Na topie

ASUS i Dell też przygotowują laptopy z procesorami AMD Ryzen Mobile

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Laptopy

Kategoria: Komputery Laptopy Producenci: ASUS Dell

Kolejni producenci zainteresowani nowymi, mobilnymi procesorami AMD. Niestety, na dostępność laptopów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 • ASUS i Dell też przygotowują laptopy z procesorami AMD Ryzen Mobile
A A

W ofercie AMD pojawiły się procesory Ryzen Mobile, które trafią do ultracienkich laptopów – już podczas premiery zapowiadaliśmy, że takie konstrukcje na pewno pojawią się w ofercie firm Acer, HP i Lenovo. To jednak nie koniec zapowiedzi, bo nowymi procesorami są zainteresowani kolejni producenci. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że swoje propozycje szykują też firmy ASUS i Dell.

Firma ASUS nie zdradziła zbyt wielu szczegółów w temacie nowych laptopów - wiadomo jedynie, że tajwański producent przygotowuje takie konstrukcje, ale nic nie wiadomo o ich specyfikacji czy ewentualnych założeniach.

Więcej informacji ujawnił Dell. Zapowiedział on bowiem, że procesory Ryzen pojawią się w wybranych laptopach z serii Inspiron, dzięki czemu "zwiększy możliwość wyboru przy systemach przeznaczonych do filmowych doznań i pracy w podróży".

Pierwsze laptopy z mobilnymi procesorami Ryzen (tutaj znajdziecie więcej informacji o jednostkach) powinny w nadchodzących tygodniach pojawić się w ofertach najważniejszych producentów OEM, w tym firm Acer, HP i Lenovo. Na urządzenia kolejnych producentów takich jak Dell czy Asus będziemy musieli poczekać trochę dłużej – ich premiera spodziewana jest dopiero na początku 2018 roku.

Źródło: AMD

Odsłon: 5333 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Gatts-25
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-11-02 13:06

  Trochę późno ale lepiej bo większy wybór szkoda tylko ,że dużo wyborów sprzętu tego typu zostanie podjętych jeszcze w tym roku z okazji "Gwiazdki" i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

  Skomentuj

 2. kero8
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-11-02 19:31

  Co?

  Skomentuj

 3. htm72
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-11-02 21:22

  A kiedy laptopy coffee lake ?

  Skomentuj

 4. Eternal1
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-11-02 23:08

  Miły było by gdyby wyrobili się na okres świąteczny, a przecież zrozumiałe że im też zależy na okresie żniw.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!