Gry

Enemy Front zagra na emocjach - nowy zwiastun

opublikowano przez w dniu 2014-05-30

To opowieść o oporze.

Enemy Front emocje

Enemy Front to gra szczególnie bliska naszym sercom, jako że jej akcja w dużej mierze toczyć będzie się w okupowanej Warszawie w czasach II wojny światowej. To produkcja o oporze przeciw nazizmowi, o woli walki, o patriotyzmie, o zapomnianych bohaterach. Twórcy - CI Games - zapowiadają poruszającą fabułę, a najnowszy zwiastun pokazuje, że może w tym być sporo prawdy.

W najnowszym zwiastunie gry Enemy Front jej główny bohater – Robert Hawkins – wprowadza nas w fabułę. Protagonista jest amerykańskim korespondentem wojennym, który trafił do Polski na czas Powstania Warszawskiego i nie tylko. Tam poznał wielu naszych rodaków, z którymi następnie długo podróżował. „Spisałem ich historie, a teraz czas, by zostały opowiedziane. A będzie to opowieść o oporze” – przemawia do nas w filmiku Hawkins.

Materiał został naprawdę świetnie wykonany i pozwala mieć nadzieję na kawał dobrej gry – tak pod względem rozgrywki, jak i fabuły oraz klimatu. Ale co ja się będę tutaj rozpisywał. Sami zobaczcie:

Premiera gry Enemy Front odbędzie się już 13 czerwca. Poza wersją na komputery osobiste, producent przygotowuje też edycje konsolowe na PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: CI Games

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  czy mi się wydaj czy ostatnio mamy jakiś mały renesans w ubijaniu szwabów
 • avatar
  Nawet fajnie wygląda jednak modele postaci to porażka ale grafika to nie wszystko.
 • avatar
  Ci kojarzy mi sie z kiepskim studio. Może w końcu zrobią jakaś dobrą grę. Fajnie by było jakby postacie i fabuła była jak w cod modern warfare. Żeby wczuć się w grupę bohaterów, mieć tam przyjaciół i żeby wiązała emocjonalnie. Mogli by nawet sięgnąć po motywy stylizowane na serial o przygodach młodego Indiana Jonesa. Trochę zaczerpnąć z Wielkiej Ucieczki. Trochę komandosów z nawarony - jakiś motyw z cichociemnych. Żeby gra była chociaż 7/10. Jak in wyjdzie i będzie dobra to przeproszę się z nimi:)
  Zaloguj się
 • avatar
  ciekawe czy tez ocenzuruja :P

 • avatar
  Głównie to ja liczę właśnie na klimat gry. Na grafikę nie do końca zwracam uwagę.Nawet jak są jakieś niedociągnięcia to ja powiem szczerze ich nie zauważam. ;) Klimat jest, fabuła też, bohater znośny, kawałek naszej historii, cóż chcieć więcej...:) Już niedługo sami się przekonamy jak to wygląda i będziemy mogli ocenić czy CI stanęło na wysokości zadania. Pozostaje tylko trzymać kciuki za EF. I odliczać dni.;)
 • avatar
  Co chwile piszecie ze jakas gra zagra na emocjach. Jak nie farcry 4 to teraz to.
 • avatar
  Ciekawe co na to Ruch Narodowy :)
 • avatar
  Zacznijmy od tego ... Czy zawsze w historie musi być za przeproszeniem wpie****dolony jakiś Hamerykanin/Angol ?
  Czy na prawdę musimy się tak bardzo podlizywać Im bez wazeliny ?
  Czemu zamiast Roberta Hawkinsa nie mamy Jana Kowalskiego.
  Efekt jest taki. City interactive sprzedało dupę i tyle.
 • avatar
  zapowiada się klapek