Na topie

Ergonomiczna myszka dla profesjonalistów CAD - CadMouse Pro Wireless

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Myszki

Firma 3Dconnexion słynie z myszek dla projektantów, architektów i grafików, do których ergonomii bardzo trudno byłoby mieć jakieś wątpliwości. W jej ofercie pojawiła się nowość, którą zainteresować mają się zwolennicy klasycznych rozwiązań – to CadMouse Pro Wireless.

 • Ergonomiczna myszka dla profesjonalistów CAD - CadMouse Pro Wireless
A A

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless to bezprzewodowa myszka z wyższej półki, zoptymalizowana pod kątem potrzeb profesjonalistów CAD. Wewnątrz jej pełnowymiarowej i optymalnie wyprofilowanej konstrukcji znalazło się miejsce między innymi dla przełączników o żywotności szacowanej na 50 milionów kliknięć oraz sensora pozwalającego na pracę w rozdzielczości do 7200 DPI.

Myszka 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless oddaje również do dyspozycji użytkownika precyzyjne kółko przewijania i środkowy przycisk dostosowany do środowiska CAD. Producent zwraca uwagę na łatwy dostęp do programowalnego menu radialnego, usprawniającego pracę.

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless mysz

Wbudowany akumulator zapewnia nawet 3 miesiące działania bez ładowania. Z komputerem gryzoń łączy się albo z wykorzystaniem odbiornika USB i pasma 2,4 GHz, albo też przez Bluetooth (gdy jest taka możliwość, a wolne porty USB zawsze są przydatne). Opcjonalnie można skorzystać z dołączonego do zestawu przewodu. 

„Stworzyliśmy niezwykle trwałą, wysoce ergonomiczną pełnowymiarową mysz dla nowoczesnych stacji roboczych. To mysz, którą każdy zabierze tam, gdzie będzie jej potrzebował – powiedział Antonio Pasucci, dyrektor generalny filmy 3Dconnexion. – Jej ergonomiczny kształt i idealny rozkład przycisków pozwolą użytkownikowi pracować bez bólu podczas długich sesji CAD. Praca z CadMouse Pro Wireless daje uczucie naturalności. Nowy produkt stanowi również idealne uzupełnienie naszej linii”.

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless bok

Sugerowana cena detaliczna myszki 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless wynosi 119 euro. Nabywcy mogą liczyć na etui oraz 3-letnią gwarancję. 

Źródło: 3Dconnexion

Odsłon: 8691 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
 1. wizdar
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-07 11:02

  Cóż kilka osób u mnie w pracy je dostało. Pierwsze do czego trudno się przyzwyczaić to trzeci fizyczny przycisk myszy oprócz kółka. Osobiście nie używam programów w których muszę mmb używać za często. Sama mysz może być ale droga.

  Skomentuj

  1. Berry
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-06-07 16:19

   Nie wiem dokładnie, w czym pracujecie, ale ja osobiście mając manipulator 3Dconnexion i tanią myszkę biurową nie potrzebuję niczego lepszego. Nadgarstek mnie nigdy od takiego zestawu nie bolał a te kilka klawiszy więcej i tak się nie przydadzą. Myszka oczywiście fajna, dla kogoś kto pracuje tylko z myszką i klawiaturą, cena dla przeciętnej firmy to grosze

   Skomentuj

   1. wizdar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-07 19:26

    Hej,
    głównie NX12, Catia mniej.
    Mam manipulator 3dConnexion SpaceMouse Pro i do tego zwykłą mysz. Chodziło mi o to, że część osób ma dodatkowo zamiast zwykłej myszy właśnie tę z 3dConnexion i jak zdarza mi się z niej korzystać to mimo wszystko z przyzwyczajenia klikam kółkiem a nie środkowym przyciskiem. Po prostu trzeba się przyzwyczaić.
    Ostatnią mysz z trzema przyciskami to używałem w czasach 386 jeszcze zanim zastąpili MMB scrollem i od tamtej pory mi tego fizycznego trzeciego przycisku nie brakowało.

    Skomentuj

 2. bonio89
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-06-07 13:11

  Podobna do Logitech Performance MX...

  Skomentuj

 3. dolph
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-07 13:31

  Genialna mycha! 3 klawisz bardzo przydatny w pracy

  Skomentuj

 4. voxcordi
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-07 19:51

  zł 595.00*
  Cena adekwatna. Poprzedni model troszkę za mały. Ta będzie O'k. :-)

  Skomentuj

 5. dziks
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-07 20:45

  Mysz bardzo wygodna! Choć do rozwijanych menu się nie przekonałem. Jednak zestaw zwykła mysz+3dConnexion SpaceMouse Pro dużo lepszy. Niestety w mojej CadMouse po 3 latach siadła rolka....... Za taka cenę spodziewałem się czegoś co mnie przeżyje.

  Skomentuj

 6. Lexus404
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-07 20:55

  ten srodkowy klawisz totalnie bez sensu

  Skomentuj

 7. pawluto
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-06-08 08:58

  Czemu ona jest tak wysoka ?

  Ktoś zna dobrą ale niską mysz ???

  Skomentuj

 8. r_e_s_e_t
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-08 19:30

  Ten balkon na kcika totalnie ją dyskwalifikuje do precyzyjnego modelowania.

  Skomentuj

 9. sabuk2006
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-09 15:12

  Taka sama mysz (ale jeszcze przewodowa) + 3dConnexion SpaceMouse Pro do projektowania w SolidWorks, to dla mnie idealne rozwiązanie. Pracuję na takim sprzęcie już 4 lata. Cena robi swoje, a co do 3 klawisza szybko się przyzwyczaiłem.
  Pozdrawiam.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)