Na topie

Call of Duty: WWII w złocie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera Call of Duty: WWII odbędzie się zgodnie z planami. Do sklepu można będzie udać się już 3 listopada.

  • Call of Duty: WWII w złocie
A A

Fani serii Call of Duty przyzwyczaili się do tego, że jej kolejne odsłony debiutują z dużą regularnością. Przynajmniej w tym roku nic się w tej kwestii nie zmieni.

Studio Sledgehammer Games pochwaliło się, iż Call of Duty: WWII uzyskało status gold. Prace nad grą zostały, a zatem można mieć pewność, że premiera odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Przypomnijmy, że mowa tu o 3 listopada i trzech platformach docelowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

„Gigantyczny projekt jest już gotowy. 3 lata zgłębiania historii, projektowania i wielu innych czynności za nami. Czuję pewną pustkę. Teraz wszystko w rękach fanów.” - Glen Schofiel, szef studia Sledgehammer Games

Przy okazji warto wspomnieć, iż twórcy przygotowali mały dodatek dla osób sięgających po Przepustkę Sezonową (spodziewać można się 4 rozszerzeń mapami i kolejnymi rozdziałami trybu Zombie). Będzie nim mapa Carentan, którą pamiętać mogą bawiący się przy Call of Duty, Call of Duty: United Offensive czy Call of Duty 2. Szykuje się zatem powrót do przeszłości, oczywiście w odświeżonej wersji.

Call of Duty: WWII  Carentan

Źródło: Sledgehammer Games

Odsłon: 3100 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-10-06 22:40

    3 lata projektowania, a silnik dalej ten sam :D

    Brawo dla nich :D

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-10-06 23:44

      Jeszcze ta cena xd

      Skomentuj

    2. PaulG
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-07 00:58

      Najważniejsze by pieniążki się zgadzały ($ ͜ʖ$)

      Skomentuj

  2. PrezesASR
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-10-06 23:01

    gość kłamie :D
    minęło dopiero niecałe półtora roku od pierwszego trailera BF1 ;)

    Skomentuj

  3. TheEquinoxe
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-10-06 23:12

    3 lata projektowania a beta nawet nie chciała się odpalić :D Ale czego ja się spodziewałem....

    Skomentuj

  4. Gregor-34
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-07 01:14

    Mam cholerny dylemat kupić na PS4 czy PC laptop 7700HQ+ nvidia 1050 Ti , oba sprzęty podłączone pod TV 32' co radzicie

    Skomentuj

    1. Yamaraj6
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-07 01:41

      To ci ledwo będzie chodzić na tym lapku. Poza tym ta gra jest niegrywalna praktycznie i wygląda niewiele lepiej niż Call of Duty 2.
      Grałem w betę na GTX 1060, 2500k 4.5 GHz i 16GB RAM i dla 10 osób na serwerze płynnie bez żadnych spadków FPS dało się grać na średnich...
      Przy czym taki BF1 działa płynnie na najwyższych możliwych ustawieniach przy 64 osobach na serwerze.
      W tej grze wszystko jest tak bardzo przeciętne albo skopane że nawet nie wiedziałem że aż tak da sie coś sp*******ć.
      Ogólnie jakby była to gra za 20 zł albo F2P robiona przez jakąś małą nieznaną firmę bez budżetu to powiedziałbym, że nawet fajna gra i bym się skusił. ALE tą grę finansuje firma która ma na swoim koncie 10 poprzednich części, w których można było się przyczepić do wielu rzeczy, ale grywalności i przyjemności strzelania nie można im było odmówić, a w WWII nawet to skopali. Już nawet nie wspominam o cenie z kosmosu.

      Skomentuj

      1. Gregor-34
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-10-07 02:22

        Dzięki za opinie daje do myślenia ,moja najlepsza gra to Call of Duty World at War przeszłem 15 razy i nie mogę się znudzić, strzelanie do Niemców mam we krwi.

        Skomentuj

      2. ShifteD
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-07 13:08

        to chyba w inną betę grałeś bo konfigurację mam podobną i wszystko chodziło płynnie na 80 fps przy maksymalnych ustawieniach. Fakt, pierwszy meczyk mógł przymulać ale to przez pierwszą minutę, zanim dane z ultra szybkiego dysku 7200 rpm się wczytały.

        Skomentuj

  5. Dunny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-07 08:21

    Zawsze podziwiam osoby, które oceniają grę po becie i trailerach ;) Gra wyjdzie, pogramy i ocenimy, taka powinna być kolejność.

    Skomentuj Historia edycji

    1. andrzej3333
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-07 12:52

      No chyba jednak po to jest beta żeby było można ocenić gre

      Skomentuj

      1. ddeante
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-07 18:21

        Sądziłem, że beta jest po to by deweloper mógł przetestować kod. Tylko GOTOWY produkt się raczej ocenia.

        Skomentuj

    2. ShifteD
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-07 13:09

      ja oceniam ją dobrze :) dawno tak dobrze się przy CODzie nie bawiłem

      Skomentuj

  6. daVvy
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-07 09:33

    Wow Carentan jako bonusowa mapa.
    Czekam aż w podstawce dadzą tylko nóż, a reszta w DLC.

    Skomentuj

    1. BariGT
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-07 10:05

      W końcu jedyne 220 zeta. Nie spodziewałeś sie chyba pełnej wersji?

      Beta słaba graficznie i optymalizacyjnie, co mega dziwi skoro silnik ma chyba 12 lat. Poczekam aż na G4 beda klucze za 100 to sie zastanowię.

      Skomentuj

      1. Grapen
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-07 16:05

        No no na moim gtx 970 te 120 fps wygladało strasznie, a grafika jaka uboga! o panie, prawie jak w 2017, masakra.

        Skomentuj

  7. BILInek
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-10-07 16:44

    Najlepszy cod od lat jesli ogarna cziterow.....

    Skomentuj

  8. shakal84
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-08 09:49

    Beta u mnie chodziła OK od czasu do czasu tylko małe ścinki, a tak 90-100 fps bez problemów na najwyższych detalach w FHD. Grafika nie jest najgorsza, aczkolwiek boli trochę mała interakcja z otoczeniem, BF to to nie jest.

    Aha i jeszcze jednio, względem BF1 trzeba mieć naprawdę dobry refleks co najmniej dwa razy lepszy niż w BF :D