Na topie

Battlefield 1 ma być wyjątkowo brutalny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W Battlefield 1 broni nam nie zabraknie. Twórcy zapowiadają dużą różnorodność arsenału.

  • Battlefield 1 ma być wyjątkowo brutalny
A A

Battlefield 1 z miejsca stał się jedną z najgoręcej wyczekiwanych produkcji najbliższych miesięcy. EA oraz DICE wreszcie postanowili wsłuchać się w głos graczy i przedstawić im konflikt z przeszłości. Nowe informacje o grze są mile widziane i zapewne ucieszycie się, że nie powinno ich zabraknąć.

Właściwie to mamy coś już teraz. Jeden z producentów - Andreas Morell zdradził w ostatnim wywiadzie, iż spodziewać powinniśmy się brutalnej rozgrywki. Takiej, jakiej do tej pory w tej serii nie było. Z jednej strony pojawią się bronie maszynowe, z drugiej jednak bardzo duże znaczenie będzie miała broń biała, którą wykorzystamy na krótkim dystansie. Zrodzi to konieczność bezpośrednich starć, a takie właśnie kończą się największym rozlewem krwi.

„To brutalna odsłona wojny, walka w Battlefield 1 taka właśnie będzie - brutalna i personalna.”

Chyba mało kto będzie na taki stan rzeczy narzekać. Tym bardziej, że obiecywana jest całkiem spora różnorodność uzbrojenia. Już teraz wiemy, że pojawią się strzelby, pistolety maszynowe, lekkie karabiny maszynowe, karabiny samopowtarzalne, karabiny snajperskie, a także broń do walki wręcz. Przewidywane są też modyfikacje.

Na koniec bardzo ważna informacja. 12 czerwca odbędzie się prezentacja rozgrywki. Zapowiada ją poniższy materiał.


Źródło: gamingbolt, GameSpot

Odsłon: 10095 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij
  1. qwerty1997
    Oceń komentarz:

    36    

    Opublikowano: 2016-06-07 19:50

    Już widzę kraje które będą blokować dostęp do tej gry :p

    Skomentuj

    1. r_e_s_e_t
      Oceń komentarz:

      -13    

      Opublikowano: 2016-06-07 20:50

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Dużo bardziej pokojowy od kałbojów,

      Skomentuj

      1. cezett
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-06-09 14:51

        @reset: minusują Cię, bo nie rozumieją ... A pani z historii mówiła, że tylko Niemcy są beee. Może dopiero ich wnuki będą się z podręczników uczyć o pladze: terroryzmie kałbojskim, tyranii i ekspansji hamerykańskiego kiczu na przełomie XX i XXI wieku.

        Skomentuj Historia edycji

  2. Niveal
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2016-06-07 20:18

    Ciekawe co by było gdyby ktoś wypuści grę o konflikcie islamsko-europejskim.

    Skomentuj

    1. r_e_s_e_t
      Oceń komentarz:

      15    

      Opublikowano: 2016-06-07 20:53

      Było takich już dziesiątki. Ludzie grali w takie gry już we wczesnym średniowieczu.

      Skomentuj

    2. projectdarkstar
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-06-08 08:00

      W większości krajów Europy zachodniej sprzedaż gry byłaby zakazana bo "obraża muzułmanów".

      Skomentuj

      1. r_e_s_e_t
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2016-06-08 12:03

        Jest sporo gierek o kałbojskich "patriotach" pacyfikujących gości w turbanach. Ten temat jest już do bólu wyświechtany.

        Skomentuj

  3. wdowa94321
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-06-07 21:30

    Pożyjemy jeszcze 5 dni- zobaczymy...

    Mirrors Edge na trailerach też cud miód, a gameplayowo ubóstwo bez polotu

    Skomentuj

        1. projectdarkstar
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2016-06-08 07:57

          To po co kupować? Nie lepiej na screeny w necie popatrzeć?

          Skomentuj

      1. wdowa94321
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-06-08 01:14

        Gdyby chociaż wyglądała... A tu historia pokroju Watch Dogs i nie będzie nawet wyglądać...

        Jednak Frostbite pokazało pazur już przy Battlefroncie, więc jest nadzieja ;)

        Skomentuj Historia edycji

  4. Balrogos
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-06-08 00:41

    cale 14 sekund niczego niezle i kto tam biegal w reku z lkaemem?

    Skomentuj

  5. BariGT
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2016-06-08 07:51

    Ani maczug ani recznych karabinow maszynowych wtedy nie bylo...

    Skomentuj

    1. projectdarkstar
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2016-06-08 07:59

      Ciii to jest ten słynny realizm battlefielda :P
      (wiem że to stary dowcip ale mnie dalej bawi)

      A co do gry - po BF3, 4 i Battlefroncie to poczekam aż będzie w ramach darmowego okresu testowego na Origin

      Skomentuj

      1. IksKwadrat
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-06-08 08:34

        To poczekasz jeszcze ze 4 lata, bo BF3 po takim czasie się stał darmowy

        Skomentuj

        1. projectdarkstar
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-06-10 07:55

          Battlefront był darmowy jakiś miesiąc temu, czyli nieco ponad pół roku po premierze.

          I całe szczęście bo oszczędziłem sobie kasy.

          Skomentuj

    2. mszark
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-06-08 08:19

      Ta maczuga to Trench raiding club, a karabin to chyba Hotchkiss M1909. Choć moge się mylić. W okopach okładali się nawet łopatami, kilofami, siekierami itp.

      Skomentuj Historia edycji

      1. mgkiler
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-06-08 15:17

        12kg skubany ważył.

        Skomentuj

    3. Balrogos
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-06-08 13:22

      maczugi akurat byly najczesniej robione przez samych zolniezy z gwozdzi jako bron okopowa bo bagnety na broni byly nieporeczne w ciasnych okopach wtedy tez krolowaly noze okopowe i saperki

      Skomentuj

  6. hipo41
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-06-08 16:32

    Widzę, że powoli zaczynają się komentarze specjalistów IWŚ. Dla świadomości mój pradziadek walczył po stronie Austro - Węgier w Wielkiej Wojnie i nie raz opowiadał mojemu ojcu, który później mi mówił jak to wyglądało. Battlefield 1 bardzo przypomina to co się wtedy działo. DICE przestudiowało wzdłuż i wszerz jak WWI wyglądała. Te Wasze maczugi istniały na prawdę. Często nawet żołnierze na miejscu przerabiali bronie, by tylko mogli zabić drugiego przeciwnika. To była wojna rewolucyjna. Już wtedy było mnóstwo prototypów broni, które DICE doda do BF1, by ludzie się nie pluli, że gra będzie miała 4 bronie na krzyż. Do tego widzieliście na silniku Frostbite źle wyglądającą grę? Dodam, że DICE to pasjonaci przeszłości. Popsuć to może tylko EA, które myślę że nie będzie wtykało w to nosa, ponieważ jak sam Patrik Soderlund przyznał "na początku nie zgodziłem się na ten pomysł. To ludzi nie zainteresuje. Kiedy przyszli do mnie z gotowym demem, dałem im zielone światło na produkcję". Ta gra jest już tworzona od paru lat. Do tego warto pamiętać, że w czasie wojny niebo i cały krajobraz nie zmieniał się na czarno - biały, a kolory były tak samo normalne jak teraz. Po więcej informacji zapraszam nawet na wikipedię. Warto poczytać o Lawrence z Arabii, 369th Infantry Regiment (tzw. Harlem Hellfighters), front zachodni a front wschodni (to nie była tylko wojna okopowa), ilości broni w czasie IWŚ oraz różnorodności pojazdów. Pozdrawiam specjalistów i życzę miłej gry. Ja czekam teraz na stream z rozgrywki, bo czuję że to będzie dobra gra i będę się w nią zagrywał jak w poprzednich BF.

    Skomentuj

  7. steelek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-06-08 21:31

    ludzie hejtuja jakby to nie wiem co bylo... hardline sie nie przyjal. Ale hardline nie byl DICE. 3 byla super, 4 jeszcze lepsza i czuje ze 1 bedzie porownywalna z 4 jak nie lepsza. Srednio mi tbh przypada do gustu pierwsza wojna swiatowa. Wole terazniejsze konflikty (przyszlosc tez nie wchodzi w gre). Chociaz ciekaw jestem wlasnie gameplayu. Czuje ze i tak kupie i bede gral jak narwany jak to wieloletni fan serii.