• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe wideo z trybu multiplayer Call of Duty: Advanced Warfare
Gry

Nowe wideo z trybu multiplayer Call of Duty: Advanced Warfare

opublikowano przez w dniu 2014-09-04

Dzięki niemu mamy okazję nie tylko rzucić okiem na przygotowane przez twórców mapy, ale również kilka nowości mających za zadanie urozmaicić zabawę.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

Dość cicho zrobiło się ostatnio wokół Call of Duty: Advanced Warfare. Producent uznał chyba, że najwyższy czas ponownie przypomnieć graczom o tym tytule i zrobił to w najbardziej lubiany przez siebie sposób - publikując nowy materiał z rozgrywki.

7-minutowe wideo koncentruje się na zabawie w trybie multiplayer, która ma być, przynajmniej wedle zapowiedzi Sledgehammer Games, najlepsza w całej dotychczasowej historii serii. Poprzeczkę postawiono sobie zatem dość wysoko i pytanie, czy uda się ją przeskoczyć?

Odpowiedź poznamy po premierze i przynajmniej kilku godzinach spędzonych na serwerach. Producent stara się jednak, by chęć do sprawdzenia gry miało jak najwięcej osób i w związku z tym pojawił się również wspomniany, najnowszy materiał.

Dzięki niemu mamy okazję nie tylko rzucić okiem na przygotowane przez twórców mapy, ale również kilka nowości mających za zadanie urozmaicić zabawę. Wśród nich nie mogło zabraknąć rzecz jasna egzoszkieletów, które znacząco podnieść powinny możliwości walczących postaci. Chwilę uwagi poświecono też prezentacji wyposażenia, a prócz tego nie mogło zabraknąć naturalnie wymian ognia.


Przypominamy, iż Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi się nie tylko na PC, ale również na konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, highsnobiety

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Świetna WWII, świetna zimna wojna, współczesny szajs i przyszłościowy bullshit...
  Co się stało z tą serią...
 • avatar
  Nie gram już w COD'a od MW2. COD skończył się na COD2, tyle w tym temacie. Widzę jednak, że zarąbali Battlepack'i z BF4 - działają w ten sam sposób, też są 3 typu, tylko nazwy inne. Jeszcze jedno - cloak? Poważnie? Do tego ograniczenia czasu działania "na baterii"? Crysis się kłania Panie i Panowie. Jakie to wszystko innowacyjne...
  No, ale żeby fani serii nie srali pod siebie ze złości - życzę tej serii jak najlepiej, choć do COD'a nie wrócę, chyba, że zrobią nowego COD'a w klimacie WW2.
  Zaloguj się
  11
 • avatar
  czyzby rugby w CoDzie? :D
 • avatar
  Niby wszystko fajnie, ale gdzieś to już wszystko widziałem...
 • avatar
  Titanfall?
 • avatar
  Pierwsza myśl "Titanfall" A swoją drogą to widzę że FPSy zaczynają zataczać koło i mechanika gry powraca do stylu starego poczciwego Quake'a. Latanie skakanie i strzelanie. Ciekawe czy można robić rocketjumpy :)
 • avatar
  Nie wiem czy oni nie widzą że zrobili kolejny Titanfall, tylko tytanów brakuje. Ślepa uliczka przyszłości w fabule gier. Gdyby bazowali na komentarzach i tego czego chcą gracze nie wychodzili by poza Black Ops II.
 • avatar
  COD4 to chyba najlepiej wydane pieniadze na gre mp w zyciu.
 • avatar
  no kurde ,,,za dużo tego ja chce bronie snajperki głownie z 2 wojny bo lubie nimi grać jeden rodzaj granatu i tyle nóż do tego a ty jakieś perki,dodatki do broni :)
  bez sensu gdzie ta seria zboczyla ostatnio to cod 5 jeszcze był nawet dosyć :) potem gnioty
 • avatar
  Czy jedynie mi całość przypomina Crysis?
 • avatar
  Mi się podoba. Lepsze to niż coroczny ogrzewany codlet. Jakaś nowość w CoD. Oczywiście nowości zgapionebod.Titanfall, ale i tak spoko im to wyszło.