Gry

Biomutant na ostatniej prostej - zwiastun i gameplay z Gamescom 2018

z dnia 2018-08-22
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
Dyskutuj z nami

Na targi Gamescom 2018 firma THQ Nordic przywiozła ze sobą między innymi grę Biomutant. W sieci pojawił się jej nowy zwiastun, a także 15-minutowy zapis rozgrywki. Czas przypomnieć sobie o tym tytule.

O grze Biomutant nie było w ostatnich miesiącach zbyt głośno, ale targi Gamescom 2018 okazały się dla THQ Nordic dobrą okazją do przypomnienia o tym tytule. Otrzymaliśmy nowy zwiastun i 15-minutowy zapis rozgrywki.

Biomutant – krótkie przypomnienie

Jeśli zapomnieliście już, co to ten Biomutant, to przypominamy, że jest to postapokaliptyczne RPG akcji, którego głównym bohaterem jest zaznajomiony ze sztuką kung-fu zwierzak korzystający z owoców rozwoju technologicznego w postaci modyfikacji zwiększających jego możliwości. 

Biomutant screen 1

Ekipa studia Experiment 101 zapowiada nienudzącą się eksplorację otwartego świata, „nietypową opowieść z nietypowym zakończeniem” oraz angażujące pojedynki, w których wykorzystamy strzelanie, walkę wręcz i wspomniane umiejętności specjalne. Na tworzeniu i udoskonalaniu modyfikacji upłynąć ma nam zresztą mnóstwo czasu.

Biomutant zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Do tej pory wydawca utrzymywał, że dostarczy grę przed końcem 2018 roku, ale jako że wciąż nie podał konkretnej daty premiery, należy raczej podchodzić do tego z dystansem. Warto też dać twórcom tyle czasu, ile potrzebują, bo całość zapowiada się naprawdę dobrze.

Biomutant screen 2

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Nowy trailer gry Biomutant, gameplay też jest

Targi Gamescom 2018 przyniosły kilka nowych materiałów wideo. Przede wszystkim jest to świeżutki, klimatyczny zwiastun gry, który utwierdza też w przekonaniu, że będzie to tytuł z gatunku tych bardziej zwariowanych...

...Ci z was, którzy chcieliby się lepiej przyjrzeć tej produkcji, powinni natomiast włączyć odtwarzanie filmu umieszczonego poniżej. Jest to mianowicie 15-minutowy zapis rozgrywki:

Źródło: Gematsu, THQ Nordic 

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!