Na topie

ALLPlayer 7.5 do pobrania - ulepszony odtwarzacz multimedialny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Oprogramowanie

Kategoria: Komputery Oprogramowanie Tematyka: Programy do pobrania

Polacy odpowiedzialni za rozwój odtwarzacza multimedialnego ALLPlayer udostępnili jego nową wersję: 7.5. Co nowego?

  • ALLPlayer 7.5 do pobrania - ulepszony odtwarzacz multimedialny
A A

ALLPlayer to bardzo popularny, darmowy odtwarzacz multimedialny. Tworzony przez polski zespół program doczekał się właśnie nowego wydania. Wersja 7.5 wprowadza kilka istotnych nowości.

Według producentów ALLPlayer 7.5 jest lżejszy od swojej poprzedniej wersji i działa zdecydowanie szybciej. Ma też naturalnie zaktualizowane kodeki, dzięki którym jeszcze lepiej radzić ma sobie z odtwarzaniem rozmaitych plików wideo i audio. 

ALLPlayer 7.5 to także udoskonalona wersja wprowadzonej niedawno wyszukiwarki filmów, która wyświetla się na ekranie samego odtwarzacza. Można ją skonfigurować w taki sposób, by obejmowała zasięgiem nie tylko dyski lokalne komputera, ale też serwisy internetowe z darmowymi treściami wideo.

Producenci chwalą się też, że „najnowszy silnik programu oprócz ulepszonej obsługi najnowszych standardów audio i video, takich jak obsługa 4K, UltraHD czy WebM, wprowadza także usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów”.

Na liście istotnych poprawek w wersji 7.5 odnajdujemy również: eliminację błędów związanych z odtwarzaniem plików flac, z edytorem filmu i z listą Radio, a także odświeżenie interfejsu i zwiększenie skuteczności rozpoznawania najnowszych plików audio i wideo.

Pobierz odtwarzacz ALLPlayer:

Pobierz ALLPlayer 7.0


Najważniejsze cechy programu ALLPlayer:

  • jest w pełni darmowy
  • dzięki wbudowanym kodekom radzi sobie z praktycznie wszystkimi formatami audio/wideo
  • ma zintegrowaną wyszukiwarkę filmów w serwisach streamingowych
  • ma zintegrowaną wyszukiwarkę napisów i automatycznie dostosowuje je do kopii filmu
  • ma prosty interfejs zapewniający intuicyjna obsługę
  • jest w pełni dostosowany do systemu Windows 10 oraz platform mobilnych

ALLPlayer 7.0 funkcje

Źródło: ALLPlayer

Odsłon: 9794 Skomentuj newsa
Komentarze

39

Udostępnij
  1. sn00p
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:12

    Media Player który jest częścią K-Lite Codec Pack jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.

    Skomentuj

    1. biuro74
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-12-07 14:07

      Media Player jest obslugiwany przez np. SVP 4.0 (choc nie wszedzie), ale AllPlayer ma za to opcje przeliczania rozjechanych napisow jak pamietam. Proste przesuniecie to i BestPlayer potrafi, a ten - wciaz jak pamietam :) - mial opcje to przeliczania w/g FPSow, czyli ciaglego rozjezdzania w czasie.

      Skomentuj

    2. ALLPlayerGroup
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-12-07 15:59

      Dlaczego tak uważasz, może jesteśmy w stanie coś poprawić?

      Skomentuj

      1. zakius
        Oceń komentarz:

        9    

        Opublikowano: 2016-12-07 17:19

        interfejs, jakiś taki mocno niespójny
        i z systemem i z samym sobą (menu kontekstowe kompletnie nie pasuje do skórki programu)
        do tego poruszanie się po menu kontekstowym powoduje miganie obrazu
        ciekawym jest, że stosujecie js, pythona i Lua

        nigdzie nie widzę listy obsługiwanych formatów, znanych błędów, w jakiej formie dostarczane są kodeki (paczka wczytywana tylko przez program, rejestrowane w systemie direct show, coś jeszcze innego)

        do tego takie psikusy, że instalator zamyka firefoksa, a po zakończeniu instalacji przywraca starą sesję + otwiera dwa dodatkowe okna(!)

        właśnie otworzyłem jeden plik, żeby napisy zadziałały musiałem je wyłączyć i włączyć, kompletnie ignoruje napotkane style (chociaż widziałem odtwarzacze, które wypluwały je w surowej postaci na ekran...)
        chociaz nie, jednak nie działają, działa tylko jeden z kilku styli

        nie, jednak jeszcze gorzej
        WYPLUWA na ekran kod ASS, serio?
        zachowuje się BARDZO niespójnie w każdym razie
        wygląda na to, że nie obsługuje chapterów
        nie obsługuje wczytywania zewnętrznych plików (metoda kompresji polegająca na umieszczeniu powtarzającego się fragmentu jak opening czy ending w osobnym pliku i doczytywanie go w trakcie odtwarzania odcinka go zawierającego)


        ehe...
        no nieźle nieźle
        ostatni allplayer, którego dało się używać to chyba 2.1, ale może też dlatego, że wtedy miałem dużo mniejsze wymagania

        mam nadzieję, że jesteście w stanie uznać to za konstruktywną krytykę?

        Skomentuj

  2. dmjs23
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:25

    Jak dobrze pamiętam to kiedyś aby odtwarzać różne formaty należało wykupić dostęp premium aby program pobrał sobie kodeki bo jakimś dziwnym trafem nie chciał działać z wgranymi ręcznie jeżeli tego nie zmienili to ten program nadal jest beznadziejny.

    Skomentuj

    1. ALLPlayerGroup
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:01

      ALLPlayer jest całkowicie darmowy od kilku lat. Dostarczany w kompletnej postaci, nic nie trzeba ustawiać ani doinstalowywać aby odpalać pliki.

      Skomentuj

    2. Marcin_ALLPlayer
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:02

      Witaj dmjs23

      Nic nie trzeba kupować aby ALLPlayer działał od razu po instalacji - nawet nie ma takiej możliwości :)|
      Zainstaluj proszę i sprawdź naszą wyszukiwarkę filmów - POLECAMY :)

      Skomentuj

        1. Balrogos
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-12-08 08:43

          Sam uzywam ciagle bestplayera i MPC

          Skomentuj

      1. Miras1990
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2016-12-08 22:11

        W kółko tylko wyszukiwarkę filmów reklamujecie. Odtwarzacz ma być tylko odtwarzaczem, a nie jakąś wyszukiwarką do filmów.

        VLC działa na kilku platformach i jest najlepszym darmowym odtwarzaczem do filmów.

        Skomentuj

  3. Bazyli666
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:26

    Bardzo się cieszę, że i w Polsce możemy się pochwalić ciekawymi produktami, a ALLPlayer to już klasyka gatunku :-).

    Skomentuj

  4. Miko05
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:34

    Świetna wersja, świetne rozwiązania, szybka instalacja, bezawaryjna obsługa plików, ciekawa grafika.

    Skomentuj

  5. kudlaty_true
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:38

    Racja. All playera przestałem całkowicie używać jeszcze za wczesnych czasów windowsa XP, może i wcześniej? Nie pamiętam.
    Wtedy na tle konkurencji wypadał BARDZO, ale to BARDZO mizernie. Kulawo wręcz. Począwszy od instalacji dodatkowych kodeków, przez interfejs, na braku lub przedziwnym wyborze klawiszy skrótowych.
    Może by tak spróbować jeszcze raz? Chociaż z VLC nie mam absolutnie żadnych problemów i co jakaś nowość na scenie kodeków się pojawi, oni mają od razu dla niej wsparcie...
    Co ma takiego All player oprócz tego, że Polski?

    Skomentuj

    1. ALLPlayerGroup
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:04

      Zainstaluj i zobacz, kilka minut roboty i daj znać, chętnie poznamy Twoją opinię.

      Skomentuj

    2. Marcin_ALLPlayer
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:04

      Na początek polecamy sprawdzić naszą wyszukiwarkę filmów - wpisz tytuł i oglądaj do woli.

      Skomentuj

  6. freeman94
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:44

    może i bym się zainteresował ale no właśnie...
    Dalej trzeba płacić za kodeki?

    Skomentuj

    1. ALLPlayerGroup
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:04

      Nie, za nic nie trzeba płacić.

      Skomentuj

    2. Marcin_ALLPlayer
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:06

      Witaj freeman94 - nie trzeba za nic płacić a nawet...nie ma już takiej możliwości gdyby ktoś chciał :)

      Skomentuj

  7. popo601
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-07 12:56

    W zasadzie od wielu lat nie używam żadnego playera bo systemowy w zupełności wystarcza, a od biedy mam VLC zainstalowanego w razie "W" ale przecież w dzisiejszych czasach i tak 99% filmów to *.mkv kodowane H.264 telefony raczej nagrywają *.mp4 i też kodowane H.264 więc Ja nie widzę sensu pakowania do systemu mega paczki z kodekami i używania jakiegoś kombajnu do filmów i tak naprawdę filmy oglądam raczej na TV poprzez zewnętrznego playera bo wygodniej niż siedzieć przy monitorze.

    Skomentuj

  8. Yaceek
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-12-07 13:07

    VLC > all players.

    Skomentuj

    1. BariGT
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-07 16:16

      Uzywam VLC oda lat, ale urzekła mnie determinacja gościa z Allplayer. Obadam :)

      Skomentuj

      1. zakius
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-12-07 17:28

        mnie determinacja teamu VLC zmęczyła na przykład, a tym bardziej spamerów piszących o każdej nowej wersji, która nie naprawia starych błędów
        z resztą to samo dotyczy allplayera c:

        Skomentuj

  9. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2016-12-07 13:09

    Media Player Classic Home Cinema i inne odtwarzacze mogą nie istnieć. Kiedyś testowałem te wszystkie "plajery" Zaczynając od AllPlayer, przez Dziobas, VLC, POTPlayer, GOMPlayer aż po BESTPlayer, BSPlayer, JetPlayer itd. Niektóre co prawda były znośne, ale każdy z nich miał jakieś mniejsze lub większe wady. W jednym brakowało kodeków, w drugim brak ważnych opcji, trzeci brzydki i mało funkcjonalny, kolejny wyjątkowo paskudny obraz, w innym dźwięk jak ze studni, kolory wyblakłe, szum, wywalanie aplikacji. Od kiedy (wiele lat temu) trafiłem na Media Player Classic, od razu wiedziałem, że to jest odtwarzacz klasa. Oprócz tego, że MPC:HC odtwarza wszystko, jest funkcjonalny, przejrzysty, intuicyjny, to jeszcze, według mnie, ma najładniejszy i najczystszy obraz oraz dźwięk. Rozpisałem się, ale uważam, że to jeden z lepszych programików na PC i jeden z nielicznych tego typu, za który byłbym w stanie zapłacić.

    Skomentuj

  10. zajec
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-07 13:09

    PotPlayer ze zwykłych stanowczo lepszy, coś własnie lepszy niż KODI lub VLC ?

    Skomentuj

  11. Hello
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2016-12-07 13:21

    Allplayer to crap.


    "Media Player Classic Home Cinema" i to wszystko co jest potrzebne.

    Skomentuj

      1. Hello
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-12-08 13:46

        Racja, fajny renderer z ostrym obrazem.
        Różne ciekawe rzeczy jak np. upłynniacz przydatny przy 60Hz.

        Skomentuj

  12. 1tapir
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2016-12-07 13:23

    Kiedyś korzystałem z tego programu i był bardzo dobry. Obecnie w zupełności wystarcza mi wbudowany w system Windows Media Player, który niczym nie odbiega od all playera.

    Skomentuj

  13. ALLPlayerGroup
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-12-07 13:42

    Dziękujemy za wszystkie krytyczne uwagi, cały czas poprawiamy funkcjonowanie programu i wprowadzamy na bieżąco funkcje zgłaszane przez użytkowników jako potrzebne.
    Wymienione tu w komentarzach odtwarzacze są również dobrymi produktami, ale nie czujemy jako producenci, aby ALLPlayer im w jakiejś dziedzinie ustępował kroku. Dostarczamy produkt w postaci najlepszej jak możemy z najnowszym pakietem darmowych kodeków.

    Skomentuj

  14. gacek585
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-12-07 17:32

    Masakra, zmieniło mi stronę startowa na gazeta.pl. Kocham takie programy co przy okazji instalacji integrują w inne aplikacje.....kosz.

    Skomentuj

  15. Fiona
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-12-07 17:33

    Od lat MPC - ale jak tu ktoś napisał urzekła mnie ta historia, pobiorę, zainstaluję, obejrzę...

    Skomentuj

    1. Fiona
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-12-08 09:11

      Wracam do MPC.
      Ten odtwarzacz może i fajny, ale jakoś nie ma chemii między nami...
      I nie lubię jak co chwila program próbuje mi się łączyć z netem, może jestem przeczulona na szpiegowanie.
      Ale ja podziękuje - NIE.

      Skomentuj

  16. Rav-X
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-07 20:50

    Raz na jakiś czas sprawdzam ten odtwarzacz bo naprawdę cieszy, że jest Polskiej produkcji, ale niestety za każdym razem napotykam w nim na różnego typu problemy.

    Nie sprawdzę obecnej wersji, bo jednym z tych problemów jest to, że po odinstalowaniu potrafi pozostawić sporo śmieci, np. w menu kontekstowym pozostaje odnośnik do odtwarzacza który został odinstalowany.

    Nie wiem jak teraz, ale domyślne ciemne (niebieskie?) menu ustawień jest bardzo nie czytelne i w ogóle w moim odczuciu jest bardzo chaotycznie wszystko rozmieszczone, problemy z rozjeżdżaniem napisów, które potrafiły wychodzić poza ekran, brak płynności przy niektórych plikach MKV/AVI, gdzie odtwarzacze VLC/PotPlayer poprawnie sobie radziły. Było tego więcej ale już nie pamiętam, wiem, że zawsze coś mnie irytowało i wracałem do albo VLC albo PotPlayera który jest dla mnie liderem darmowych odtwarzaczy.

    Oczywiście jestem wdzięczny twórcą Allplayera, że starają się ulepszać swój produkt, ale może warto pomyśleć o jakimś nowym podejściu do niego, zwiększyć czytelność, wzbogacić o funkcjonalność na wzór PotPlayera, pomyśleć o wersji 64 bitowej, ewentualnie o przejściu na UWP, wsparciu jak największej liczby formatów audio/video, DVD/BD. Żeby program sprawnie się instalował jak i usuwał.

    Skomentuj

  17. AndreoKomp
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-08 09:55

    Ja z dwa lata temu testowałem wszystkie odtwarzacze dostępne na rynku i dla mnie najlepszy jest Potplayer, którego każdemu polecam. Dlaczego? Program nie wymaga żadnych zewnętrznych kodeków. Obraz i dźwięk jest odtwarzany w nim w 100% poprawnie. Dodatkowo mamy dostępnych wiele różnych filtrów poprawiających obraz i dźwięk. Większość z nich moim zdaniem jest bezużyteczna, ale np. wyostrzanie obrazu dla filmów DVD to ciekawa sprawa i zawsze z tego korzystam. Dużym plusem tego programu jest szybkość działania, a zwłaszcza przewijania filmów. Za tą drugą cechę program ten uwielbiam. Nie dość, że przesuwa błyskawicznie każdy plik, to ma ciekawe skróty przewijania. Strzałka w bok w połączeniu z Alt lub Ctrl lub Shift przesuwa o różny czas (w ustawieniach sami to określamy). Na samym początku jak go zainstalowałem, to trochę przytłaczał mnie ogrom opcji i ustawień w nim dostępny, ale jak któregoś dnia usiadłem i przebrnąłem przez nie wszystkie to zdałem sobie sprawę, że to kolejna zaleta tego programu, bo dzięki tak dużej ilości ustawień można dostosować ten program idealnie do siebie. Wygląd? Mi się podoba, ale to cech subiektywna.

    Skomentuj

  18. zakius
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-12-08 13:43

    dlaczego nie dziwi mnie, że jak tylko wypisałem wszystkie problemy znalezione w ciągu pierwszych 5 minut pracy z programem nagle ludzie z zespołu zniknęli?

    Skomentuj

    1. topiq
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-17 14:45

      Pewnie wzięli się za poprawianie tych błędów ;)
      Ja robiłem kilka podejść do AllPlayera i zawsze coś mi w nim nie działało jak powinno. Od wersji chyba 6.0 dałem sobie siana i tylko MPC HC i VLC dla "trudnych" plików.

      Skomentuj

  19. Kadzidło
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-17 16:39

    a ja dalej uzywam bestplayer, co prawda jest pare bledow, niestety, ale jednak jest najwygodniejszy, uzywalbym mpc gdyby nie to ze hotkeye sa zle, a mi sie nie chce ich zmieniac + nie moge przestawiac napisow myszka

    Skomentuj

  20. Marcin_ALLPlayer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-18 10:27

    Polecam sprawdzić najnowszą wersję ALLPlayera z aktualną bazą kodeków i nowymi stacjami radiowymi.

    Skomentuj Historia edycji

  21. PITUCH1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-22 18:15

    High Definition Mode - nadal nie działa !
    A lubię stare czarno-białe filmy tak oglądać :)
    Cud , że sam pobrał aktualizacje po 1,5 roku :)

    Program ma jakiś błąd i komp, a raczej grafa przy podłączeniu w HDMI, potrafi przejść w tryb "czuwania, oszczędności" , po czym ciężko grafe wzbudzić nawet po restarcie !
    I dam rękę obciąć tylko jak oglądam film na AllPlayerze takie cyrki !

    Skomentuj

    1. PITUCH1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-22 20:18

      i 4K kwiczy :(