Gry komputerowe

Gra Age of Wonders III za darmo - na platformie Steam

z dnia 2019-07-12
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Od 2014 roku zbiera bardzo pozytywne recenzje na Steamie i wciąż warta jest swojej ceny. W najbliższych dniach nie musicie jednak wydawać ani złotówki, by na zawsze stać się posiadaczami egzemplarzy strategii Age of Wonders III.

Wciągająca rozgrywka, niezły balans frakcji i przyzwoita sztuczna inteligencja to niektóre spośród plusów, jakie wypunktowaliśmy w naszej recenzji gry Age of Wonders III. Ta fantastyczna strategia naprawdę może się podobać i jeśli lubicie takie klimaty, to zdecydowanie powinniście dać jej szansę. Teraz to nic nie kosztuje.

Każdy, kto doda do swojego konta na Steamie grę Age of Wonders III do 15 lipca, do godziny 19.00, nie zapłaci za to ani złotówki, a swój egzemplarz będzie mógł zatrzymać na zawsze. Dodatkowo otrzyma jeszcze 10-procentowy rabat na zbliżające się wielkimi krokami Age of Wonders: Planetfall w edycji Premium, bo też w związku z tą premierą przygotowana została ta akcja rozdawnicza.

Age of Wonders III screen

W Age of Wonders III gracze wcielają się w przywódcę (reprezentującego jedną z sześciu klas) i tworzą swoje imperium, a następnie rozwijają to mocarstwo, odkrywając i podbijając świat poprzez walkę i dyplomację. Na domorosłych strategów czekają: sporych rozmiarów kampania fabularna, generator map do własnych scenariuszy oraz tryby wieloosobowe.

To, co w Age of Wonders III jest najlepsze, to połączenie klasycznego podejścia do rozgrywki i współczesnej oprawy. Na ekran patrzy się więc przyjemnie, a odejście od niego to niełatwe zadanie, bo syndrom „jeszcze jednej tury” jest tutaj jak najbardziej żywy. Zobaczcie, jak my bawiliśmy się przy tym tytule:

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: PC Gamer, Steam

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Było już wiele razy (za darmo oczywiście), ale jeśli ktoś jeszcze nie ma, to warto.
  Zaloguj się
 • avatar
  Było w maju za darmo.
 • avatar
  Po przeczytaniu recenzji na Steamie można się dowiedzieć, że gra praktycznie cię szpieguje. Więc nawet nie była odpalona. Szkoda bo mnie zaciekawiła.