Na topie

Android 7.0 Nougat dostępny na OnePlus 3 i OnePlus 3T

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Dwa naprawdę dobre smartfony cieszyć powinny właścicieli jeszcze bardziej. Android 7.0 Nougat ląduje na ich pokładach.

  • Android 7.0 Nougat dostępny na OnePlus 3 i OnePlus 3T
A A

Przedstawiciele OnePlus deklarowali w ostatnich tygodniach, że lada chwila wydana zostanie aktualizacja systemu dla flagowych smartfonów. Obietnic udało się dotrzymać.

Jeszcze w Sylwestera, Carl Pei poinformował, iż OxygenOS 4.0 został udostępniony poprzez tryb OTA. To tak naprawdę nieco zmodyfikowany Android 7.0 Nougat, a wiec spodziewać należy się najbardziej charakterystycznych dla niego nowości - nowych powiadomień, przemodelowanego menu ustawień czy opcji Multi-Window.

Aktualizacją objęty został oczywiście najnowszy OnePlus 3T, którego ostatnio dla Was recenzowaliśmy. Zapewne nie ma on jeszcze ogromnej liczby użytkowników, w przeciwieństwie do nieco tylko starszego OnePlus 3. Właściciele tego modelu również cieszyć będą się z nowej wersji systemu.

Android 7.0 Nougat OnePlus 3 i OnePlus 3T

Producent informuje, iż aktualizacja wdrażana jest stopniowo, ale obejmie wszystkie egzemplarze. Jeśli zatem nie otrzymaliście jeszcze powiadomienia o dostępności aktualizacji wystarczyć powinna chwila cierpliwości.

Źródło: Android Central, forums.oneplus

Zobacz stronę produktu OnePlus 3

brak aktualnych ofert

Odsłon: 3125 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij

Super oferta!

Mirror's Edge Catalyst

Cena od 35zł do 174.90zł

zobacz oferty

  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-01-02 10:49

    I to bardzo cieszy, balem się że oleją 3 po premierze 3T, co w świecie androida nie byłoby czymś szokującym...

    Skomentuj

    1. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-01-02 23:56

      W końcu wydali na razie 5 modeli, więc trudno żeby o którymś "zapomnieli". Ponadto może być tak że 3 oraz 3t są na tyle podobne że optymalizacja 7.0 była od razu na obydwa urządzenia.

      Skomentuj

  2. majki_majk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-02 12:52

    Dobrze że Oukitel K6000Pro też dostanie Android 7.0 :-). Myślałem że mnie ominie :-p

    Skomentuj

  3. Suncho
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-02 13:22

    To bardzo ciekawe bo mi nie pokazuje dostepnego update'u..
    Od dwoch tygodni mam OnePlus3T i ciagle na Androidzie 6.0.1 OxygenOS v.3.5.4
    Ogolnie to nie jest to problem ale informacji o dostepnym update-cie nie moge niestety potwierdzic...
    Szczesliwego nowego i pozdro :]

    Skomentuj

    1. Tolaz
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-01-02 14:51

      Pobierz Opera VPN i zmien lokalizacje na Niemcy i wtedy wyskoczy Ci powiadomienie a po aktualizacji przywroc do domyslnych i gotowe. Tez mam OP3T i u mnie ten sposob dziala i mam juz Nougata.

      Skomentuj

      1. jerzybochenek10
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-01-02 22:52

        A masz normalnie wszystko po polsku?

        Skomentuj

        1. Tolaz
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-01-02 23:05

          Tak. Ponieważ jest to ten sam soft co Polacy ( i cała reszta świata ) dostaną w późniejszym terminie. Może boją się że serwery im padną jak wszystkim naraz udostępnią :) Chociaż jak ja ściągałem to strasznie wolno to szło :/

          Skomentuj

          1. Qazzy
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-01-03 09:45

            No niestety nie do końca. Tu i ówdzie znalazłem jeszcze teksty po angielsku więc możliwe że nie jest to jeszcze wersja finalna dla nas.
            A co do prędkości to wystarczyło przez VPN wyszukać aktualizację, wyłaczyć VPN i wtedy kliknąć "POBIERZ". Mi leciało średnio koło 4-5 MB/s więc trwało to tylko chwilkę ;)

            Skomentuj Historia edycji

  4. mordimer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-03 10:45

    Ja pobieralem przez Niemcy i mam wszystko po polsku