Na topie

E3 2017: najpopularniejszą grą targów zostaje...

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: e3 gra akcji Star Wars strzelanina Producenci: EA

Spośród gier prezentowanych na E3 2017 najczęściej oglądane były materiały poświęcone Star Wars: Battlefront II.

  • E3 2017: najpopularniejszą grą targów zostaje...
A A

Zadania co do E3 2017 bywają podzielone, nawet naszym podsumowaniu imprezy nie brakuje wskazań na rozczarowania. Najpopularniejsze gry targów trzeba było jednak wybrać, a jednym z kryteriów musiała być oglądalność na YouYube.

Doskonale znany wszystkim serwis gromadzący materiały wideo jest niezwykle popularny także wśród graczy. Zastanawialiście się, jaka gra prezentowana na targach oglądana była najczęściej? Okazało się nią Star Wars: Battlefront II, które wyprzedziło Assassin’s Creed Origins oraz FIFA 18.

Pełniejsze zestawienie zobaczyć możecie poniżej. Warto podkreślić, że uwzględnione zostały tutaj nie tylko oficjalne materiały wideo, ale również te publikowane przez fanów. Łatwo dostrzec, że wciąż najwięcej emocji budzą dobrze znane już marki i trudno w takim wypadku dziwić się producentom, że chętnie przygotowują kolejne odsłony.

E3 2017 najpopularniejsza gra targów

Czy sytuacja zmienia się jeśli weźmiemy pod uwagę jednie oficjalne zwiastuny promujące gry na targach? Delikatnie, ale nie w przypadku lidera, którym i w tym przypadku pozostaje Star Wars: Battlefront II. W omawianym okresie zwiastun tego tytułu zaliczył 7,9 mln odsłon. Dalej znalazło się Super Mario Odyssey (5,5 mln), Marvel’s Spider-Man (4,5 mln) i FIFA 18 (4 mln).

Zaskoczeni takimi wynikami?

Źródło: dualshockers

Odsłon: 3418 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
    1. Buuren
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2017-06-20 14:17

      Dokładnie, mnie to nigdy nie interesowało nawet filmów nie oglądałem.

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        11    

        Opublikowano: 2017-06-20 14:32

        No i co z tego? Ogrom ludzi to interesuje. Zresztą tak jak i wiele innych marek. Nie wiem co to w ogóle za debilne spostrzeżenia tu publikujecie gamonie.

        Skomentuj

          1. Sweew
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-20 17:02

            Twoje zdanie jest lekko bez sensu. Zacznijmy od tego ze gdyby nie SW to ta gra by nie powstała, wtedy mielibyśmy kolejnego Battlefielda, a tak każdy może wziąć udział w bitwach z uniwersum SW. Seria Lego (hobbit, SW, piraci, Marvel) nigdy by sie nie wybiła gdyby nie, znane marki, ludzie je lubią i kupują.Nie każdemu podobają się gwiezdne wojny i nie musza. Jak mnie cos nie interesuje to nie ogladam/nie gram i nie komentuje. Takie biadolenie jest słabe trochę :/

            Skomentuj

          2. Smuga
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-21 09:18

            Ale to też jest bzdurne myślenie - dla takiego fana sama możliwość gry w takim świecie jest celem samym w sobie. DLATEGO grają w te gry, A NIE dlatego, że interesuje ich mechanika czy inne bzdety. Mnie nie interesowałoby granie w takiego Batmana gdyby nawet zamienić jego postać w Zieloną Strzałę, albo Jedi w SW na samuraja itp. przy pozostawieniu 100% tej samej mechaniki czy fabuły. Więc odpuść sobie te populistyczne mądrości "o grze broniącej się samej".

            Skomentuj

  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-06-20 14:30

    te gra może poszczycić się oprawą wizualną głównie, reszta klimatu jest przeciętna

    Skomentuj

    1. Radical
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-20 15:25

      Akurat klimat gwiezdnych wojen uchwycili rewelacyjnie :) W jednynke sporo gralem i grafika, muzyka i własnie klimat to na początku zachwyt. Problemem jedynki to była troche płytka rozgrywka (mocno uproszczony battlefield) oraz mało zawartości (broni i map) i stosunkowo szybko ma się wrażenie że widziało się już wszystko. Tutaj niby wszystkiego ma być 3x tyle i do tego jeszcze single player więc zapowiada się kawał dobrej gry.

      Skomentuj Historia edycji

  2. Yamaraj6
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-20 18:28

    Spokojnie przecież to ranking najpopularniejszych gier a nie najlepszych. Według mnie najlepiej wpadło nowe metro i anthem ale anthem jest robiony przez EA dlatego wielkich nadziei chwilowo bym z nim nie wiązał.

    Skomentuj

  3. Eyesofthesouth
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2017-06-20 22:41

    znowu jakis battleszmelc?? Litosci. Ten battleszmelc wypada bladziutko przy God of War, Spider-Man i Mario Odyssey