Na topie

E3 2017: FIFA 18 ma nas rzucić na kolana

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

EA pochwaliło się nowymi zwiastunami FIFA 18. Jeden z nich skupia się na kampanii fabularnej, której i tym razem nie zabraknie.

  • E3 2017: FIFA 18 ma nas rzucić na kolana
A A

Targi E3 2017 bez gry FIFA 18? Nikt nie przypuszczał, aby taki scenariusz miał szanse realizacji. Słusznie, bo EA poświeciło sporą część konferencji na promowanie kolejnej odsłony tej szalenie popularnej serii.

Chcą streścić to jak najkrócej można by napisać, iż w ręce graczy oddana zostanie najładniejsza i najbliższa rzeczywistego świata cześć serii. Największe zmiany przejść mają animacje, jeszcze bardziej akcentowane będą indywidualne cechy danych piłkarzy czy zróżnicowane style taktyczne drużyn.

„FIFA 18 to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii. Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy, nowy system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze grają i poruszają się tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami zespołowymi i ustawianiem się dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie.”


 

EA nie ukrywało również radości z niezwykle ciepłego przyjęcia trybu fabularnego, który pojawił się w FIFA 17. Nic dziwnego zatem, iż w FIFA 18 można będzie zagrać w Drogę do sławy: Powrót Huntera. Poświęcony tej formie zabawy zwiastun zdaje się sugerować, iż bohater może zmienić barwy klubowe.

„Po wspaniałym pierwszym sezonie w Premier League Alex Hunter jest na ustach wszystkich. Teraz wraca na nowy sezon. Krążą plotki, że dojdzie do transferu. Okno transferowe otwiera się 1 lipca. Każdy będzie mógł zagrać w Drogę do sławy: Powrót Huntera w dniu premiery gry FIFA 18 – 29 września 2017 r.”


Źródło: EA SPORTS Polska

FIFA 18 (PC)

Cena od 195 do 199

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 8217 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. k3m0t
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-06-10 23:23

    Wreszcie na okładkę dali Ronaldo. Należało mu się od dawna:)

    Skomentuj

      1. drcocaina
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-06-12 20:03

        Ładniej płacze prawie jak na popiersiu.

        Skomentuj Historia edycji

        1. lenoxxx
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-20 00:44

          drcocaina podobne skojarzenie. Rozumiem dlaczego go dali ale i tak zawsze będzie mi się kojarzył z płaczącym pizdusiem i z tego co widzę nie tylko mi.

          Skomentuj

  2. BlueSKyFCB
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-10 23:53

    Po tym jak dali Ronaldo drybling 99 (w rzeczywistości jest klasyfikowany na 93 miejscu w La Lidze wśród dryblerów...) nie wiem czy jest sens po tą grę sięgać na dłużej. Niemniej jednak zobaczę jak się będzie grać. Ciekawe co zrobi Konami z PES-em, pierwszy trailer pokazywał fajny realizm w tej grze, choć pewnie w gameplay'u tak różowo już nie będzie.
    Czas pokaże :)

    Skomentuj

  3. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2017-06-11 01:00

    Ja i tak uważam ,że nie jest to jeszcze ten czas.PS5 odsłoni Wam oczy i pokaże co znaczy być w nowym świecie wirtualnej rzeczywistości.Grafika z efektami oraz dodatkowo okraszona wciągającymi elementami gry to będzie to.Musimy jeszcze wytrzymać do wprowadzenia 7nm ale EUV , które ma nastąpić w 2019 roku.Dla SONY to najlepszy czas i już nad tym pracują.Każdy z Nas na tym skorzysta i przez to jakby INTEL i NVIDIA miały się znajdować w jednym pudle to pewnie wartość takiego projektu osiągnęła by nawet 3000dolarów a tak będziemy mieli konsolę prawdziwej nowej generacji pod koniec 2019 roku za nie cale 1000dolarów.

    Skomentuj

  4. Wiskas
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-11 08:31

    Sprawdzę obie gry PES i Fifę bo w obie grywam/gryeałem. PES potrzebuje większej ilosci graczy i tu crosplatform by się przydało. Fifa nie rozwija sie w dobrą stronę. Dziecinada zwana hunter story, liczenie kasy z z nudnego juz UT i brak swobody pod kontem lobby.
    https://www.change.org/p/ea-games-lounge-mode-in-fifa-18
    Fifa mogła by sie skusić na calkowite zbudowanie od nowa trybu UT który jest mega ograniczony (chemistry really???)

    Skomentuj

  5. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2017-06-11 09:16

    E3 2017: FIFA 18 ma nas rzucić na kolana
    ..............................................................
    Jak co roku, jak co roku.....


    Wątek fabularny ? Znając panującą polityczną poprawność to będzie historia niespełnionej miłości bramkarza zakochanego w obrońcy. A w którym podkochuje się się środkowy pomocnik...

    Skomentuj

    1. botkiller
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-11 11:47

      Zapomniałeś dodać ,że przyjechał jako uchodźca z ogarniętego wojną kraju. Przemierzył wiele mil ze swoim iPhone-em, ubrany odświętnie jak szczur na otwarcie kanału. Chciał spełnić woje największe marzenie... zostać na socjalu w Anglii ...jednak mu nie wyszło i został dobrze opłacanym graczem :).

      Skomentuj

    2. drcocaina
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-12 20:10

      Fifa, NHL i inne serie sportowe od EA to jest ich ostatnia deska ratunku i jak na ironię ostatnie ich produkty, które mogą spartolić. Reszta serii gier zaczynając od NFS po przez The Sims, Sim City to już marki "wyniszczone" przez wydawcę. Oczywiście wymieniłem tylko te topowe "marki". Gra np.: Spore była bardzo obiecującą pozycją, a wyszło jak wyszło.