Na topie

Android 7.0 Nougat dostępny na OnePlus 3 i OnePlus 3T [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Dwa naprawdę dobre smartfony cieszyć powinny właścicieli jeszcze bardziej. Android 7.0 Nougat ląduje na ich pokładach.

  • Android 7.0 Nougat dostępny na OnePlus 3 i OnePlus 3T [AKT.]
A A

Przedstawiciele OnePlus deklarowali w ostatnich tygodniach, że lada chwila wydana zostanie aktualizacja systemu dla flagowych smartfonów. Obietnic udało się dotrzymać.

Jeszcze w Sylwestera, Carl Pei poinformował, iż OxygenOS 4.0 został udostępniony poprzez tryb OTA. To tak naprawdę nieco zmodyfikowany Android 7.0 Nougat, a wiec spodziewać należy się najbardziej charakterystycznych dla niego nowości - nowych powiadomień, przemodelowanego menu ustawień czy opcji Multi-Window.

Aktualizacją objęty został oczywiście najnowszy OnePlus 3T, którego ostatnio dla Was recenzowaliśmy. Zapewne nie ma on jeszcze ogromnej liczby użytkowników, w przeciwieństwie do nieco tylko starszego OnePlus 3. Właściciele tego modelu również cieszyć będą się z nowej wersji systemu.

Android 7.0 Nougat OnePlus 3 i OnePlus 3T

Producent informuje, iż aktualizacja wdrażana jest stopniowo, ale obejmie wszystkie egzemplarze. Jeśli zatem nie otrzymaliście jeszcze powiadomienia o dostępności aktualizacji wystarczyć powinna chwila cierpliwości.

AKTUALIZACJA, 20.01.2017

Chociaż aktualizacja systemu zapowiedziana została na przełomie minionego i tego roku, nie wszystko poszło po myśli producenta. Konieczność wyeliminowania kilku błędów spowodowała, że aktualizacja nieco się opóźniła.

Na nasz egzemplarz OnePlus 3T dotarła dopiero teraz - jako OxygenOS 4.0.2 . Do pobrania był niemal 1 GB danych. Producent zapewnia, że wszystko działać będzie tak jak trzeba i na pierwszy rzut oka tak właśnie jest.

OnePlus 3T Android 7.0OnePlus 3T Android 7.0 aktulizacja

OnePlus 3T Android 7.0 NougatOnePlus 3T Android 7.0 interfejs

Źródło: Android Central, forums.oneplus

Zobacz stronę produktu OnePlus 3

brak aktualnych ofert

Odsłon: 6554 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-01-02 10:49

    I to bardzo cieszy, balem się że oleją 3 po premierze 3T, co w świecie androida nie byłoby czymś szokującym...

    Skomentuj

    1. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-01-02 23:56

      W końcu wydali na razie 5 modeli, więc trudno żeby o którymś "zapomnieli". Ponadto może być tak że 3 oraz 3t są na tyle podobne że optymalizacja 7.0 była od razu na obydwa urządzenia.

      Skomentuj

  2. majki_majk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-02 12:52

    Dobrze że Oukitel K6000Pro też dostanie Android 7.0 :-). Myślałem że mnie ominie :-p

    Skomentuj

  3. Suncho
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-02 13:22

    To bardzo ciekawe bo mi nie pokazuje dostepnego update'u..
    Od dwoch tygodni mam OnePlus3T i ciagle na Androidzie 6.0.1 OxygenOS v.3.5.4
    Ogolnie to nie jest to problem ale informacji o dostepnym update-cie nie moge niestety potwierdzic...
    Szczesliwego nowego i pozdro :]

    Skomentuj

    1. Tolaz
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-01-02 14:51

      Pobierz Opera VPN i zmien lokalizacje na Niemcy i wtedy wyskoczy Ci powiadomienie a po aktualizacji przywroc do domyslnych i gotowe. Tez mam OP3T i u mnie ten sposob dziala i mam juz Nougata.

      Skomentuj

      1. jerzybochenek10
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-01-02 22:52

        A masz normalnie wszystko po polsku?

        Skomentuj

        1. Tolaz
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-01-02 23:05

          Tak. Ponieważ jest to ten sam soft co Polacy ( i cała reszta świata ) dostaną w późniejszym terminie. Może boją się że serwery im padną jak wszystkim naraz udostępnią :) Chociaż jak ja ściągałem to strasznie wolno to szło :/

          Skomentuj

          1. Qazzy
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-01-03 09:45

            No niestety nie do końca. Tu i ówdzie znalazłem jeszcze teksty po angielsku więc możliwe że nie jest to jeszcze wersja finalna dla nas.
            A co do prędkości to wystarczyło przez VPN wyszukać aktualizację, wyłaczyć VPN i wtedy kliknąć "POBIERZ". Mi leciało średnio koło 4-5 MB/s więc trwało to tylko chwilkę ;)

            Skomentuj Historia edycji

  4. mordimer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-03 10:45

    Ja pobieralem przez Niemcy i mam wszystko po polsku

    Skomentuj

  5. skatan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 16:28

    dziś na dwóch op3t wyskoczyło

    tylko trzeba bylo wejsc i kliknąć sprawdz

    Skomentuj Historia edycji

  6. skatan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 16:44

    jest możliwość sterowania głośnością powiadomień ??

    bo taki messenger to wyje normalnie

    i brakuje mi softowego sterowania powiadomieniami

    tzn automatycznych reguł, na moje niepotrzebnie je wywalili :(

    bo suwak jest fajny ale wcześniej miałem 22-7 godziny ciszy
    a za dnia ręcznie odpalałem nie przeszkadzać

    a tu moge bez odpalania telefonu ale w nocy trzeba pamietac :(

    Skomentuj

  7. maciuch2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 17:03

    Lokazlizację lepiej zmienić na Kanadę, szybciej mają aktualizację.

    Skomentuj

  8. Tomecek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 18:00

    Świetnie, tylko dlaczego 7.0 skoro Google wydało 7.1.1?

    Skomentuj

    1. Railarian
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-01-21 10:59

      Ja tam bym się cieszył. Od jakiegoś czasu poluję na port 7.0 na mojego Note'a 3, ale znajduję jedynie 7.1, które jak się okazało mają jakiś problem z obsługą Bluetooth (i jest to problem ogółem androida 7.1, nie kwestia kiepskich portów). Warto poszukać wątków o problemach Google Pixel z bt.

      Skomentuj

  9. Karlah
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 23:26

    Właśnie dostałem aktualizację do androida N na MI5, już się biorę za ściąganie (1,5GB). Mam ten telefon od 2 miesięcy i przyznam, że trochę irytowało mnie, że mój telefon jest wyłączony ze wszelkich aktualizacji, ponieważ android 7.0 jest w drodze i nie warto poprawiać andka 6. Mam nadzieję, że nowa wersja będzie lepsza od poprzedniej.

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-01-21 12:31

      W MIUI nie liczy się wersja Android. Tutaj pierwszą rolę gra nakładka...a android jest tylko numerkiem. Liczą się natomiast jej cotygodniowe aktualizacje China DEV, Global DEV, xiaomi.eu. amen :)

      Skomentuj

  10. MatiQ
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-21 07:51

    I znowu pozabierali kilka użytecznych ustawień.. Szkoda słów, po co robić kolejną wersję systemu, gdzie tak na prawdę cofamy się w tył? Tylko teraz nie wiadomo czy to OP czy samo Google.

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-01-21 12:33

      Zastanawiałem się grubo nad OP3T bojest za 370$ ale jednak chyba pozostanę przy Xiaomi :). Dzięki serdeczne za informację!