Na topie

Obszerne materiały z trybu multiplayer Call of Duty: Advanced Warfare

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Machina promująca Call of Duty: Advanced Warfare ruszyła na dobre.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

AA

Machina promująca Call of Duty: Advanced Warfare ruszyła na dobre. Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni doczekaliśmy się prezentacji trybu dla wielu graczy.

Słowa producenta i wydawcy nie będą dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Wedle obietnic tryb multiplayer w najnowszej odsłonie serii przynieść ma spory powiew świeżości i dawać radość z zabawy zdecydowanie dłużej niż było to w poprzednich latach. Pytanie tylko, czy mamy temu wierzyć?

Rozgrywka w pewnym stopniu będzie musiała ulec zmianie. Wszystko przez wprowadzenie do zabawy egzoszkieletów, która dadzą walczącym nowe możliwości. Postaci będą mogły wyżej i dalej skakać, szybciej biegać, atakować z powietrza, a poza tym wspomniane akcesorium zapewni im zwiększoną wytrzymałość na ataki oponentów.

Czynniki te spowodować mają przede wszystkim to, że zabawa będzie bardziej dynamiczna. Nie sposób nie zauważyć jednak, że może ona dość mocno przypominać to z czym mieliśmy do czynienia w Titanfall.

Zapowiedziano też, że gracze będą mogli bawić się w takich trybach jak Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Search czy Destroy, ale nie jest to naturalnie kompletna lista. Twórcy mają ich bowiem nieco więcej i nie zabraknie też podobno nowości.

Tyle pokrótce w teorii. Jak wygląda to w praktyce? Poniżej zwiastun oraz gameplay trybu multiplayer Call of Duty: Advanced Warfare.


 


Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi się nie tylko na PC, ale również na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: vg247, youtube, ign

Odsłon: 4808 Skomentuj newsa
Komentarze

30

Udostępnij
    1. limera1n
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2014-08-12 10:48

      czy ja wiem? miała być rewolucja graficzna. A tu? nadal nie widzę różnicy miedzy MW2 a tym

      Skomentuj

      1. k3m0t
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2014-08-12 11:09

        Włącz sobie MW2 MW3 i zobaczysz różnice. Przeważnie najwięcej narzekają na te gry ludzie co nawet jej nie kupili a zagrali może przez 2 minuty. Pograj z tydzień to cie tak wciągnie że BF cię będzie nudzić.

        Skomentuj

        1. projectdarkstar
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2014-08-12 14:58

          Pożyjemy zobaczymy.
          Póki co COD:AV wygląda jak zbieranina pomysłów z innych gier.
          Z litości nie zapytam, czy przepisali kod sieciowy i czy spawny i hit detection są sensowne bo o tym przekonamy się jak gra wyjdzie.

          Póki co widzę double jump (UT?), laser / spawarka (Quake?) i rozwinięcie Ghosts które w multi było, nie czarujmy się, marne.

          Ja wiem jedno - poczekam na darmowy weekend na steamie i wtedy zobaczymy.
          Zrobiłem tak z Ghosts i ogromnie się cieszę bo oszczędziłem sobie kasę.

          Skomentuj

    2. M4St3R
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-08-12 13:27

      Jako, że ja swoja przygodę skończyłem na Black Ops (pierwsza część) i odczekałem kilka kolejnych części to muszę przyznać, mam wrażenie, że ta gra wygląda jakoś inaczej. Chodzi mi głównie o fizykę. Niby jej brak :) ale zdecydowanie trailer zachęca do kupna. Jako, że BF4 to zbugowany gniot teraz i mam już go serdecznie dość, to z chęcią wypróbuję znowu COD'a.

      Skomentuj

  1. luk4so
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 10:26

    Crysis? Titanfall?
    Dla mnie bez rewelacji.
    Poczekam, aż w końcu wrócą do korzeni.

    Skomentuj

      1. guziel
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2014-08-12 13:16

        dokładnie, a te skakanie po dachach i latanie dobija mnie :p

        Skomentuj

  2. Sio_IdiOtki__
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-12 10:42

    Pewnie ze kotlet mieszanka wszystkiego co juz do tej pory bylo, nuda nuda i jeszcze raz nudaaaa

    Skomentuj

    1. k3m0t
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2014-08-12 11:10

      Jak dla mnie BF3 a 4 to jest kotlet. Zresztą nawet nieudany kotlet bo jakoś bf3 byl lepszy.

      Skomentuj

  3. Kaspos
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2014-08-12 10:47

    Hohoho. Widzę że ktoś zbiera pomysły konkurencji..... Lewoluszyn :>

    Skomentuj

  4. BariGT
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 10:56

    granatnik zawsze spoko

    Skomentuj

  5. numix12
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2014-08-12 11:11

    To ma być FullHD ?? Prędzej przeskalowane z 720p.

    Skomentuj

  6. 17kamil175
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 11:50

    Bez rewelacji :/

    Skomentuj

  7. przemek2503pl
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-08-12 12:08

    MW2 to prawie ideał.Powiem szczerze że dla mnie takie sobie.Oczywiście grafika taka sobie.Czekam na gre z grafiką Crysis 3 i realaiami 2 wojny światowej.

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-08-12 12:21

      Tak się zapowiadał Enemy Front ale kiepsko to wyszło...

      Skomentuj

      1. przemek2503pl
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2014-08-12 12:44

        Myślę że się doczekamy takiej gry , ile można ta przyszłość wałkować..

        Skomentuj

        1. Dudi4Fr
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2014-08-12 20:41

          Sam na to czekam, jakiegoś BF czy nawet CoD w tamtych realiach znowu...

          Skomentuj

  8. yamaro
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-12 13:03

    To jest tak Advanced Warfare że nawet recoila broni nie ma.. i te futurystyczne Star Warsy z kosmosu

    Skomentuj

  9. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 13:26

    Wszystko fajnie a teraz wracam na serwery UT 2004

    Skomentuj

  10. blackicewr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 13:38

    Jak ktos lubi takie "arcadowe" strzelanie to ok. Ja jednak wolę większy realizm a tu tego nie znajdę

    Skomentuj

  11. Polhar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 13:44

    Wygląda nieźle najbardziej podobała mi się ta mapka tą wielką falą.

    Skomentuj

  12. PrezesASR
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-12 14:05

    -Jakieś pomysły na nowe Call of Duty?
    -Tak. Zróby mix Unreal Tournament z Titanfall!

    Skomentuj

  13. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 14:14

    i crisisem

    Skomentuj

  14. przemek2503pl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-12 14:21

    Kupiłem ostatnio UT3 Black Edition na steam i gra wcale się nie zestarzała :D gra się super.

    Skomentuj

      1. przemek2503pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-08-12 17:48

        Nie lubie ruskich .

        Skomentuj

  15. rak474
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 15:00

    CoD chyba co roku robi inna firma więc jedna upodabnia sobie przyszłość, druga teraźniejszość a trzecia znów coś innego.

    Skomentuj

  16. TheEquinoxe
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-12 17:02

    Szału ni ma

    Skomentuj

  17. raznow
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 17:32

    Wygląda super i zdecydowanie czuć że to nie jest to samo co wcześniej. Jednak sporo tu titanfalla.

    Skomentuj

  18. TheDarkStarGTX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-12 21:42

    Chyba się zakochałem ;D

    Skomentuj

  19. Phurret
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-13 01:07

    Skąd nagle wzięło się tylu zwolenników CoDa na benchmarku? Tego jeszcze nie było. Choć Call of Duty lubiłem to niestety realiów przyszłościowych nieznoszę. Dla mnie CoD taki jak i wszystkie tylko mapy inne, ten żałosny model strzelania i broń akimbo OP - tyle w temacie.

    Skomentuj

    1. TheDarkStarGTX
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-08-18 20:53

      To jest CoD a'la titanfall - może dlatego :P