Na topie

Elektryczne deskorolki Kawasaki odświeżone na rok 2019

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Gadżety Pojazdy Tematyka: Hoverboard Producenci: kawasaki

Są lżejsze, wytrzymalsze i działają jeszcze lepiej. W sklepach pojawiły się już tegoroczne wersje elektrycznych deskorolek marki Kawasaki – Balance Scooter Kx-Pro 6.D oraz Kx-Pro 10.0D.

 • Elektryczne deskorolki Kawasaki odświeżone na rok 2019
A A

Elektryczne deskorolki Kawasaki spod znaku Balance Scooter cieszą się dużą sympatią użytkowników. Chwalone są głównie za jakość wykonania i oferowane możliwości w stosunku do ceny. Czy mogłyby być jeszcze lepsze? Producent twierdzi, że tak i dlatego właśnie w tym roku na rynku pojawiły się odświeżone wersje najpopularniejszych modeli – powitajcie Kx-Pro 6.5D oraz Kx-Pro 10.0D

Wersje, których nazwy kończą się literą „D”, przede wszystkim są lżejsze od swoich poprzedniczek. Jeden i drugi model waży mniej niż 10 kg, dzięki czemu przenoszenie go z miejsca na miejsce nie stanowi większego kłopotu. Równocześnie zachowano najważniejsze cechy, takie jak wysoka trwałość i odporność (IP54), sprawnie działający system samobalansujący czy też zasięg dochodzący nawet do 20 km (zapewniany przez akumulatory LG o pojemności 4400 mAh, których ładowanie trwa około 180 minut).

Kawasaki Balance Scooter 2019

Kawasaki Balance Scooter Kx-Pro 6.5D to deskorolka z 6,5-calowymi kołami, (zapewniającymi lepszą przyczepność) gumowanymi pedałami i dwoma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 500 W, które rozpędzają ją do prędkości 15 km/h. Maksymalne obciążenie tego pojazdu wynosi 100 kg, a sugerowana cena detaliczna to 999 złotych.

Kawasaki Balance Scooter Kx-Pro 10.0D z kolei jest deskorolką wyposażoną w (gwarantujące dobrą amortyzację) pompowane koła o średnicy 10 cali oraz dwa silniki o łącznej mocy 700 W. Maksymalna prędkość w tym przypadku wynosi 20 km/h, a maksymalne obciążenie to 130 kg. A jaka jest sugerowana cena pojazdu? To 1299 złotych.

„Napędzane energią elektryczną i sterowane balansem ciała deskorolki Kawasaki Balance Scooter zyskują coraz większą popularność na całym świecie, w tym również w Polsce. […] To praktyczny sprzęt, który pozwala na szybkie przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej, choć świetnie sprawdzi się też na utwardzonych leśnych czy parkowych ścieżkach” – zachwala dystrybutor, 4cv Mobile.

Źródło: 4cv Mobile, Kawasaki

Odsłon: 4753 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Pojazdy w marketplace

 1. pawluto
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-07 10:55

  Zdecydowanie to nie jest deskorolka...
  Można by zorganizować konkurs na prawidłową nazwę tego toczydełka...:)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!