Na topie

Nowe wideo z trybu multiplayer Call of Duty: Advanced Warfare

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzięki niemu mamy okazję nie tylko rzucić okiem na przygotowane przez twórców mapy, ale również kilka nowości mających za zadanie urozmaicić zabawę.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

AA

Dość cicho zrobiło się ostatnio wokół Call of Duty: Advanced Warfare. Producent uznał chyba, że najwyższy czas ponownie przypomnieć graczom o tym tytule i zrobił to w najbardziej lubiany przez siebie sposób - publikując nowy materiał z rozgrywki.

7-minutowe wideo koncentruje się na zabawie w trybie multiplayer, która ma być, przynajmniej wedle zapowiedzi Sledgehammer Games, najlepsza w całej dotychczasowej historii serii. Poprzeczkę postawiono sobie zatem dość wysoko i pytanie, czy uda się ją przeskoczyć?

Odpowiedź poznamy po premierze i przynajmniej kilku godzinach spędzonych na serwerach. Producent stara się jednak, by chęć do sprawdzenia gry miało jak najwięcej osób i w związku z tym pojawił się również wspomniany, najnowszy materiał.

Dzięki niemu mamy okazję nie tylko rzucić okiem na przygotowane przez twórców mapy, ale również kilka nowości mających za zadanie urozmaicić zabawę. Wśród nich nie mogło zabraknąć rzecz jasna egzoszkieletów, które znacząco podnieść powinny możliwości walczących postaci. Chwilę uwagi poświecono też prezentacji wyposażenia, a prócz tego nie mogło zabraknąć naturalnie wymian ognia.


Przypominamy, iż Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi się nie tylko na PC, ale również na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, highsnobiety

Odsłon: 4505 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. piccardo
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2014-09-04 22:35

   Jedno jest ciekawe bo niewiele współczesnych wydawanych gier tego typu pozwala ci stworzyć swoją postać i dostosować jej wygląd. Taki BF to atak klonów nie wiedzieć czemu co jest irytujące. Co do reszty nie grywam w COD'y bo za dużo razy bana dostałem od dzieciaków za "hakerstwo" bo w tych grach bronie praktycznie nie odbijają więc co za problem aim schoot kill -_-

   Skomentuj

 1. TheEquinoxe
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2014-09-04 14:58

  Niby wszystko fajnie, ale gdzieś to już wszystko widziałem...

  Skomentuj

 2. Bostonawy
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2014-09-04 15:21

  Nie wiem czy oni nie widzą że zrobili kolejny Titanfall, tylko tytanów brakuje. Ślepa uliczka przyszłości w fabule gier. Gdyby bazowali na komentarzach i tego czego chcą gracze nie wychodzili by poza Black Ops II.

  Skomentuj

 3. Dudzio993
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2014-09-04 16:02

  Titanfall?

  Skomentuj

 4. dowcip
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2014-09-04 16:41

  COD4 to chyba najlepiej wydane pieniadze na gre mp w zyciu.

  Skomentuj

 5. eryk1310
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2014-09-04 19:13

  no kurde ,,,za dużo tego ja chce bronie snajperki głownie z 2 wojny bo lubie nimi grać jeden rodzaj granatu i tyle nóż do tego a ty jakieś perki,dodatki do broni :)
  bez sensu gdzie ta seria zboczyla ostatnio to cod 5 jeszcze był nawet dosyć :) potem gnioty

  Skomentuj

 6. cichy81
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2014-09-04 21:07

  Pierwsza myśl "Titanfall" A swoją drogą to widzę że FPSy zaczynają zataczać koło i mechanika gry powraca do stylu starego poczciwego Quake'a. Latanie skakanie i strzelanie. Ciekawe czy można robić rocketjumpy :)

  Skomentuj

 7. FightMaker
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2014-09-05 06:57

  Czy jedynie mi całość przypomina Crysis?

  Skomentuj

 8. TheDarkStarGTX
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2014-09-05 11:24

  Mi się podoba. Lepsze to niż coroczny ogrzewany codlet. Jakaś nowość w CoD. Oczywiście nowości zgapionebod.Titanfall, ale i tak spoko im to wyszło.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!