Avatar użytkownika Michał

Michał

data dołączenia:

Moje komentarze (3943)

  • Avatar użytkownika SoundsGreat
   SoundsGreat
   https://www.youtube.com/watch?v=OWkVXw9d2N0

   Testowaliście kierunki?
   • Avatar użytkownika SoundsGreat
    SoundsGreat
    No raczej nie, tak samo jak ja na m8... A to dobre telefony wciąż są.
    • Avatar użytkownika SoundsGreat
     SoundsGreat
     Porażka to jest właśnie gama procesorów AMD> Ludzie, człowiek Wam pokazuje że nawet podstawkę mają do niczego, a Wy dalej bronicie swojej tańszej marki pod hasłem "jesteśmy tak dobrzy jak Intel i nVidia, ale żądamy mniej $$$"? Ocknijcie się, komputery na bebechach AMD zawsze będą gorsze od duetu Intel + nV z prostego powodu - AMD nie ma kasy na rozwój tylko na marketing, a pozostała dwójka na jedno i drugie. Śmieszą mnie oczekiwania względem ZEN, będę zaskoczony jak AMD wreszcie na 4-ch rdzeniach odskoczy od kręconego i5-760.
     • Avatar użytkownika SoundsGreat
      SoundsGreat
      Przecież DSG to automat. Ja bym właśnie wolał manual w 220-konnym kompocie, albo chociaż łopatki.
      -1
      • Avatar użytkownika SoundsGreat
       SoundsGreat
       Hahahaha ;D Dobrze napisane.
       • Avatar użytkownika SoundsGreat
        SoundsGreat
        Powiem jedno - ten gość musi być olbrzymie JAJA, że mu jednemu na świecie, na to inni pozwalają. To nie jest jakiś tam biznesmen, to jest ktoś większy.
        • Avatar użytkownika SoundsGreat
         SoundsGreat
         Tomasz Chmielewski

         Czy Twoim zdaniem warto wymieniać plazmę Panasonica P50GT30 na coś nowszego, gdy telewizor służy w 50% do seansów i w 50% do grania? Zaznaczam że mówię tu o urządzeniach cenowo dzisiaj podobnych do cen dawnego nowego Panasa, czyli taka średnia półka, 5-6 tyś przy 50 calach. Nie musi być 4K.

         Pozdrawiam.
         • Avatar użytkownika SoundsGreat
          SoundsGreat
          Tak, tylko że wyniki kart nV bez pełnego wsparcia DX12 są na tym samym poziomie co wyniki kart AMD z pełnym wsparciem DX12. Oczywiście tylko w grach DX12, bo w całej reszcie AMD dostaje regularne manto. Najlepsze gry działają lepiej na nV (Project C.A.R.S., GTA V, Wiedźmin 3) i to jest właściwie jedyny argument potrzebny przy wyborze, bo w graniu na PC nie chodzi o to, żeby wnętrze się świeciło na czerwono albo na zielono, tylko o to żeby sobie pograć.
          -2
          • Avatar użytkownika SoundsGreat
           SoundsGreat
           780Ti i 980Ti dzieli tylko kilka procent? Dodajmy wyższe OC 780Ti @ 1300 i 980TI @ 1500.
           • Avatar użytkownika SoundsGreat
            SoundsGreat
            Dlaczego nie porównywać? Bo optymalizacja? OK, na konsoli to zjawisko występuje w znacznie większym nasileniu niż na PC, ale nie wszędzie bo jest wiele gier na PC, które wymagają sprzętu porównywalnego wydajnościowo do konsolowych podzespołów. Oczywiście są też crapy, przyznaję. Jednak meritum jest inne, mianowicie ten ogromny skok względem PS3 i X360 o którym mówisz nie jest wystarczający. Wydaje się to skok duży tylko dlatego że zarówno X360 jak i PS3 były przestarzałe jak diabli, obecne konsole powinny wyjść 2-3 lata wcześniej. Dzisiaj granie z ładnymi teksturami, kilkoma bajerami graficznymi i otwartym światem w 1080p60FPS nie powinno być luksusem, a jest ponieważ XO i PS4 są słabsze nawet od laptopa. Konsole te są też zdecydowanie zbyt tanie. W momencie premiery powinny kosztować 3-4 tyś zł, wówczas było by stać producentów na wykorzystanie przeciętnego, lekko zmodyfikowanego core i5 oraz czegoś pokroju desktopowego GTX980 montowanego w laptopach - zaznaczam że mówię o sytuacji w której konsole miały by premierę dzisiaj. Po za tym oni i tak zarabiają na sprzedaży gier nie konsol więc spokojnie mogli by dać porządne komponenty, a w efekcie zadowalające doznania z rozgrywki, a nie jakiś wielowatkowy crap od AMD wraz z Radeonem, którego żeby się nie zagotował razem z konsolą obcieli do 800 i do 1200 jednostek. 800 jednostek to miał HD4850 :P Wprawdzie innych, gorszych ale jednak GPU z XO ma wiele wspólnego z 7770, który jest rozwinięciem 5770/6770 a te wywodziły się od 4850 - ta karta ma chyba z 10 lat, a oni dzisiaj stosują coś podobnego w konsoli?! To jest śmiech! PS4 ciutkę lepiej, ale przecież czegoś słabszego od HD7870 nie można nazwać dzisiaj mocnym GPU, to jest karta do grania w 1280x720!

            XBOX 360 był dla mnie fajną zabawką, ale wątpię że kupię coś z obecnej generacji. Pograłem na XO, pograłem na PS4 i dziękuję, mi to nie wystarcza. Jeszcze gdyby XO miał GPU z PS4 to może za 2 lata kupiłbym coś używanego żeby przejść kilka gierek i sprzedał po pół roku z minimalną stratą, ale dość się nagrałem w 30 FPSach w swoim życiu, już nie chcę.
            -4
            • Avatar użytkownika SoundsGreat
             SoundsGreat
             Tak jak by punktu wydania/odbioru towarów sklepów internetowych znajdowały się w kosmosie :D Ja kupuje głównie na morele, a oni mają punkt w każdy większym mieście. A tam gdzie nie mają tam jest jakaś lokalna konkurencja z równie atrakcyjną ofertą.
             • Avatar użytkownika SoundsGreat
              SoundsGreat
              Jak nV coś ukrywa i blokuje z tych samych pobudek to jakoś nie szukacie usprawiedliwienia tylko zaczynacie shitstorm w komentarzach. Ale jak AMD stosuje podobną praktykę to nic złego się nie dzieje. Skąd tu się bierze tylu fanów kart AMD? Tego nie rozumiem.
              -8