Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: Laptop Acer 5738G
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core2 Duo Mobile P7350 2,0 GHz
 • Karta graficzna: AMD Mobility Radeon 4570 512 MB
 • Płyta główna: chipset Intel laptop
 • Pamięć RAM: DDR-2 667 4 GB
 • Dysk twardy: Hitachi Travelstar 5K500
 • Dodatkowe informacje: <div>Co planuj&#281; zmieni&#263;: Wszystko? Do czego u&#380;ywam zestawu: Do pracy, oraz do gier, cho&#263; do gier tylko w&nbsp;teorii bo nie za du&#380;o na nim gier dzia&#322;a. </div>

Komentarze

 • Finał plebiscytu Produkt Roku 2013 - lista nagrodzonych

  Ocena komentarza: 2
  Że co?
  Jak wyglądało losowanie - normalnie, każdy kto spełnił warunku regulamin mógł zostać wylosowany i tyle. Było tego z 4-5k osób i 32 mogły wygrać. Sam sobie policz jaką miałeś szansę na wygraną. Jak możesz czuć się oszukanym? Bo Cię nie wylosowano? No i oczywiste jest że wysyła się do 32 osób skoro 32 osoby mają wygrać - nie mogą do więcej bo gdyby więcej osób odpowiedziało to musieliby dokładać z własnej kieszeni na nagrody dla nadmiarowych osób. Co jest tutaj niezrozumiałego? Gdzie niby Cię oszukali?

  102

 • Finał plebiscytu Produkt Roku 2013 - lista nagrodzonych

  Ocena komentarza: 1
  Cóż, dla potwierdzenia autentyczność stwierdzam że zostałem wytypowany, zweryfikowałem się itd :)
  Polecam mimo wszystko zawsze sprawdzać skrzynkę gdy się bierze w jakimś konkursie od Benchmarka udział, bo nigdy nie wiadomo czy się nie wygra, a nie da się zakwestionować że konkursy są w dużych ilościach, fajne nagrody i zawsze można wygrać!

  102

 • War Thunder - podniebna poezja!

  Ocena komentarza: 0
  "W tym pierwszym wszelkie udogodnienia trybu zręcznościowego znikają za horyzontem, a my zmagamy się tu nie tylko z ograniczoną widocznością (strzelamy i zrzucamy bomby bardziej „na czuja”), ale i również z koniecznością ciągłego korygowania toru lotu maszyny czy też potrzebą lądowań, w celu uzupełnienia amunicji i paliwa. Tryb historyczny to już w ogóle „hardkor” po całości, bo gracz ląduje tu w kabinie pilota, wyposażony jedynie w skromną możliwość okręcania swoją i tak już obciążoną nadmiarem rzeczy do kontrolowania głową."

  Chyba na odwrót - to realistyczny sadza nas za sterami, w kokpicie, a historyczny to jeydnie inny model lotu, brak celownika pokazującego wyprzedzenie, limitowana amunicja i paliwo tak w skrócie, choć różnice są większe.

  45

 • Ciekawy patent na nieplączący się przewód słuchawek

  Ocena komentarza: 0
  Mam słuchawki z wyższej półki z płaskim kablem - plącze się tak samo jak zwykły, dokładnie żadnej różnicy jak dla mnie....

  39

 • Catzilla ALLBenchmark - dobre, bo polskie!

  Ocena komentarza: 1
  To muzykopodobne dźwięki w tym filmiku odrzucają mnie całkowicie od próby testowania czegokolwiek w tym benchmarku

  31

 • Konkurs be quiet! - wyniki

  Ocena komentarza: 2
  Czemu mi się wydaje że 1 miejsce jest przyznawane normalnie, a pozostałe w "losowaniu"? BO jakoś nie wierze by nie było lepszych odpowiedzi od 3.

  53

 • Mass Effect 3: BioWare robi kolejne dodatki, konkurencja broni twórców

  Ocena komentarza: 2
  Masz rację i dlatego graczę oddają grę do sklepów, dają jej negatywne komentarze itd. Twórcy tworzą grę, ale to... gracze ja oceniają i w nią grają wiec to graczom ma się gra podobać a nie twórcom. Jak dochodzimy do sytuacji w której to co uważa twórca jest ważniejsze, to dochodzimy do sytuacji w której ludzie zwracają gry do sklepów. Proste i logiczne. Kac wawa też się twórcom podobała i w ogóle była genialna, teraz ją z kim wycofują. Mimo że Mass effect miał już renomę tak dobrą ze nie stanie się jak z kac wawa ale analogia jak dla mnie słuszna. Gdyby to była 1 mogłaby osiągnąc bardzo słaby sukces...

  34

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 0
  No cóż zestawy mało opłacalne i tyle w temacie. Nikomu takich bym nie polecił. Albo za drogie bezsensowne pamięci ram, za mocne zasilacze, za drogie obudowy, bezsensowne i badziewne procesory od AMD (w sensie buldki jedynie phenomy x6 się opłaca) itd itd. No cóż zestawy te na pewno nie są i nie będą polecane na żadnym forum bo zwyczajnie się nie opłacają, są nie optymalne po prostu. W każdym z tych zestawó po 3-4 rzeczy są za drogie. Sam dałem zestaw bez zbędnych bajerów dużo wydajenijsze od każdego z tego, z SSD i zwykłym HDD itd itd. Ale cóż tak to z konkursami, redakcja znać się aż tak nie musi + konkurs amd, widać że danie marnego buldka dawało premię + 10.

  545

 • T-Mobile wprowadza w błąd

  Ocena komentarza: 0
  Co jasno chyba wskazuje że play ma równe lu większe pokrycie zasięgiem niż plus, bo nie to ze korzysta z nadajników plusa to i z własnych. A jak wam gubi zasięg to czas kupić lepszy telefon, lepiej go skonfigurować itd. Tam gdzie nikt z moich znajomych nie ma zasięgu ja zwykle go mam właśnie w playu - choć sądze ze bardziej asługa telefonu niż zasiegu. Tak czy sika play zasięg powinien mieć największy w polsce.

  41

 • AMD Bulldozer: oficjalna wydajność procesora

  Ocena komentarza: 0
  Jak się nie zna człowiek to potem wypisuje takie brednie jak wszyscy tutaj. Marketingowo rzeczywiście AMD ma 8 rdzeni, ale NIE WOLNO tak mówić, są to 4 moduły i właściwie tyle. AMD na tyle zmieniło architektórę że mówienie o rdzeniach w ich wypadku jest błędem i głupotą doprowadzajacą do nieporozumień. 8 rdzeni to 4 moduły. 4 moduł vs 4 rdzenie z HT są uczciwym porównaniem, na równi jak 4 rdzenie vs 4 rdzenie.

  152

 • Portal 2: lepiej sprzedała się wersja na PC

  Ocena komentarza: 0
  I co z tego? Marne nudne nie ambitne gry również dostają wysokie noty i mają świetną sprzedaż, jednak dla "prawdziwych" graczy, zwykle ludzie którzy trochę przezyli i grali w bardziej ambitne gry, takie gry są marne. Jak Vice City było genialne, tak GTA IV z nudną fabułą, marnymi możliwościami, tragiczną otpymalizacją, marnym modelem jazdy,zwyczjnie mnie zanudziła. Tak samo AC - powtarzalna i nudna, przynajmniej pierwsza część. Nie ufałbym jednak "ocenom", od dawna już zauważyłem ze czesto gra mi się setki razy lepiej w gry które gdzieś dostały 5 czy 6 niż te słynne 9 czy 10. Po prostu GTA IV ma renomę i naprawde musieli by się postarać by gra się ludziom nie spodobała.

  45

 • AMD Bulldozer wydajniejszy od Core i7-2600K

  Ocena komentarza: 0
  Niesamowite, z jednej strony przeczytałeś newsa i doczytałeś coś tam, z drugiej nie umiesz przeczytać kilku komentarzy przed napisanie własnego i ośmieszajacego Cię komentarza? Ciekawe...
  Nie ma czegoś takiego jak 8 rdzeni, są to 4 moduły i właściwie tyle powinno CIę interesować. I7 mają 8 wątków, to też nieuczciwe zatem. Phenom II x4 porównujemy tylko z i3, inaczej jest nieuczciwie! Wątki, rdzenie i "pseudo" rdzenie w module AMD to całkiem inne rzeczy. Polecma poczytać dokładnie budowę tego procesora i wtedy dojdzie się do niesamowitej konkluzji - tych architektur procesorów się NIE porównuje, jedynie cena do ceny i wydajność do wydajności.

  134

 • AMD Radeon HD 7000: znamy nazwy kodowe układów

  Ocena komentarza: 0
  Nie, nie ma problemu mieć 3,5,7 dysków w RAID 0, w końcu tu chodzi tylko o to że dane są dzielone i wgrywane na n różnych dysków i naraz z nich potem odczytywane co skutkuje 2,3,4,5,6 krotnie większą szybkością w pewnych operacjach.
  Zatem można mieć tych dysków ile się chce, ale chyba więcej też mocniej obciąża choćby procesor bo trzeba zrobić obliczenia jak to podzielić itd.

  58

 • AMD Radeon HD 7000: znamy nazwy kodowe układów

  Ocena komentarza: 0
  To ciekawe, ja mam RAID 0 z 2x 320GB seagatow 7200.11 na płytach SB750 i spokojnie uzyskuje 200-240MB/s, a dyski do najlepszych nie należą.... więc może coś nie tak robisz ten RAID, bo jak źle ustawisz to rzeczywiscie można mieć 2/3 tego co się powinno (tak towrzyłem sobie RAID na innych parametrach i uzyskiwałem całkiem inne i dużo gorsze wyniki, ale wystarczyło znaleźć optimum i jest świetnie).

  58

 • Ekspert benchmark.pl w raporcie o aparatach cyfrowych

  Ocena komentarza: 0
  No nie wiem czy to aż taki sukces, ale i tak dobrze że zostajecie coraz bardziej dostrzegani, bo się wam po prostu należy! Oby tak dalej!

  21

 • Miliardowe straty Sony

  Ocena komentarza: 0
  Hm... to zależy, ja tma uważam że co kupiłem to moje, jak to wykorzystuje to moja własna sprawa. I nie widze tutaj kradzieży z własności intelektualnej, bo o jaką niby miałoby chodzić?

  65

 • Homefront pobije Call of Duty?

  Ocena komentarza: 0
  Przecież Homefront było grą którą jako jedną z nielicznych w moim życiu było żal ściągać, zero realizmu, marna grywalność, kretyńskie sejvy, marna grafa, liniowa. Dałbym jej 6/10 w 2005 roku... teraz jak dla mnie 2/10. Przeszedłem na najtrudniejszym poziomie a i tak była dziecinna, bronie denne, fabuła denna, mało w tej grze nie było rzeczy dennych. Tak ściągnąłem ją, spiraciłem itd, ale nie liczcie mnie w stratach koncernu bo nigdy bym jej nie kupił, a teraz wiem że źle zrobiłem że ją ściągnąłem (ale nie dlatego że złamałem prawo, ale dlatego że była tak denna). Co marketing może zrobić z ludzmi - to akurat jest niesamowite w tej grze, taka beznadzieja, a marketing i tak załątwił jej ogromną sprzedaż, to tylko pokazuje że coraz mniej liczy się cokolwiek innego niż marketing, ale też poziom graczy spada na łeb na szyje.

  25

 • Windows Phone 7 "napisze" SMS-a głosem

  Ocena komentarza: 0
  Android ma to od dawna, a dodatkowo działą to wyśmienicie - nie mówię jakoś swietnie poprawnie, a na kilkanaście zdań popełnił tylko jeden błąd. Choć przyznam głupio się czuję tak "mówiąc" SMS a dodatkowo niezbyt mam czas na zastanowienie się. Nie rouzmiem w tym wszystkim jednego - jaka sensacja w tym ze ktoś wprowadza coś co jest od lat u konkurencji? Czyżby WP7 miałbyć drugim iOSem gdzie też takie "nowinki" były pisane w osobnych newsach?

  7

 • Praca w benchmark.pl - tester kart graficznych

  Ocena komentarza: 0
  A to w czymś przeszkadza? Podać stawki i wszystko?

  84

 • Praca w benchmark.pl - tester kart graficznych

  Ocena komentarza: 0
  A mnie ciekawi tylko jedno - kiedy dogonimy zachód i przestaniemy wstydzić się swojego wynagrodzenia nawet jak jest marne? Aż tak ciężko napisać ile będziecie płacić? Wszystkim byłoby łatwiej, zgłosili by się tylko Ci co by chcieli, byłaby lepsza konkurencja, itd.
  Naprawdę czekam na ten dzień kiedy wraz z ofertą pracy, nie będę musiał zgadywać co znaczy atrakcyjne wynagrodzenie....

  84

 • Praca w benchmark.pl - redaktor

  Ocena komentarza: 0
  Rzeczywiście troszkę długie, jakoś tak od zawsze mam, ze zamiast kropki daję przecinek i ciągnę dalej. Jak miałbym to brać do siebie skoro sam stwierdziłem że pisarz ze mnie żaden :) Ale dobrze wiedzieć czemu to jest tak dobrze widoczne. Teraz będę mógł się lepiej maskować. Zresztą nie powiem bym jakoś szczególnie przykładał się przy pisaniu komentarzy :)

  108

 • Praca w benchmark.pl - redaktor

  Ocena komentarza: 0
  Tylko głupek nigdy nie chwali się ze swoich osiągnięć, byleby nie robić tego za często, więc raz na jakiś czas czemu nie :)

  Aż tak widać że jestem marnym pisarzem? :) Skąd to wywnioskowałeś?

  108

 • Praca w benchmark.pl - redaktor

  Ocena komentarza: 0
  Gdybym miał czas... i nie był ciut bardziej związany z konkurencją to referencję mam wydaje mi się nie najgorsze, koniec końców swoje FAQ o sprzęcie które zostało obejrzane 400tyś razy mam (ahhh nie ma to jak się trochę po przechwalać, czasem mi się należy),a do tego jedno z większych na świecie (jak nie największe!) + poradnik o dyskach, więc można by powiedzieć ze na sprzęcie się znam dosyć dobrze, tylko ten cholerny brak czasu, za dużo bym musiał poświęcić gdybym jakimś cudem dostał to może coś by się udało. Liczę ze pracę dostanie ktoś dobrze zorientowany w temacie i z dobrą umiejętnością redagowania tetaką pracę, ale na szczęście (lub nie?) nie jestem zbyt wyśmienitym pisarzem, a to jest bardzo ważny punkt w takiej pracy, więc przynajmniej nie będę miał wyrzutów sumienia że a nuż gdybym jednak wysłał kstów, bo jedno z wielu co mi się w benchmark'u podoba to że jest dużo artykułów i aktualności. Boję się tylko czy nie będzie teraz ich za dużo :)

  108

 • Google zmienia sillnik - koniec śmieci

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli ktoś okrada sąsiada, a mnie nie daje zysków to rozumiem że trzeba dzwonić na policje a jak daje to nie? Przecież tutaj chodzi o usunięcie spamerskich stron i innych które wpieprzają się w pierwsze 10 wyników choć nie powinny być nawet w 10000, Jeśli to zmniejszy te wszystkie fake strony i spam strony to jestem za a nawet bardziej niż za!

  12

 • Testujemy OnLive - koniec z upgrade'ami PC?

  Ocena komentarza: 0
  Dokładnie, ostatnio grałem sobie w X3 TC, gra taka sobie gdyby nie możliwość wgrania setek różnych skryptów i modów, w czymś takim jak onlive byłoby to nie możliwe, tym samym gra straciła by większosć uroku. Może i onlive zapewni jakąs alternatywę, np. na lapku będzie się dało pograć w gry które służą tylko do grania bez modyfikacji, ale nadal PC itd zostaną bez większych strat.

  69

 • Cenega polskim wydawcą Duke Nukem Forever

  Ocena komentarza: 0
  Co ja bym dał za porządny symulator żołnierza... jednym z nielicznych takich była Red Orchestra, teraz tylko Arma II się pod to kwalifikuje, ale coś mi w niej nie pasowało... oczywiście coś takiego jak DNF też powinno być niezłe - śmieszne + niezła strzelanka + zero realizmu! A nie takie udawane sumulatorki typu cod ;/

  32

 • Szybka reakcja AMD na zarzuty NVIDII

  Ocena komentarza: 0
  Genialny argument... z takimi lepiej się nie wypowiadaj.

  54

 • Testuj w benchmark.pl

  Ocena komentarza: 0
  Ah.... szkoda że poznań, a z chęcią bym się zgłosił, no nic czekam dalej na ciekawe oferty

  46

 • Dotykowy telefon całkiem niedrogo

  Ocena komentarza: 0
  Taaa i to jedne z najlepszych jakościowo (HD2 choćby i kilka innych) tylko trochę wsparcie u nich siada, ale z drugiej strony mają wsparcie XDA czyli największe możliwe wsparcie jakie istnieje.

  23

 • Użytkownicy Wrzuty i Chomikuj ścigani

  Ocena komentarza: 0
  ...
  Rzadko czytam rozsądne komentarze, ale piszesz dokłądnie to co od zawsze mówiłem - piractwo w pewnych miejscach ejst po prostu dobre, ja rozumiem filmy - mało kto po obejżeniu filmu na kompie, kupi go lub póojdzie na niego do kina, ale muzyka? TO całkiem inna sprawa, tak samo gry - Stać mnie na kilka płyt rocznie, nie kupie płyty zespołu którego nie znam, bo to ryzyko więc jak go mam poznać? Tym że wydał np. 1 darmową super piosenkę na cały album i ją umieścił w sieci? Prawda jest tak że muzykę ściągam, dzięki temu poznałem sporo nowych zespołów, dzięki temu chodziłem (chodzę) na ich koncerty na których poznaje kolejne nowe zespoły, kupuje koszulki, od czasu do czasu lepsza płytę by po prostu ja mieć, a co by było bez piractwa? Sądze ze nadal słuchałbym radia lub jakiegoś popu bo tylko to można w dzisiejszych czasach gdzieś posłuchać za darmo i legalnie, nigdy bym na zaden koncert nie poszedł, żadnej płyty nie kupił ani nic. Zatem patrząc na to od tej strony co zaprezentowałem piractwo muzyki przynioslo sporo większe zyski niż jego brak, zatem u mnie to nie piractwo powoduje straty tylko jego brak. Co innego jak wspomniałem filmy, ale gry również głównie do multi, problem z grami z samym singlem, ale cóż nie wszystko jest doskonałe.

  81

 • Nokia porzuci Symbiana

  Ocena komentarza: 0
  A co złego w 6.5 a tym bardziej w 6.5.x? Dobra nakładka, dobry telefon i póki co nie ma bardziej modyfikowalnego systemu, z tak dużą ilością gier, emulatorów programów, odtwarzaniem wszystkiego, tworzeniem wszystkiego itd itd. Oczywiście nie licząc w grach systemu iphona bo to inna całkiem liga. Oczywiście Android za gdzieś tak pół roku czy rok całkiem wyprzedzi WM i mam taką nadzieje, wtedy od razu się na niego przeniose, bo to jedyny logiczny wybór, bo WM7 to naprawdę żart, OS też tylko pod innym względem, Bada i Maemo nigdy nie osiągną takiej popularności, zresztą po cholere tak to rozbijać, cym mniej systemów tym lepiej bo więcej aplikacji. Spokojnie teraz mógłby zostać tylko android i OS.

  49

 • Portal 2 na Playstation 3!

  Ocena komentarza: 0
  Nieeeeee, tylko nie to... Liczyłem że portal 2 będzie wymagał prócz trochę myślenia dużej szybkości 0 nagle wyapda się z portale w ułamku sekundy trzeba drugi trafić na przeciwległą ściąnę, a pierwszym szybko pod siebie... Tego w takim razie nie bedzie, zapewne gra będzie wymagała troszkę myślenia, ale będzie po prostu prosta, nawet bardzo prosta... szkoda wielka szkoda, a liczyłem na coś naprawdę dobrego, a skoro to ma wyjść na PS3 i ma być na tym najlepsze to ja już wiem czego moge się spodziewać.

  38

 • Wielki test 24 kart graficznych od 850 do 2000 zł

  Ocena komentarza: 0
  Chciałbym jednak trochę "wyprostować" ta wypowiedzieć:
  Jeśli dolar rośnie, natychmiast sprzedawcy zwiększają cene produktów, nawet jeśli kupili po niższej - mają wymówkę, ze dolar i takie tam.
  Jeśli dolar staniał, natychmiast sprzedawcy NIC nie robią, dopóki nie zejdą ze wszystkich resztek magazynowych i jeszcze więcej, oczywiście tłumacząc że te zmiany ceny dopiero dojdą do polski itd. Więc jeśli dolar idzie do góry to ceny prawie od razu również, jeśli dolar tanieje to nic się nie zmienia przez jak najdłuższy czas jaki może.

  190

 • Super karta Gigabyte bije rekordy w 3DMark

  Ocena komentarza: 0
  a najlepiej miałem usunąć, ale za szybko kliknąłem zapisz i tyle, bo nikt do teraz nie wprowadził edycji co dla mnie jest nadal głupie

  15

 • Super karta Gigabyte bije rekordy w 3DMark

  Ocena komentarza: 0
  Jak sprawdzać wydajność.... to na pewno nie przez smarki i inne benchmarki bo one nijak nie odzwierciedlają wydajności w rzeczywistości, więc nie wprowadzal ludzi w błąd pisząc że Vanatage się do czegoś nadaje bo jest to nieprawda i tyle w temacie - chcesz sprawdzić wydajność, zrób testy w kilku grach w odpowiednich warunkach itd i moze choć trochę prawdziwości w tym będzie, a najlepiej

  15

 • 30 świetnych gier flash - część 2?

  Ocena komentarza: 0
  Trochę głupie pytanie, nie za bardzo wiem po co, jak już to do tego jest forum, a nie "aktualności". Tak czy siak skoro pierwsza częsć cieszyła się powodzeniem, to druga być powinna bez żadnych pytań.

  19

 • Znamy datę premiery Firefox 4

  Ocena komentarza: 0
  To ciekawe... akurat mam i pisze z 3.6.4? Czyżbym był z przyszłości?

  31

 • Ekran 3D niewymagający okularów

  Ocena komentarza: 0
  Po co komu 3d na 3,5 calowym ekraniku? Ba po co coś takiego na ekraniku mniejszym niż 22 cale? W ogóle po co to komu?

  18

 • Windows 7 z punktu widzenia gracza

  Ocena komentarza: 1
  Beznadziejny i głupi pomysł a do tego nudny, to co w tym roku zrobił benchmark jest za to bardzo dobre! Wszedłem zobaczyć ciekawy artykuł, a tutaj taka niespodzianka. Mnie się podobało

  65

 • Gramy w przeglądarce - 30 świetnych gier flash

  Ocena komentarza: 0
  jakby co to już 14 lvl! screenów nie zamieszczam chyba ze ktoś chce

  73

 • Gramy w przeglądarce - 30 świetnych gier flash

  Ocena komentarza: 0
  świetny artykuł ode mnie na razie:
  jakby to kogoś interesowało to tutaj screen z 12 i 11 lvl w najtrudniejszej grze na świecie:
  http://img62.imageshack.us/i/loofahlvl12.jpg/
  http://img260.imageshack.us/i/loofahlvl11.jpg/
  jak przejdę dalej to dam znać ;]

  73

 • Nowy rekord podkręcania procesora AMD

  Ocena komentarza: 0
  Formuła F1 to przecież dokładnie pokaz możliwosci i coś jak OC kompów. Dostajesz procki, płyty, sprzęt i dajesz go najlepszym a oni robią OC, w F1 dostajesz silniki, opony, kupujesz najlepszych kierowców i pokazujesz że umiesz wycisnąć 0,01 s w kazdym kółku od innego kierowcy. Co nie zmienia faktu ze czasem lubię obejzeć F1 jak i OC procków.

  20

 • Pecet od nowa: najlepsze programy i porady

  Ocena komentarza: 0
  A ja się przyczepie do komentarzy autora tego artykułu, który ogólnie rzecz biorąc jest w porządku. Czy autor mógłby w pisaniu komentarzy zachowywać się trochę powyżej poziomu gimnazjum i nie dawać uśmiechniętych buziek przy każdej swojej wypowiedzi? Ja już tego czytać nie mogę bo czuje się jak w jakimś portalu gdzie na zadane pytania odpowiadają weseli gimnazjaliści - co powiedzą to uśmiech choćby to było o śmierci człowieka " Te, on nie zyje :), to takie smutne :) i w ogóle szkoda go bo go lubiłem :)" Dlatego apeluje o lekkie powstrzymanie się przy nadmiernym wykorzystywani tych głupich uśmiechów, tylko wtedy kiedy jest to potrzebne, konieczne lub w inny sposób uzasadnione. Również proszę o używanie polskich słów, ponieważ nie jesteśmy na podwórku choćby komentarz o Total War i słowo nice które przyprawiło mnie o pewną irytację, oraz zdziwienie. Poczytajcie komentarze autora, dla ułatwienia:
  Liczba komentarzy tutaj: 8
  Liczba głupich niepotrzebnych uśmieszków: 8, choć jeden da się wybaczyć więc dam tylko 7.
  Pozdrawiam i liczę na lekkie opamiętanie się i zaprzestanie używać GG i innych komunikatorów gdzie bez uśmieszku/buźki zdanie jest nieprzyjmowane przez drugą stronę.

  116

 • Pliki: ATI FirePro w wersji 8.702

  Ocena komentarza: 0
  Główne róznice to sterowniki - za to płacisz, są chyba trudniejsze, dokładniejsze, lepsze, nieprzystosowane do gier tylko programów, do tego za oprogramowanie, możliwości, więcej ramu, odpowiednie wyjścia, lepsza jakośc podzespołów w środku, lepsze wykonanie ogólnie za wszystko, oraz za to ze popyt jest mały to i cena wysoka. Przecież kiedys dało sie przerobić zwykłego GF na quadro, ale nie wiem jak jest teraz, czy po zmianie biosu w karcie (który w kartach specjalnych jest pewnie inny) dałoby się wgrać stery itd... tak czy siak płacisz jeszcze za wsparcie i mozliwości.

  8

 • Radeon HD 5970 w limitowanej edycji XFX

  Ocena komentarza: 0
  A od kiedy system ma znaczenie przy pamięci KARTY graficznej?

  27

 • TOP-10: Smartfony

  Ocena komentarza: 0
  Bajer nie bajer ale był w pierwszych wersjach HD2, bo sam takiego posiadam - nie z polski, ale ROM 1.43 chyba ten najstarszy i był już kompas, a kupowałem moze z tydzień po premierze...

  51

 • TOP-10: Zasilacze do PC

  Ocena komentarza: 0
  Eh... zapomniałem dodać - Chieftec 350W - są dużo lepsze zasialcze, tego chiefteca tutaj nie powinno być, zaczynając od BQ PurePower 350W, kończac na... Fortron FSP400-60GHN - chyba najlepszy zasilacz w tej cenie - nie ma lepszego, ale oczywiście nie ma go w top 10...

  128

 • TOP-10: Zasilacze do PC

  Ocena komentarza: 0
  Dokładnie - OCZ ModXStream 500/600W Pro to jeden z najlepszych zasilaczy w swojej cenie, jest polecany wszędzie prawie.
  Antec 550W True power NEW też wydaje mi się warty wspomnienia. Do tego Corsair 400W, świetny zasilacz, choć trochę stary, ale daje radę z wieloma lepszymi.

  128

 • Mobilne starcie: HTC HD2 vs Samsung Omnia II

  Ocena komentarza: 0
  To ciekawe - twój problem z dzwonieniem klasyfikuje się na gwarę, bo u mnie wszystko wszędzie działa, a telefon ma zasig prawie wszędzie, jakość świetna w każdym miejscu nawet przy 1 kresce... Zmień radio, soft, jak ni to raczej gwarancja a nie narzekać... Albo ustaw sobie by nie zmieniał na najszybsza tylko sztywno się trzymał - brak wiedzy nie oznacza ze telefon ejst zły, tylko ze właścicielowi się nie chciało...

  116

 • Mobilne starcie: HTC HD2 vs Samsung Omnia II

  Ocena komentarza: 0
  1) Cena leona - teraz już nawet 1700zł nówka (allegro, warto spojrzeć), zatem HD2 uzyskuje sporą przewagę nad konkurencją, Omnai II wtedy wypada bardzo blado.
  2) Co do wydajności - na XDA forum jest program który ją zwiększa jeszcze bardziej, przelącza się pomiędzy trybem szybkim i wolnym.
  3) Klawiatura - BSB Tweaks 1.6 i zmniejszamy czułość, opcjonalnie czas nacisku i pisze się wtedy 2-3 razy lepiej, i mniej błędów.

  W skrócie - Nad HD2 trzeba chwile popracować, ale ma bardzo duże wsparcie od ludzi z forum XDA co w tym teście powinno mu dać +5 pkt, bo kto korzysta z XDA to wie o czym mówie ;] Omnia nie ma takiego wsparcia.

  116