Gry komputerowe

Call of Duty: Ghosts z trybem kooperacji

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2013-07-08

Okazuje się, że w grze możliwa będzie zabawa nie tylko w kampanii single i trybie multiplayer, ale również w kooperacji.

Call of Duty: Ghosts gra z trybem kooperacji

Gracze czekający na premierę Call of Duty: Ghosts prawdopodobnie ucieszą się z ujawnionych właśnie informacji. Okazuje się bowiem, że możliwa będzie tutaj zabawa nie tylko w kampanii single i trybie multiplayer, ale również w kooperacji.

Szczególnie dużą niespodzianką ten fakt z pewnością nie jest. Tryb kooperacji pojawił się już w poprzednich odsłonach serii i część graczy przypuszczała, że pojawi się również w Ghosts. Oficjalnie jednak tego nie potwierdzano, dlatego też jedna z bardziej niecierpliwych osób postanowiła dowiedzieć się tego u źródła.

Zapytano Infinity Ward, czy w Call of Duty: Ghosts rzeczywiście pojawi się tryb kooperacji. Odpowiedzi udzielił Candice Capen, który to stwierdził, że tryb co-op w grze będzie dostępny, ale na jakiekolwiek szczegóły na jego temat musimy poczekać.

Call of Duty: Ghosts gra tryb kooperacji zapowiedź

Źródło: vg247, guardian

marketplace

Komentarze

21
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Też mi nowość.
  CoD skończył się na Modern Warfare...
  Zaloguj się
  13
 • avatar
  Mi tam bardziej do gusty przypadł klimat II wojny światowej.I na tych wydaniach CoD się skończył,ale to już kwestia kto co woli.
 • avatar
  A ja czekam na nowego cod'a znaczy nie wiem czy kupię tylko na recenzje może kto wie nareszcie cod może będzie świetną grą
  Zaloguj się
 • avatar
  A mnie znudziły cody i bfy w końcu już nic nowego nie oferują a skoro tak ide do konkurencji tom clancy division :)
 • avatar
  dla mnie cod mw1 mw2 mw3 to najlepsze fps w historii. grafika bardzo ładna i pomimo że były gry z lepszą grafiką to ta już miała wystarczający poziom na miano "filmowej" dla mnie. a fabuła i muzyka to chyba jeszcze lepszej gry pod tym względem nie widziałem. muzyka hansa zimmer to strzał w 10 jeśli chodzi o mw2. normalnie jakbym grał... tfu był przeniesiony w powieść toma clancego. albo czerwony październik mi się kojarzy. no po prostu fabuła bomba. i jeśli by wybuchła III wojna światowa to pewnie mniej więcej by to tak wyglądało. bardzo realistyczna fabuła. a mały teren itp nie był taki zły. kiedy się już wczuło w grę i zżyło z ekipą to po prostu płakałem potem jak po kolei odchodzili kumple z paczki. a na końcu śmierć soap'a... myślałem że pojadę do usa i wystrzelam całe activision...
  Zaloguj się
 • avatar
  "Kto umarł ten nie żyje" - tle na temat CoD
 • avatar
  A ja szczerze powiem, że czekam na CODa. Przez to, że w biurze pracuje w takich a nie innych godz nie mam czasu grać w Multi więc zostaje mi single z dobrą historyjką i akurat muszę przyznać, że co do scenariusza w CODzie nie narzekam.
 • avatar
  Ja też mówię że nie kupie a kupuje ;p
 • avatar
  jak będę mógł zagrać z bratem bez kupna 2 egzemplarzy, to jak najbardziej dobre posunięcie. Ale nie zagram, bo jest steam i nie ma profili graczy
 • avatar
  for 5,99$ only on Xbox One :P