Na topie

Drony na wybiegu u Dolce & Gabbana

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Gadżety Drony Drony

Włoski dom mody Dolce & Gabbana podjął kolejną próbę udowodnienia, że podąża za aktualnymi trendami, a także, że potrafi je kreować. Podczas swojego najnowszego pokazu „zatrudnił” więc ...drony.

 • Drony na wybiegu u Dolce & Gabbana
A A

Osoby, które zostały zaproszone na najnowszy pokaz mody Dolce & Gabbana, jeszcze przed jego rozpoczęciem zostały poproszone o wyłączenie łączności Wi-Fi w swoich smartfonach i innych podręcznych gadżetach. 

Nie zostały poinformowane dlaczego, ale wszystko szybko (no, może nie do końca szybko, bo organizatorzy zaliczyli godzinną obsuwę) stało się jasne. 

Zamiast modelek na wybiegu, a właściwie nad wybiegiem, pojawiły się bowiem drony, prezentujące modele torebek z najnowszego katalogu Dolce & Gabbana. 

Wprawdzie ubrania prezentowane były już „po staremu”, ale latające bezzałogowce skutecznie skradły show, a włoski dom mody udowodnił, że jest na bieżąco z trendami i może nawet jest w stanie je kreować – nie tylko w swojej branży.

To kolejny dowód na to, że nowinki technologiczne coraz częściej znajdują zastosowanie w innych, często nietypowych sektorach, co podkreśla fakt, że stają się realną częścią naszego życia. 

Roboty wciąż poruszają się nieporadnie, a drony latające z manekinami wyglądałyby raczej śmiesznie – modeli więc nie muszą obawiać się o swoją pracę. Przynajmniej na razie.

Źródło: Digital Trends, The Verge. Foto: kadr z filmu Snobette na YouTube

Odsłon: 2875 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Q'bot
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-02-27 14:11

  Już za dwa miechy tak będzie wyglądał handel w niedzielę - sklep czynny być nie może, ale dron z dostawą do domu, czemu by nie? ;>

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!