Na topie

Chciałbyś usłyszeć swój głos w grze Uncharted 4?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

To nagroda w konkursie zorganizowanym przez polski oddział Sony. Rzadko nadarza się taka okazja!

Uncharted 4 konkurs

AA

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od rynkowego debiutu gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jeśli jesteście wśród tych, którzy nie mogą już doczekać się premiery tego tytułu i uważacie, że możecie nazywać siebie fanami przygód Nathana Drake’a, mamy dla was świetną okazję – chcielibyście może wziąć udział w sesji dubbingowej do polskiej wersji gry?

Jest taka możliwość. W dniach 26 stycznia – 2 lutego odbywa się bowiem konkurs, którego zwycięzca dołączy do obsady polskiej wersji gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. To szansa, by już na zawsze stać się częścią tej świetnie zapowiadającej się produkcji.

Jak słyszeliście, zadaniem konkursowym jest nagranie i opublikowanie w serwisie YouTube zdania „Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja” w czterech wersjach przedstawiających emocje: radość, strach, ekscytacja i gniew.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy spełnić marzenie jednego z fanów Uncharted i umożliwić mu podłożenie głosu w polskiej wersji językowej czwartej odsłony wielkiego hitu od Naughty Dog. To wyjątkowy konkurs i myślę, że każdy chciałby usłyszeć swój głos w takiej produkcji, w której można także usłyszeć samego mistrza – Jarosława Boberka” – mówi Stefan Nabiałczyk z SCE Polska.

Wideo należy opublikować do 2 lutego pod filmem osadzonym w tym newsie. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.

Powodzenia! ;-)

Źródło: Sony

Odsłon: 4222 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. pycipro
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-01-26 16:04

    akatsuki chyba dostał karę na komputer bo nie przywiało jeszcze tego betonu...

    Skomentuj

    1. hasati
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2016-01-26 16:17

      Tylko że ty widocznie jeszcze kary nie dostałeś.

      Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2016-01-27 00:49

          długo radość nie trwała...

          Skomentuj

    1. aquadigger
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2016-01-26 17:45

      Jak na zawołanie xD

      Skomentuj

    2. aquadigger
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2016-01-26 17:45

      Jak na zawołanie xD

      Skomentuj

    3. aquadigger
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2016-01-26 17:45

      Wybaczcie 3 (teraz już 2) te same komentarze.

      Skomentuj Historia edycji

    4. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2016-01-27 00:50

      powiem ci że nawet zabawny jesteś :D

      Skomentuj

  2. Pepec9124
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-01-26 17:44

    To już ich na aktorów nie stać ?

    Skomentuj

      1. Porek
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2016-01-26 21:42

        Czołówkę czego? Przekładania premier o 4 lata i downgradu 2x większego niż WD w parę miesięcy?

        Skomentuj

      1. Porek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-01-26 21:42

        Każda gra dostaje setki nagród, wszystko jednak zależy od budżetu na te "nagrody".

        Skomentuj

        1. Roller Mobster
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2016-01-27 14:34

          Co za kretyn... To Wiedźmin miał sporo z budżetu pezeznaczone na nagrody. Czy w wypadku Wiedźmina wszystko jest cacy? A zapomniałem... To jedyna uczciwa gra... Bez downgradeu, bez przesuwanej daty premiery, bez gigabajtów patchy...

          Skomentuj

  3. Tesavoro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-01-26 18:44

    Ale kogo oni wybiorą? Już na wstępie mogli powiedzieć kogo szukają, bo na pewno mają określoną postać, mogliby oszczędzić nadsyłania prac osobom, które i tak się nie załapią.

    Skomentuj

    1. Porek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-01-26 21:44

      Przecież oni już mają tą osobę wybraną z góry, a teraz tylko szopkę robią, bo marketing się liczy. #4thefrajers

      Skomentuj

  4. darkowal
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-01-27 05:08

    nic lepszego nie wymysla?