Na topie

Świetny zwiastun na premierę świetnej gry - Battlefield 1 już dostępny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

DICE dotrzymało słowa i oddaje w nasze ręce prawdziwy hit. Gracie już?

  • Świetny zwiastun na premierę świetnej gry - Battlefield 1 już dostępny
A A

Nie należy chyba bać się takich stwierdzeń - doczekaliśmy się najgorętszej premiery tej jesieni. Battlefield 1 trafia do sprzedaży.

W ostatnich tygodniach o produkcji studia DICE powiedziano i napisano chyba wszystko, w związku z czym potarzanie tego po raz kolejny nie ma większego sensu. Zaakcentować wypada jedynie, chociaż to również czysta formalność, iż gra trafia na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Z okazji debiutu Battlefield 1 w sieci wylądował premierowy zwiastun. Rzućcie okiem, bo jest na co.

„Weź udział w wojnie na niespotykaną skalę. Niszcz ogromne sterowce i szarżuj konno na wroga. Już czas zagrać w Battlefield 1.”


Kupiliście czy dopiero wybieracie się do sklepu? Jeśli macie wątpliwości, być może pomogą Wam pierwsze, świetnie wypadające oceny. Zapraszamy też do naszej recenzji Battlefield 1.

Źródło: eapolska

Odsłon: 6802 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
    1. wizard2233
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-10-21 21:40

      Może dlatego że gra trafiła głównie na pc.

      Skomentuj

      1. sabaru
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2016-10-21 21:43

        Żadne tłumaczenie.

        Skomentuj

        1. Helldriver
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2016-10-21 21:49

          I oni liczą na Star Citizen na konsolach hahah.Musiał by być niezły kastrat.

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2016-10-22 06:39

            A to kiedys to wyjdzie ?

            Skomentuj

        2. Roller Mobster
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-10-22 07:53

          Battlefield 4 pokazał, że nic więcej nie da sie wycisnąć? Aha. To fajnie. Dziwnym trafem na tej samej PS4 Battlefront wygląda po stokroć lepiej i działa w jednej ramce. https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwjDkr6X3O3PAhVlKcAKHcpPDuAQxa8BCCowBA&usg=AFQjCNF1sHlk2z9QIx28jtvfnGP_UlkifA Gdzie ta wykastrowana grafika i biedne tekstury? Zobacz sobie jak wygląda PES 2017 na PC względem PS4. To sie nazywa kastracja.

          Skomentuj Historia edycji

          1. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2016-10-22 15:14

            Czyli Battlefield 4 ma oprawę lepszą od Star Wars Battlefront? ty to jednak jesteś korek.

            Skomentuj

          2. Satanski
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-10-22 17:54

            W Battlefont są mniejsze mapy i nie ma destrukcji otoczenia. Nie ma co porównywać.

            Skomentuj

          3. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2016-10-22 18:57

            Mapy nie są większe a destrukcja to same skrypty. Battlefront to przy tym fotorealizm. Zobacz na ilość efektów w postprocessingu, na ilość efektów cząsteczkowych przy wymianie ognia, oświetlenie. Ślepy jesteś? Battlefield 4 to gra z poprzedniej generacj. Gdzie physically based rendering? Ogarnij sie. https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwjrhtq_8O7PAhWrD8AKHaUYC2M4ChDFrwEIGjAA&usg=AFQjCNF1sHlk2z9QIx28jtvfnGP_UlkifA Video z wersji na PS4.

            Skomentuj

          4. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2016-10-22 21:07

            Umiesz czytać ze zrozumieniem prymitywie? "Battlefront to przy tym (Battlefield 4) fotorealizm". Ty parówo.

            Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-22 05:59

      Oj piotrek :) na pewno ? Gram od wczoraj i zabawa przednia.

      Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-10-22 09:44

          W bete nie grałem , mi tam sie podoba ale ja może wymagań nie mam.

          Skomentuj

  1. szymon.przygodzki
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2016-10-21 22:03

    Hej!

    Skomentuj Historia edycji

  2. ciomasta
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-21 22:31

    A ja mam dylemat bo albo kupic H1z1 albo bF1 i hmm nie wiem co wybrać :)

    ps. gdzie jest stara muzyczka z Battlefielda bo obecne nie pasują wcale

    Skomentuj Historia edycji

    1. Roller Mobster
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-10-22 07:37

      Jak to gdzie? W grze. Pojawia się w menu i w ostatniej misji czołgisty.

      Skomentuj

  3. niedzwiedzx
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-10-21 23:12

    Mega Gra, kampania już za mną teraz multi ;P

    Skomentuj

  4. Mikenas
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-22 08:10

    Jakby ktoś szukał graczy BF1 to zapraszam pod adres teamspeaka invicta-gaming.com największą Polska społeczność tej gry gramy o każdej porze dnia i większość nocy. Kupujemy także swój prywatny serwer do gry ponieważ będzie nas 60 osób.

    Skomentuj

    1. KrzychuG
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-10-22 22:16

      To i tak w sumie tylko multi wiec w sumie wiekszego znaczenia nie robi.

      Skomentuj

  5. smoczu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-24 09:16

    Pierwszy patch już w drodze dzisiaj :)