociażby

  Coś im sie te teorie nie kleją tak gdzies przeczytałem

  17

 • Niełatwa praca u Jeffa Bezosa (#4)

  Ocena komentarza: 13
  Musiało by mnie nieźle pogiąć żeby pracować w takiej firmie co ludzi zmusza do pracy w takich warunkach?

  Serio wolałbym otworzyć własna firmę sprzątającą niż pracować na takich warunkach 24/7

  Trzeba nie mieć szacunku dla siebie samego trzeba uważać się za śmiecia jest tyle innych możliwości.

  A gdy zabraknie frajerów do takiej roboty wtedy takie firemki i ich skorumpowani przyjaciele z administracji państwowej zaczną cinko piszczeć

  zwłaszcza urzędasy którzy nie pracują nie wytwarzaja PKB nie płaca podatków a żyja z naszej pracy i uważają się za nietykalna szlachtę

  i na końcu wariaci, którzy podziwiają te biznesy

  11

 • ZTE zapłaci ogromną karę - 1,19 mld dolarów dla rządu USA

  Ocena komentarza: -4
  Z resztą jak ogladałem programy o Korei Północnej i Południowej to te kraje za bardzo się nie różnią

  Sposb zycia ilość samobójstw w Korei południowej jest taki, ze lepiej chyba w Chinach żyć jeśli ktoś ma wybór

  15

 • ZTE zapłaci ogromną karę - 1,19 mld dolarów dla rządu USA

  Ocena komentarza: 1
  A ty myślisz ze rakiety balistyczne i łodzie podwodne są sterowane na gwizdek albo na sznurku pływają?

  ohh te gimbazy

  15

 • Kobiety ważne dla świata komputerów i nauki - pamiętajmy o nich nie tylko 8 marca

  Ocena komentarza: -1
  Komunistyczne święto.
  Polska to kraj feministyczny, gdzie kobiety mają większe prawa niż mężczyźni, gdzie dyskryminuje sie facetów ze wzgledu na płeć widać to w egzekucji praw ojca. Prawo karne także dyskryminuje mężczyzn bo kobieta za zabójstwo swojego dziecka dostaje kare w zawiasach pod śmiesznymi wymówkami natomiast facet zawsze jest ten zły z natury.

  W urzędach, w przedszkolach, w sądach, w bankach, w biurach wszędzie są kobiety mężczyzn jest tylko margines stąd coraz większe żądania mają kobiety a coraz mniej mają obowiązków, przez co odchodzi sie od podstawowej funkcji kobiety w społeczeństwie czyli rodzenie dzieci i ich wychowanie w rodzinie.

  Wszystkiego najlepszego życzę Wam kobiety a najwięcej rozumu, żebyście sie nie dały zagonić do roboty i opodatkować przez lewaków z feminizmem i prawami kobiet na gębie :)

  9

 • Czterdzieści lat minęło - Voyager I i II, najwięksi podróżnicy naszych czasów

  Ocena komentarza: -2
  Może tylko niedouczony jesteś i nie umiesz czytać ze zrozumieniem to domena gimnazjalistów

  Może jak poćwiczysz czytanie na głos będzie więcej rozumiał

  22

 • Niełatwa praca u Billa Gatesa (#2)

  Ocena komentarza: 6
  Dobrze, że Bill widzi jaka szmira sie z Windowsa zrobiła mam nadzieje, że Bill pogoni tego rowerzystę w rurkach i zwróci nam Windowsa

  13

 • Czterdzieści lat minęło - Voyager I i II, najwięksi podróżnicy naszych czasów

  Ocena komentarza: -2
  Pomyśl chwilkę i sie zastanów zamiast dawać przykłady ze swojego blokowiska na typowej ziemskiej fizyce.
  Jak sie bawisz w chowanego to może i łatwiej znaleźć kogoś z latarką na czole i trąbką w ręce ale czy w kosmosie jest tak samo?

  Co łatwiej znaleźć? Ale gdzie? Bo my nie wiemy do końca czym jest kosmos jesteśmy głośni owszem ale czy ktoś słucha na tych częstotliwościach lub czy ktoś myślący w ogóle został w tym wymiarze?

  Program nasłuchu kosmosu działa juz dekady i niczego nie znalazł może jakakolwiek myśląca i rozwinięta rasa juz dawno opuściła ten wymiar a tylko my mamy tak wczesne stadium rozwoju

  Idiotyczne jest myślenie, że przy tak kolosalnych odległościach inna myśląca rasa będzie próbowała kontaktu w taki sposób jak my czyli wyrzucenie butelki z kartka w środku do oceanu z nadzieja, że ktoś kiedyś to znajdzie

  Jesteśmy na zbyt wczesnym etapie rozwoju zeby sie kontaktować z kimkolwiek z kosmosu bo taka komunikacja nawet przy pomocy fal elektromagnetycznych trwała by całe epoki nawet nie tysiące lat tylko epoki :)

  Dla przykładu może piramidy były taką komunikacją...

  22

 • Czterdzieści lat minęło - Voyager I i II, najwięksi podróżnicy naszych czasów

  Ocena komentarza: -3
  Wiecie co jest fajne, że ta sonda już teraz jest mocno przestarzała a za 200 lat może być tak, ze jakiś nasz statek między gwiezdny ją przechwyci :)

  22

 • Czterdzieści lat minęło - Voyager I i II, najwięksi podróżnicy naszych czasów

  Ocena komentarza: -2
  Z tym, że sygnał elektromagnetyczny z przemówieniem Hitlera trudno wykryć skąd pochodzi i jaki jest stary może nie bedziemy juz istnieć, natomiast taka sonda z namiarami współrzędnymi z dyskiem i budową anatomiczną człowieka to jednak jest coś innego

  o ile wcześniej jakiś kamień nie rozwali tego złomu

  22

 • Nie skomentujesz, jeśli nie przeczytasz - pomysł z Norwegii

  Ocena komentarza: 0
  No czyli chodzi o cenzurę i dyskryminację innych poglądów niż lewacka gazetka prezentuje

  Wiadomo, że na północy szaleje lewactwo a lewackie poglądy to dowód na defekt mózgu bo to jest stan umysłu, jednostka chorobowa.

  W naszym kraju mamy dosyć tej patologii bo lewactwo dyskryminuje kobiety, łamie nasze prawa oraz styl życia. Postawa ta jest szkodliwa społecznie i należy się zastanowić nad delegalizacją patologii

  14

 • Obcy: Przymierze na konkretnym zwiastunie

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawe czy ta świeżość będzie polegała na parze gejów z dzieckiem :)

  bo jesli tak to ja dziękuje wole obejrzeć kolejny raz Obcego - pasażera

  6

 • Zaglądamy do zestawu testerskiego AMD Ryzen

  Ocena komentarza: 4
  Wyślijcie mi chociaż powietrze z zapachem z tego pudełka w woreczku

  30

 • Niełatwa praca u Steve’a Jobsa (#1)

  Ocena komentarza: 2
  Widzisz sam jesteś ofiarą Steva skoro jesteś gotowy wydać na telefon 2300.

  Ja nigdy nie kupie telefonu za więcej niż 600 i to nie dlatego, że mnie nie stać tylko uważam to za czysty idiotyzm

  16

 • Biały Dom zasugerował NASA rozważenie załogowej misji wokół Księżyca już w 2019

  Ocena komentarza: -1
  No w końcu ktoś pogoni ten odpowiednik naszego zusu siedzą łajzy biorą kase i nic nie robią w tym NASA

  18

 • Nowoczesny sprzęt we współczesnej rozgłośni radiowej

  Ocena komentarza: 4
  No niestety jedno z drugim się łączy, skoro duża część polskiego rynku to własność niemiecka to wiadomo, że będzie propaganda niemiecka, którą słychać i widać wyraźnie.

  Mam fakultet ekonomiczny i z łatwością odróżniam propagandę od rzeczywistości ale większość Polaków nawet tych wykształconych to analfabeci ekonomiczni podatni na manipulacje i tania socjotechnikę.

  Tak jestem Polakiem ale lubię też obce wynalazki obok naszych a nie ZAMIAST jak to propagują ci nowocześni lewaccy postępowi obywatele świata, że smaczniejsza obca kupa niż nasza - to patologia...

  15

 • Serwer lotniska w NY był otwarty przez kilka miesięcy

  Ocena komentarza: 2
  Nic dziwnego, że tak panicznie boją sie rosyjskich hakerów :)

  2

 • Tak rozpoczyna się film Obcy: Przymierze

  Ocena komentarza: 3
  Ale to samo co z ostatnim StarTrekiem ta scena jak wychodzą ze statku i te dwa geje sie obściskują i mają dziecko jak dla mnie hardcore strasznie zniechęciłem się do tego filmu i raczej już nie będe tego oglądał

  23

 • Zjednoczone Emiraty Arabskie chcą mieć wielkie miasto na Marsie - za 100 lat

  Ocena komentarza: 7
  A moze najpierw zajęli by się swoimi islamskimi imigrantami zamiast wysyłać ich do nas?

  34

 • Eko-robot na stacji kolejowej w Chinach

  Ocena komentarza: 1
  Czyli inwigilacja na całego ktoś powinien zakazać kamer w przestrzeni publicznej każdy ma prawo do prywatności

  6

 • Bill Gates za opodatkowaniem pracy robotów

  Ocena komentarza: -1
  Eee tam gadasz głupoty, postęp sam wymusi zmiany, ludzie maja też coś takiego jak świadomość zbiorową dlatego w Ameryce wygrał Trump pomimo, ze lewaki mieli media, władze i nieograniczone środki pieniężne.

  Pewnie, że nadal będzie podział na tych co mogą więcej i na tych co chcą tylko żyć spokojnie ale technologia ułatwi to życie gwarantując na przykład jakąś podstawę tak jak sugeruje Gates.

  31

 • Bill Gates za opodatkowaniem pracy robotów

  Ocena komentarza: 2
  To i tak jest nieuniknione bo w końcu wszystkie albo większość fizycznych prac będzie wykonywana przez roboty i co wtedy zrobić z bezrobotnymi?

  Jesteśmy świadkami przeskoku na kolejny poziom rozwoju. Musimy zmienić cały model egzystencji na tej Ziemi.

  Czyli zaczynamy od wykształcenia gdzie nie będzie się juz uczyć zawodu tylko rozwoju, ludzie będą kształceni w kierunku i systemie ukierunkowanym na rozwój.
  Żeby zwiększyć jakość gatunku, która jest niska obecnie, większość ludzi żyje na poziomie świadomości zwierzęcia czyli zjeść, wypić zabawić i bunga bunga

  Tutaj nie ma poprawności politycznej bo to realny problem

  Jak wszyscy wiemy spora część populacji ludzkiej jest słabo wykształcona i mało inteligentna nawet ludzie po studiach są mało inteligentni bo są tylko wyuczeni zawodu. Tylko 10 % naszego gatunku stanowią ludzie inteligentni.

  Coś z tymi ludźmi trzeba zrobić do tej pory nakładało się podatki i oni nie mieli czasu myśleć i się zastanawiać teraz się to zmieni.

  31

 • Procesory AMD Ryzen na zdjęciach [AKT.]

  Ocena komentarza: 30
  Dajcie chociaż polizać

  27

 • Elektryczne autobusy - nowy trend w Polsce

  Ocena komentarza: 0
  Prąd jest produkowany z węgla a kopalnie to priorytet rządu więc logiczne, że trzeba stworzyć konieczność istnienia kopalń pod płaszczykiem ekologii i kasy

  majstersztyk po prostu geniusz

  29