Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: mój sprzęcik głównie do gier
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: AMD Phenom II X4 925 2,8 GHz | @ 3,5GHz, chłodzenie Scythe Ninja Plus rev. A! z koszykiem od thermal
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD4000 4850 512MB | Gigabyte, chłodzenie BOX, rdzeń smarowany AS5
 • Płyta główna: chipset AMD 990X | płyta główna ASUS M5A99X EVO
 • Pamięć RAM: DDR-3 1600 8 GB | 2x4GB Kingston
 • Dysk twardy: OCZ Agility 3 | OS SSD OCZ Agility 3 60GB, dane 2x500GB + 250GB
 • Dodatkowe informacje: <div>Gdzie dokonano zakupu: komputronik.pl Inne elementy w&nbsp;moim komputerze: Monitor Iiyama E2773HDS, karta muzyczna SB X-fi Xtreme Music, g&#322;o&#347;niki Creative GigaWorks S750, nap&#281;d DVD-RW LG GH22NS70. Wszystko zamkni&#281;te w&nbsp;Chieftec BA-01B-B-B. Zasi&#322;ka Corsair CMPSU-550VXEU - 550W. Dodatkowo zamontowane ch&#322;odzenie AC 2x92, AC 1x120, scythe 1x120, kamera Live! Cam Vista IM, klawiatura + mysz Logitech EX100. Co planuj&#281; zmieni&#263;: Mo&#380;liwe, &#380;e kiedy&#347; tam proca na FX-a i&nbsp;graf&#281; na radka 7850. Do czego u&#380;ywam zestawu: gry,filmy itp Jakich aplikacji u&#380;ywam: du&#380;o ich</div>

Komentarze

 • Usuwanie domyślnej aplikacji w systemie Android

  Ocena komentarza: 1
  gdzie edycja? jeszcze tego nie wprowadziliście?

  15

 • Usuwanie domyślnej aplikacji w systemie Android

  Ocena komentarza: 0
  raz jest dobra domyślna, raz opera, raz jeszcze inne dziadostwo cóż, świat nie może być idealny, więc siłą rzeczy telefony i aplikacje też nie są.

  15

 • Usuwanie domyślnej aplikacji w systemie Android

  Ocena komentarza: 1
  potrzebny root i app master m.in.

  15

 • ASUS Maximus VI Impact - maleństwo na sterydach

  Ocena komentarza: -1
  Ten zasilacz testowany przez was to jest po prostu przerost formy nad treścią, widać, że autor tego artykułu nie ma zielonego pojęcia o sprzęcie, ludzie, komputer MC to komputer MC a nie mini-PC ludzie nie mylcie pojęć. Robiąc testy bez odpowiedniej karty graficznej w ogóle nie ma sensu żadnego, tylko dzieci potrafią się z tego typu tekstów ucieszyć. Dobrze, że zaglądam na ten portal już bardzo rzadko ale cóż jak go dzieci opanowały tak to już jest.

  43

 • Budujemy komputer do gier

  Ocena komentarza: -5
  artykuł bubel, można by wprowadzić jakieś porównanie względem ceny tj. m.in. do 3, 4, 5tys. itp. a nie wrzucać puste hasła nic nie wnoszące. Takie coś to ja robiłem jak byłem mały i w ogóle się na sprzęcie jeszcze nie znałem.

  41

 • Internet z gniazdka elektrycznego - technologia PLC

  Ocena komentarza: 1
  autor artykuły niestety nie jest elektrykiem i wszystkie rzeczy, które wypisuje są nic nie warte odnośnie opisu sieci elektrycznej. Fazy nie mogą być fizycznie połączone, więc pisanie o różnych fazach jest kłamstwem, tak samo nowoczesna instalacja nie posiada puszek rozgałęźnych, bo tak się już tego nie robi, z wyjątkiem oświetlenia ale to osobny temat. Jak wiadomo, każdy pkt łączeniowy to strata na mocy to >0,5W dlatego sygnały w dalszych częściach domu są słabe. Reasumując nowoczesna instalacja jak już jest no to jest przystosowana od razu do internetu tzn jest osobny przewód UTP do internetu. Co do samego urządzenia ono niestety z moim tylko przypuszczam raczej potrzebuje co najmniej pary przewodów gdyż jeden to tx drugi rx, ale nie używałem go, więc podaje tylko moje przypuszczenia odnośnie tego wspólnego przewodu neutralnego.

  Dodatkowo chyba, każdy trzeźwo myślący wolałby zainwestować w porządny router wi-fi niż, kupować te urządzenia, 2 urządzenia kosztują około 360zł (te tańsze) router około 250-300 + jakaś przystawka do PC za około 50-80 zł, wychodzi to samo, a mało tego laptop ma swoją kartę wi-fi. Więc technologie PLC jeszcze troszkę musi się rozwinąć, ale nie widzę dla niej świetlanej przyszłości.

  29

 • OCZ Vertex 4 128GB SSD - test, cena, opinie

  Ocena komentarza: -3
  wg mnie to opłacalność i zapis tego badziewa to nie powinno mu gwarantować dobrego produktu, badziew ten vertex 4. Czyżby benchmark.pl dawało każdemu gwiazdkę tylko dlatego, że został przeprowadzony test na portalu, w dodatku tylko suchy test. Te 420MB/s to nie jest rewelacyjny wynik muszę powiedzieć, oby wprowadzili szybko nowy firmware aby zapis troszkę podnieść, no ale zobaczymy co pokaże w teście na plikach.

  53

 • TP-Link TL-WR842ND: funkcjonalny router w przystępnej cenie

  Ocena komentarza: 1
  nie lepiej dopłacić do gigabitowego lana i wziąć wr1043nd a dopłata raptem 30-50zł zależy gdzie. Jest większy i ma możliwość montażu wewnątrz HDD. Ten tutaj fajny mały zgrabny i przyjemny, ale montaż zewnętrznego dysku powoduje, że stoi drugi klamot

  6

 • Skuteczny hak na hakera?

  Ocena komentarza: 0
  po to, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd i nie powielać informacji nie prawdziwych, chciałbyś czytać cały czas kłamstwa? Taka informacja jest tak samo potrzebna jak przykładowo pisanie o kole, który ma cztery kąty proste.

  Spytam się jeszcze raz, czy chcesz kłamstwa czytać? Po próbie obrony autora twierdzę, że lubisz czytać buble i same kłamstwa, zastanów się czy nie lepiej iść poplotkować z moherowymi beretami, tam są takie same informacje co tutaj na serwisie. Ja nie chcę kłamstw czytać, ale konkretne informacje i co najważniejsze prawdziwe

  17

 • Skuteczny hak na hakera?

  Ocena komentarza: 0
  Szkoda, że mój imiennik pisze o kimś kto wykonuje rewelacyjną pracę, o ludziach, którzy ciężko pracują, ludzi, którzy robią wszystko aby krakersi nie mieli tak łatwo. Szkoda również, że mój imiennik nie ma zielonego pojęcia o kim pisze. Szkoda, wielka szkoda.

  PS. do autora, wiem o kim myślisz i chciałeś napisać, ale tymi błędnymi słowami poniżyłeś się, szkoda, bo kilka newsów masz ciekawych, ale ten ...

  17

 • Od 2011 telefony ładujemy tak samo!

  Ocena komentarza: 0
  ty to nawet prawa oma nie znasz;P hehe

  33

 • 100 amperów na jednej linii 12 V w zasilaczu

  Ocena komentarza: 0
  amperów, watów, ampery, waty i wolty

  że tutaj jeszcze nie ma możliwości edycji ach :/

  64

 • 100 amperów na jednej linii 12 V w zasilaczu

  Ocena komentarza: 0
  jak się trzymamy to jednego języka a nie kilku, piszę się po polsku "woltów" przez nasze w a nie v

  64

 • Hakerzy zaatakowali Kaspersky’ego

  Ocena komentarza: 0
  hakerzy? no to bardzo dobrze, trzeba sprawdzać bezpieczeństwo, no chyba, że autorowi newsa chodziło o crackerów no to człowieku najpierw się naucz co znaczy słowo haker, pozdro;)

  21

 • Lato niekorzystne dla elektroniki

  Ocena komentarza: 0
  Końcówkę tego artykułu można wsadzić między bajki, piorunowi nawet listwa przepięciowa w niczym nie przeszkodzi. Bez wielostopniowej ochrony przepięciowej nic nie jest w stanie nas ochronić przed wyładowaniem atmosferyczym. Musi być każdy stopień ochrony tj. ochronnik B, C i najlepiej D (a D to jest właśnie ta listwa przepięciowa) muszą być, abyśmy czuli się bezpiecznie.

  A dlaczego tak jest, to elektrycy wiedzą.

  20

 • Need for Speed wraca do korzeni

  Ocena komentarza: 0
  coś pięknego, zwiastun mówi prawie wszystko, masakra z tym śmigłowcem.

  135

 • Najlepsze klasyki na PC - musisz je mieć

  Ocena komentarza: 0
  a chyba, że tak jeśli chodziło o samo odpalenie gry to wybacz za moje słowa, nie mniej jednak, nikt o rozsądnych nerwach nie grałby w tak niskich ustawieniach graficznych. Nawet desperaci nie usiedli by pograć, bo lepiej byłoby pograć w CoD 2 i już na rozsądnych ustawieniach graficznych. A kaleczyć grę ze względów graficznych prawdę mówiąc to grzech.

  142

 • Najlepsze klasyki na PC - musisz je mieć

  Ocena komentarza: 0
  Age of Empire tak to jest klasyka i również się dziwię, dlaczego tego tytułu zabrakło, ponadto zastanawiam się czy autor tego tekstu, bardzo fajnego tekstu zresztą, grał we wszystkie te gry na laptopach właśnie z takim sprzęcie jaki określił, że wystarczy do odpalenia gry. Chodzi mi między innymi o CoD 4 jak i bioshock. Swego czasu przy posiadaniu proca AMD 3700 san diego przy podkręconym do 2,5GHz i karcie graficznej radosławie X800 GTO2 CoD4 i 2x512 MB podkręcone na 472 MHz to był pokaz slajdów, więc się pytam autora, czy grałeś we wszystkie te gry mając taki zestaw? Ja osobiście mogę za ciebie odpowiedzieć, gdyż odpowiedź brzmi NIE !! W życiu sobie nie pograsz w CoD 4 na rozsądnych ustawieniach graficznych, nie mówię tutaj o maksie, ale chociaż o średnich detalach !! Więc co w tej liście robi CoD 4? Nie wiedza i tyle w temacie, jak o czymś piszesz to trzeba wiedzieć coś na ten temat, a nie paplać byle co. Ta część jest sporo nie na miejscu. CoD i CoD 2 to są klasyki ale nie CoD 4.

  142

 • Test: 2x GeForce GTX 480 vs Radeon HD 5970

  Ocena komentarza: 0
  Popraw byka z 4 strony, wykres też, jak pokazał twój "miernik" urządzenie pobierało 945,8 W (lub 949,8W - nie widać dokładnie, więc podaje obie wartości), a nie 960W, tylko 960VA a to moc pozorna, szkoła średnia się kłania. A co do recki, całkiem całkiem i tak jak przypuszczałem mimo 2xFermi Radek aż tak tragicznie nie odstaje.

  353

 • Gigabyte z płytą główną GA-890GPA-UD3H

  Ocena komentarza: 0
  "kontroler sieci bezprzewodowych Gigabit Ethernet" tutaj jest błąd, znawcy i autor już pewnie wie jaki + mała literówka.

  A płytka zapowiada się dość ciekawie, szczególnie 6 portów sata 6Gb/s

  4

 • Dużo chętnych na Bad Company 2

  Ocena komentarza: 0
  do komfortowej rozgrywki sieciowej, niestety ale największą rolę odgrywa przepustowość łącza no i wydajność serwera, więc cudów nie oczekuj. Weź pod uwagę również, że jest to wersja Beta. Sterowniki już są 10.2, może okazać się, że doda kilka FPS więcej.

  34

 • Dużo chętnych na Bad Company 2

  Ocena komentarza: 0
  zależy jaka rozdziałka monitora, u mnie na radku 4850 w rozdziałce 1440x900 gra na maks bez zająknięcia;). Patrząc na twój monitorek to nie chce mi się wierzyć, że gierka to pokaz slajdów na 1650x1050 z radkiem 4870. Sterowniki pewnie nie aktualne i tu jest pewnie problem;)

  34

 • GeForce 210 do komputerów Media Center

  Ocena komentarza: 0
  "szakale 1402 MHz" bardziej pasuje;)

  9

 • Nowe serie dysków SSD Corsair

  Ocena komentarza: 0
  brakuje słowa "zapis" autor wiadomości go zjadł;)

  Cena nawet przystępna muszę powiedzieć, osiągi nawet nie najgorsze.

  5

 • VLC Media Player 1.0.5

  Ocena komentarza: 0
  mam go od 2 czy 3 dni, nie pamiętam dokładnie, napisy ładne ładne, z resztą ten program używam tylko po to, aby odsłuchać zewnętrzną ścieżkę dźwiękową, ale trzeba było sprawdzić wszystko, więc nie narzekam, ale jakoś napisy najbardziej mi się w bestplayerze 10 podobają.

  Jedyny mankament, dlaczego nie zrobią tego dziadostwa w 64bitach, krew zalewa jak widzę programy tylko 32bitowe. Systemu 64bit są coraz bardziej popularne, a programów jak na lekarstwo.

  4

 • Poradnik: jak wybrać drukarkę

  Ocena komentarza: 0
  Poradnik? W niczym by mi nie pomogło przy wyborze drukarki. Dobrze, że już kupiłem taką jaką uznałem za najlepszą dla siebie. Drukarkę każdy wybiera taką jaką potrzebuje, droga - tanie tusze, tania - drogie tusze i tyle w tym wszystkim chodzi. Wszystkie parametry są bardzo podobne. A to czy ma czytnik kart czy Wi-fi to już osobista sprawa czy ktoś takie rzeczy wykorzystuje. Czytnik kart pamięci do czego? każdy ceniący się fotograf robi dodatkowo korektę w porządnym programie (Corel, PhotoShop), a wi-fi do czego? do tego, żeby 5 stron wydrukować raz na tydzień? Mało jest ludzi, którzy korzystają z drukarki, która ma wbudowane wi-fi w pracy, ludzie nie pracują przecież na laptopach (są wyjątki, ale o nich tutaj nie wspominam).

  54

 • Call of Duty przenosi się do Wietnamu?

  Ocena komentarza: 0
  jak zobaczyłem call of duty przenosi się do... pomyślałem, żeby tylko był w końcu ten Wietnam (pełno śmigłowców itp), wchodzę patrze i jest, oby ta informacja się potwierdziła, bo prawdę mówiąc tego klimatu brakuje. Świetna część była War at War u skośnookich, ale krótka i czekam cały czas z niecierpliwością na Wietnam, Przyznam się, że w MW 2 jeszcze nie grałem, jakoś nie mam ochoty.

  18

 • USB 3.0 - Pierwszy zewnętrzny dysk WD

  Ocena komentarza: 0
  Mógłbym prosić gdzie można obejrzeć wyniki testów, gdyż nie bardzo widzę, gdzie się one znajduję. pozdro

  6

 • USB 3.0 - Pierwszy zewnętrzny dysk WD

  Ocena komentarza: 0
  poczekamy zobaczymy i będziemy widzieć dokładnie w testach co te "cacuszko" potrafi.

  6

 • Nowe procesory Intel Core i3 i Core i5 ze zintegrowaną grafiką!

  Ocena komentarza: 0
  zgadzam się z tobą, nie ma co tutaj opowiadać, prawda jest brutalna, marża spowoduje to o czym piszesz.

  460

 • Nowe procesory Intel Core i3 i Core i5 ze zintegrowaną grafiką!

  Ocena komentarza: 0
  Jak dla mnie bez szału, cena powoduje, że te procki nie powinny być hitem. Wydajność na poziomie athlona II 240, czasami ciut więcej, a cena Athlona 2x niższa, więc po co przepłacać, jak przy dobrym wietrze jeszcze AMD się podkręci i gra gitara. Integra fakt dobra, ale jak to integra do gier się nie nadaje.

  460

 • Głośniki PC - poradnik jak wybrać

  Ocena komentarza: 0
  przydałaby sie korekta strona 12, kable koncentryczne od do 100....

  A co do poradnika 1 pytanie dlaczego nie uwzględniono głośników 8 kanałowych 7.1? Co do reszty bardzo fajnie opisane co i jak;) dużo przydatnych rzeczy.

  94

 • OCZ planuje zewnętrzny dysk USB 3.0

  Ocena komentarza: 0
  480Mb/s:8=60MB/s dla sprostowania;) nie 30

  Może i się mylę, wiele widziałem i wiele zobaczę, ale nie wierzę, że ludzie są w stanie wyciągnąć ogromne przepustowości przy nowym USB 3.0

  8

 • OCZ planuje zewnętrzny dysk USB 3.0

  Ocena komentarza: 0
  Dysk posiadał będzie teoretyczną przepustowość rzędu 4 Gb/s. A praktyczną pewnie ledwo 1Gb/s. Nie ma co się łudzić, dotychczasowy sprzęt nie wykorzystuje pełnej przepustowości USB 2.0 a co dopiero ma nasz sprzęt wykorzystać w przypadku nowego USB.

  8

 • Windows Vista Service Pack 2 (+ Windows 2008 Server)

  Ocena komentarza: 0
  Windows Vista waży ok 2,4 GB; SP2 ~1,3GB to obrazuje jakim szitem jest vista, żeby tak dużo ważyły poprawki szok.

  Fakt, szkoda, że nie ma wersji PL, ale to tam można jeszcze troszkę poczekać

  7

 • 2,5-calowe dyski montowane w miejcu karty rozszerzeń? Czemu nie

  Ocena komentarza: 0
  z BigTower od chiefteca z serii Bravo "nie trzeba już rozkręcać całej obudowy komputera. Wystarczy, że go wyłączymy, otworzymy klapkę i wyciągniemy dysk. " wystarczy tylko jeszcze odłączyć przewód zasilający i kabel sata, to w cenie 0 zł brutto, więc po co to komu? no chyba, że ktoś ma tyle HDD, że mu nie starcza miejsca w standardowych slotach na HDD

  4

 • 20 porad i sztuczek na sprawniejszą pracę z Windows Vista

  Ocena komentarza: 0
  Trzeba studiować w odpowiedniej Wyższej uczelni, która ma podpisane porozumienie z centrum dystrybucji oprogramowania MSDN AA stronka http://www.e-academy.com/

  Vistę mam tylko dlatego, że mam ją dodatkowo za darmo;) hehe, triczek, ale nie dla każdego oprogramowanie darmowe;)

  144

 • 20 porad i sztuczek na sprawniejszą pracę z Windows Vista

  Ocena komentarza: 0
  wcześniej wychwyciłem literówke widzę, że nadal nie poprawiona, ale tym razem nie o tym pisze, widzę, że większość się siłuje który system jest lepszy, więc podzielę się również swoim zdaniem, co do visty szczerze nic nie mam, ale mam ją tylko ze względu na obsługe DX 10 i tylko dlatego, do normalnej pracy używam XP (mama XP Prof SP3 i vista busin. obie 32bit). Ogólnie to vista zjada bardzo dużo zasobów systemowych ram HDD, u mnie to nie problem bo mam 4GB ramu i ponad 1TB, ale w każdym bądź razie nie czuję, żeby vista była lepsza, fakt przywiązanie do XP-ka jest dużo, nie mniej jednak w viscie nie zauważyłem czegoś nowego no i to kopiowanie danych na zewnętrzny nosnik - zmora pare dni temu pisałem 50-100kB/s na mp3 a normalnie idzie ok 5mb/s na XP-ku, ach brak słów. Vistę nienawidzę głównie z tych powodów co wymieniłem, ale ma DX 10 a nie przerabiany w XP-ku. (ale nigdzie nie zauważyłem gołym różnicy między DX 9 a DX 10, no więc po co taki system? przejściowy fakt, ale głównie powstał po to, aby wyżulić od nas użytkowników siano - dobrze, ze ja OS-y mam za free, ale dla tych co musza zakupić - współczuję)

  144

 • 20 porad i sztuczek na sprawniejszą pracę z Windows Vista

  Ocena komentarza: 0
  mała literówka - bardzo znacząca:

  "17. Ikony odpowiadające za resetowanie i zamykanie systemu"

  Nie ma takiego czegoś jak resetowanie, bo reset to jest reset, trzeba mechanicznie wcisnąć guzik, a wam chyba chodziło o restartowanie a to jest duża różnica

  144

 • Poznaj kluczowe zmiany w SP2 dla Visty

  Ocena komentarza: 0
  no dobra u ciebie, u mnie na starym kompie było wszystko OK nie miałem zaniżonych transferów tak jak to jest na nowszym kompie, kumpel ostatnio z mp3 przyszedl i sobie skopiowałem jeden filmik i 700 mb szło przez 20 min no to sory to nie jest normalne, jak idzie ~50-100 KB/s, a mp3 nie jest to taki szit bo na XP-ku wszystko idzie normalnie, to samo tyczy się kart pamięci, wiadomo, że nie u każdego taka wada występuje, ja mam poprostu to co większość, a wczesniej miałem jak ta mniejszość - bez wad

  20

 • Poznaj kluczowe zmiany w SP2 dla Visty

  Ocena komentarza: 0
  a co z kopiowaniem danych z różnych nośników, typu pendrive, kary pamięci itp bo nadal po SP 1 jest lipnie (mój stary komp nie miał niskich transferów zawsze było normalnie, a z nowym kompem objawy jak u większość prędkość na poziomi 50kB/s).

  20

 • ATI RV790 jednak w wymiarze 55nm!

  Ocena komentarza: 0
  Co to za aktualności? już w grudniu było wiadomo, że nowe GPU ATI będzie wytwarzało swoje nowe chipy w 55nm i z zegarami 850MHz dla rdzenia,

  10

 • Sztuczki i porady w Windows XP

  Ocena komentarza: 0
  ikona do wyłączenia komputera, po co to? dodatkowa ikona na pulpicie lub w pasku szybkiego komputera zamula kompa, nie lepiej sobie ustawić wyłącznik na przycisku włączenia komputera (jak to wspomniał Promilus)? panel sterowania->opcje zasilania->zakładka zaawansowane->i pierwsze z rozwijającego menu wybrać zamknij system? to jest prostsze;), ale nie powiem ciekawa opcja którą zaproponowałeś, a do do Win+L to jak się nie mylę jest to przełączenie użytkownika;)

  Co do kodów do gier microsoftu hehe dobre, nie słyszałem o tym;)

  6

 • Potężna moc dwóch rdzeni czyli Sapphire Radeon 4870 x2 2GB

  Ocena komentarza: 0
  w tym przypadku u kolegi jest procek 2 rdzeniowy, więc jeszcze słabsza wersja samego CPU odnośnie mocy obliczeniowej, nie mniej jednak lepiej zainwestować już teraz w ram gdyż, procka zawsze można wymienić

  23

 • Potężna moc dwóch rdzeni czyli Sapphire Radeon 4870 x2 2GB

  Ocena komentarza: 0
  No tak no szkoda, że nie dał się kolega namówić na ram i dodatkowo na raid 0 bo na pewno znacznie szybciej zaczął by mu komp śmigać, najważniejsze, żeby był zadowolony, jak efekt osiągnięty to gratki oraz za recenzję całkiem fajnie sklejona

  23

 • Potężna moc dwóch rdzeni czyli Sapphire Radeon 4870 x2 2GB

  Ocena komentarza: 0
  odpal sobie przeglądarkę np FF oraz ściągaj jakiś plik własnie tą przeglądarką + odpal sobie jakiś konwerter filmu + włącz GTA 4, i zobacz ile ci wtedy weźmie ramu, 4 rdzeniowy procek nie jest po to, żeby używać tylko 1 aplikacji, można robić kilka rzeczy naraz a do tego jest potrzebny ram, ba jeśli ktoś ma tyle siana, żeby wydać na jedną z najlepszych kart graficznych to wybacz, ale oszczędność na ramie jest, że tak powiem zbyteczna. Sam posiadam tylko 2GB ramu i GTA 4 na XP-ku niechce chulać, ja już sam system i wszystkie zbędne aplikacje wyłączyłem i udało mi się zejść do ok 250-300 MB zajmowanego ramu, i GTA 4 nadal nie chulał, bo słyszałem jak dysk głośno chodzi. Pobaw się troszkę Cad-em zauważysz, że im więcej ramu tym lepiej.

  Podsumowując jak ktoś jest maniakiem i chcę mieć taką kartę graficzną to nie powinien oszczędzać na reszcie sprzętu tym bardziej na Ramie

  23

 • Potężna moc dwóch rdzeni czyli Sapphire Radeon 4870 x2 2GB

  Ocena komentarza: 0
  hola hola proszę nie obrażać tej kartę mianem "kanapki", kanapki ma nvidia a nie ATI, ja nie widzę dwóch płytek PCB a ty widzisz? To jest jedna karta z dwoma GPU a nie kanapka jak nvidia 2 karty w jednym - "kanapka" (to od tego kanapka się wzięła a nie od tego, że są 2 GPU).
  Co do samego zestawu, po co inwestować w 4 GB Ram skoro system to 32bit? nie myślałeś o 64bit? Po drugie jak już majstrujesz to wrzuć 8GB to jest lepszy wybór, 4 to i mało i dużo można powiedzieć, że do płynnego grania 4 to minimum, ale jak jest możliwość to trzeba zainwestować w większą ilość pamięci.
  Aha i najważniejsze, chcesz podkręcać proca zmień chłodzenie, wydatek dodatkowych 100zł i efekt będzie lepszy przy O/C. Nie myślałeś o 2 dyskach połączonych w raid 0?

  23

 • Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, czyli jak optymalnie wydać 1000 zł na upgrade

  Ocena komentarza: 0
  świetnie, że udało się wybrać możliwie najlepszy zestaw i chyba dobrze, że to intel a nie AMD jak ja to na początku stawiałem ;) oby ci haczyk długo i potwornie szybko służył sprzęcik:)

  175

 • Tani monitor LCD 19" - Acer AL1916W

  Ocena komentarza: 0
  Co do monitora powiem tak, mam go i za żadne inne pieniądze nie wymieniłbym go na samsunga czy iiyama'e, czy jeszcze inny. Monitorek po prostu cud, miód i malinki:). Mam go około 1 roku - gry - rewelacja; filmy - rewelacja; martwych pikseli - brak !!!

  9

 • Wyniki konkursu Kingston Technology - wór prezentów czeka

  Ocena komentarza: 0
  graty :), szczególnie dla kumpla ze studiów, dla pana "musztardowe życie" hehe

  4