Na topie

Cyberpunk 2077 na E3 2019 - nowy, świetny materiał wideo i data premiery!

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na Cyberpunk 2077 trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Gra zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku.

  • Cyberpunk 2077 na E3 2019 - nowy, świetny materiał wideo i data premiery!
A A

CD Projekt RED bardzo umiejętnie dawkuje materiały i informacje związane z Cyberpunk 2077, ale gdy już dochodzi do prezentacji to są one naprawdę widowiskowe. Wiedzieliśmy, że gra pojawi się na E3 2019, zgodnie z przewidywaniami padło na dzisiejszą konferencję firmy Microsoft, a poza nowym materiałem wideo ujawniono najgoręcej wyczekiwaną informację - datę premiery.

Cyberpunk 2077 data premiery

Można porzucić już wszelkie domysły - Cyberpunk 2077 to gra na obecną generację. Zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kiedy? 16 kwietnia 2020 roku, jednocześnie na wszystkich platformach docelowych.

Cyberpunk 2077 zwiastun z E3 2019

Nowy zwiastun przypomniał nam o niebezpieczeństwach czających się w Night City, ale szczególną uwagę przyciągnął Keanu Reeves. Doskonale znany aktor pojawi się w grze (wygląd i głos jednej z postaci), pojawił się również na konferencji firmy Microsoft, oczywiście w celu promowania Cyberpunk 2077.


Źródło: Cyberpunk 2077

Odsłon: 7861 Skomentuj newsa
Komentarze

33

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

  1. mgkiler
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-06-09 22:59

    Keanu Reeves to nawiązanie do Johnny Mnemonic

    Skomentuj

    1. Makkk
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-06-10 15:29

      Tak, w połączeniu z wyglądem Johna Wicka ;D Najlepsze, tzn. najgorsze jest to, że wiem, że Redzi nie zawiodą w polskim dubbingu, ale... Czy chcę słyszeć zdubbingowanego Keanu? Mam mega dylemat ;p

      Skomentuj

      1. Fourth Illusion
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-10 17:52

        Jak dla mnie musi byc oryginal, tymbardziej ze Keanu to jeden z moich ulubionych aktorow

        Skomentuj

      2. madnessmilo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-10 18:29

        Ewentualnie tego gościa zatrudnią, polskiego się nauczy i będzie gitara :):
        https://youtu.be/EkG8dS8vjDI?t=156

        Skomentuj

      3. Dawid0ss_z
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-12 12:29

        Ja tam jak zwykle będę grał Eng only. W3 jest jedyną grą, w którą grałem z PL dubbingiem, ale w przypadku Wiedźmaka inny język nie ma po prostu sensu.

        Skomentuj

      4. PinkElephant
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-13 07:19

        przecież będzie wersja angielska więc jaki problem :-) Nie spodoba się wersja polska , to przełączysz się na angielską :-)

        Skomentuj

      5. dgrabarek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-13 08:03

        Ten sam problem z dubbingiem czy niektórym nie przeszkadza że będzie dubbing np. francuski ? Przeszkadza im że będzie Polski. Ogarnijcie się ludzie nie podoba ci się Polski przełącz na Angielski Rosyjski masz możliwość. Nie ograniczaj się no chyba że jesteś ograniczony w jakiś inny sposób.

        Skomentuj

    2. Snake73
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-12 00:03

      Akurat w tym wypadku chodzi o postać ze świata Cyberpunka 2020 - rockmana Johnnego Silverhanda.

      Skomentuj

  2. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    -24    

    Opublikowano: 2019-06-09 23:33

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Ha ha i znowu jedyna na co ich stać to render :D Czyli downgradem przebiją samych siebie :D

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2019-06-10 07:51

      Lara-Croft

      Przecież PlayZłom 4 by tego nie uciągną więc o co ci chodzi.

      Skomentuj

    2. Marucins
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-11 00:14

      Podziękuj konsolom. A raczej ludziom kupującym te pudełka - w sumie poza graniem niczego innego nie potrzebują :)

      A swoją droga - skoro był gameplay za zamkniętymi drzwiami to już świadczy że jeszcze sporo mają do zrobienia.

      Niby data premiery - z Wieśkiem było podobnie. A co z łataniem - ile to łatali pół roku grę?

      No to sobie poczekamy...

      Skomentuj

  3. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-06-09 23:36

    Jak tylko pokazali datę premiery zaklepałem sobie tydzień wolnego w przyszłym roku, oj bedzie grubo.

    John Wick Chapter 2077!

    Skomentuj

  4. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2019-06-09 23:42

    Szykuje sie kozak. Exy od Sony wygladają przy tym jak popierdółki.

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-06-09 23:47

      Znaczy wiesz, Exy od Sony ogólnie wyglądają jak popierdółki.

      Ale owszem, zapowiada się na najlepszą grę od czasów Wiedźmina 3.

      Skomentuj

    2. PS4Ekskluzyw
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2019-06-10 00:00

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      piotruś zalecam zimny okład :)

      No i było do przewidzenia standard od M$. Konferencja lipa z sosną :)
      M$ ma szczęśliwy dzień że nie ma Sony na E3 bo by ich poskładało ech....
      I gdzie ta petarda gdzie te nowe exy z grafiką co miały pozamiatać exy z PS4 ha.

      Konfa M$ :)))

      https://giant.gfycat.com/DefinitivePaltryBluetickcoonhound.gif?fbclid=IwAR0G0npDBe6DdZG_lgJ6M5klgsS6y47Cv4iJCeh_ZopQo-rZ_M_M6-19WwY

      M$ pakuj walizki bo ile można tak ściemniać a zielone fanboje jeszcze ich po sygnetach całują ech...

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-10 00:05

        No co ja poradze że Redzi to mistrzowie i tworzą sandboxa z grafiką lepsza niż bedzie mieć korytarzowe TLOU2.

        Skomentuj

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          -10    

          Opublikowano: 2019-06-10 00:12

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Idz ty lepiej spać bo ci na oczy się rzuciło od tego zielonego fanbojstwa :)

          Skomentuj

        2. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          -11    

          Opublikowano: 2019-06-10 01:40

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Tak mistrzowie downgradu. Wiedźmin brzy takim Red Dead wygląda jak gra ze smartfona.

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2019-06-10 02:03

            Pzeciez przy RDR2 na XOX to nawet Horizon na PS4pro wyglada jak gra ze smartfona.

            Skomentuj

      2. Shotcaller
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-10 14:22

        Poproś mamę o kasę na leczenie kompleksów u specjalisty. Dużo krzyku i mało treści. Przykro trochę patrzeć jak desperacko bronisz swojej kochanej konsoli.

        Skomentuj

      3. miedzianek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-10 17:06

        'nie ma Sony na E3'

        Bo Sony nie ma nic, co mogło by pokazać. Same drętwe i nudne jak flaki z olejem, powtarzalne do bólu gameplaye

        Skomentuj

    3. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2019-06-10 01:39

      Przy tym? Znaczy przy czym ? Przy filmiku cgi? Parodia. Gra jest tak dopracowana, że aż boją sie pokazać :D To już Metro nie jest mesjaszem gier?

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2019-06-10 02:05

        Tu akurat bedzie sandbox. I na PC w 4K, HDR, ultra textury, pewnie raytracing i mody graficzne...exy z PS4 mogą sie schować.

        Skomentuj

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          -8    

          Opublikowano: 2019-06-10 04:55

          Deklu zapomniałeś że PS5 też wychodzi :))) A ten nadal będzie porównywał do 6 letniej PS4 co za dzban....

          O widzę że o HDR piszesz to teraz sobie przypomnij gdzie był wpierw piękny HDR w grach. Na PS4 gdzie na pc mogłeś sobie jeszcze pomarzyć :) Co za kasztan...

          Wystarczy pierwszy ex na PS5 i twój reaktor pc skurczy się ze śmiechu.

          Skomentuj

          1. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-06-10 07:50

            PS4Ekskluzyw

            Pokaż nam jeszcze raz te filmiki z Death Stranding na Playstation 5.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-06-10 20:51

            " zapomniałeś że PS5 też wychodzi"

            Nie no, pamietam...czekaj czekaj, jak oni to reklamują "8K, 120fps, raytracing, kilkunastokrotnie krótsze loadingi"...Buahahahahahahahahahahahahahahahahahah

            Skomentuj

    4. adamgr
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-06-10 07:44

      Jedno zdanie i już trolle wyskakują :) Brawo Ty.
      Aż śmiać mi się chce jakie one wytresowane.
      I znowu będą wypociny na temat wyższości Świąt Wielkanocnych nad Bożego narodzenia i linki do filmów....

      Myślałem że po gimnazjum im minie ale widać to stan umysłu.

      Skomentuj

  5. fellow
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-10 09:29

    Fajna data premiery 04.16.2020
    -=20202020=-

    Skomentuj

  6. lucjanos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-10 17:45

    Na CDKEYS już preorder można kupić. :D

    Skomentuj

  7. Nefae
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-10 18:11

    Preorder Steam w PLN 199 w USD 29.99, od kiedy my tacy bogaci żeby płacić więcej?

    Skomentuj

  8. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-11 00:09

    I tak po prezentacji i ujawnieniu daty rzekomej premiery (ups, kolejny poślizg dla dobra graczy) nasuwa się pytanie "Can we play as Geralt?"

    Skomentuj

  9. BILInek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-11 13:30

    zapowiada sie gra dekady :) Radzi wsuiadam do do waszego hype train :D