• benchmark.pl
 • Gry
 • Temat II Wojny Światowej powraca, czyli premierowy zwiastun Enemy Front
Gry

Temat II Wojny Światowej powraca, czyli premierowy zwiastun Enemy Front

z dnia 2014-06-07
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Jesteśmy na ostatniej prostej przed debiutem gry i dlatego też do sieci trafił ostatni już zwiastun.

Enemy Front gra zwiastun premierowy

Graczy sympatyzujących z grami FPS z pewnością nie brakuje. Dla wielu z nich najciekawsze są te tytuły, których fabuła osadzona jest w czasach II Wojny Światowej. Problem w tym, że ostatnio o tego typu produkcje bardzo trudno. Jednym z nielicznych wyjątków będzie rodzimy Enemy Front.

CI Games już od kilku miesięcy zapewnia, iż przygotuje FPS z krwi i kości, który spodoba się wszystkim fanom tego gatunku. Dla Polaków dodatkowym smaczkiem będzie bez wątpienia to, iż część kampanii rozgrywać ma się w okupowanej Warszawie.

W ostatnich tygodniach producent opublikował sporo materiałów wideo. Jesteśmy na ostatniej prostej przed debiutem gry (Enemy Front zadebiutuje na naszym rynku 13 czerwca) i dlatego też do sieci trafił ostatni już zwiastun mający towarzyszyć premierze gry. Jednocześnie jest to też próba przedstawienia głównego bohatera.

"Enemy Front to porywająca historia amerykańskiego korespondenta wojennego polskiego pochodzenia, Roberta Hawkinsa. Walczy on ramię w ramię z bojownikami ruchu oporu przeciwko nazistowskiej machinie wojennej we Francji, Niemczech, w Norwegii, a także w trakcie Powstania Warszawskiego. Gra ukazuje II Wojnę Światową z oryginalnej perspektywy, zapewniając swobodę wyboru stylu rozgrywki i drogi do celu."


Źródło: youtube, gameinformer

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Im bliżej premiery, tym bardziej wątpię w to, że będzie to dobry produkt... Im więcej reklam, tym gorszy produkt...
  Zaloguj się
 • avatar
  Tylu mamy historyków, weteranów.... a nikt w Polsce nie potrafi tego wykorzystać i zrobić dobrej/zajefajnej gry o drugiej wojnie światowej szkoda... Myślę że z niektórych historii mogłaby powstać dobra książka, a co dopiero gra.
  Zaloguj się
 • avatar
  A nowy Wolf New Order to co ? Powrót do korzeni czyli cepowata strzelanka z dwoma karabinami na raz, zbieraniem pancerzy i apteczek + szukaniem sekretów i tajnych przejść w klimatach WW2. I co wyszło? Tak płytka gra, a taka grywalna i jak najbardziej na propsie. Takie gry się lubi bo dają frajdę i odskocznię.
 • avatar
  Nie wiem czemu, ale mi ten zwiastun się zupełnie nie podoba. Przypomina mi trochę nawet intro do "Najgorszych gier wszechczasów" od BartkaGM z yt
 • avatar
  Dla mnie zwiastun jest świetny i ma swój klimat. Aż chce się zagrać !
 • avatar
  Gra wygląda całkiem fajnie. Wstrzelili się idealnie z tematem. Ja tam widzę same plusy. II WŚ której ostatnio bardzo mało, polska wersja językowa, różne style i nasza historia w tle. Z każdym materiałem wygląda to coraz lepiej. Muzykę świetnie dobrali:) Ja już się szykuję:)
 • avatar
  Musze przyznac z e wyczekuje tego tytułu, ponieważ liczę na powrót do grywalnosci jak za czasów MOHAA czy CoD (1 i 2). Od dawna nie było porządnej strzelanki i WW2 (Wolfa nie liczę to to Wolf) z konkretnym multi... Od patrzenia na M4 w wszystkich BF i kompani słabo mi się robi. Fajnie będzie w końcu dostać MP40 albo StG i nawalać w nazistów :)
 • avatar
  Może fabuła będzie fajna bo graficznie to strasznie wygląda porównując do nowego Wolfa.