Gry PlayStation 4

Chciałbyś usłyszeć swój głos w grze Uncharted 4?

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2016-01-26

To nagroda w konkursie zorganizowanym przez polski oddział Sony. Rzadko nadarza się taka okazja!

Uncharted 4 konkurs

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od rynkowego debiutu gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jeśli jesteście wśród tych, którzy nie mogą już doczekać się premiery tego tytułu i uważacie, że możecie nazywać siebie fanami przygód Nathana Drake’a, mamy dla was świetną okazję – chcielibyście może wziąć udział w sesji dubbingowej do polskiej wersji gry?

Jest taka możliwość. W dniach 26 stycznia – 2 lutego odbywa się bowiem konkurs, którego zwycięzca dołączy do obsady polskiej wersji gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. To szansa, by już na zawsze stać się częścią tej świetnie zapowiadającej się produkcji.

Jak słyszeliście, zadaniem konkursowym jest nagranie i opublikowanie w serwisie YouTube zdania „Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja” w czterech wersjach przedstawiających emocje: radość, strach, ekscytacja i gniew.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy spełnić marzenie jednego z fanów Uncharted i umożliwić mu podłożenie głosu w polskiej wersji językowej czwartej odsłony wielkiego hitu od Naughty Dog. To wyjątkowy konkurs i myślę, że każdy chciałby usłyszeć swój głos w takiej produkcji, w której można także usłyszeć samego mistrza – Jarosława Boberka” – mówi Stefan Nabiałczyk z SCE Polska.

Wideo należy opublikować do 2 lutego pod filmem osadzonym w tym newsie. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.

Powodzenia! ;-)

Źródło: Sony

marketplace

Komentarze

24
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  To już ich na aktorów nie stać ?
  Zaloguj się
 • avatar
  Odgrzewany kotlet po raz czwarty.
  Zaloguj się
 • avatar
  akatsuki chyba dostał karę na komputer bo nie przywiało jeszcze tego betonu...
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Kaszanka i tyle, ten bubel ma niska oprawe audio-wizualna bo PS4 za slabe z bebechami, konsolowe otepiale paly czeka zonk z tym crapem..
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Ale kogo oni wybiorą? Już na wstępie mogli powiedzieć kogo szukają, bo na pewno mają określoną postać, mogliby oszczędzić nadsyłania prac osobom, które i tak się nie załapią.
  Zaloguj się
 • avatar
  nic lepszego nie wymysla?