Gry na konsole

Fabularny zwiastun Final Fantasy XV - motywy i idee

z dnia 2016-09-15
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Final Fantasy XV będzie zdecydowanie cięższe i bardziej dramatyczne od poprzednich odsłon. Zobaczcie zwiastun, a sami się przekonacie.

Tegoroczne Tokyo Game Show odwiedziła ekipa Square Enix, która wykorzystała imprezę, aby pochwalić się nowym zwiastunem wyczekiwanego erpega, jakim bez wątpienia jest Final Fantasy XV. Fani nie będą zawiedzeni.

Nowy zwiastun koncentruje się na tym, co w RPG najważniejsze, a więc na fabule. Poznajemy tematy przewodnie, motywy bohaterów oraz idee, wokół których kręci się opowieść serwowana przez Square Enix. Wyraźnie da się też odczuć cięższy klimat i niepokojącą atmosferę, podkreślana przez iście dramatyczne dialogi.

Jak wspominaliśmy – fani nie będą zawiedzeni. Jeśli jednak boicie się spoilerów, to radzimy wam nie oglądać tego filmiku, który wydaje się być złożony przede wszystkim z przerywników (tzw. cut-scenek). Bo choć zdradzana jest zaledwie część fabuły, to trudno powiedzieć, jaki dokładnie te elementy będą miały wpływ na całość (wydaje się jednak, że istotny).

Tych, którzy spoilerów się nie boją, zapraszamy natomiast na seans:

Gra Final Fantasy XV pojawi się na rynku 29 października. Platformami docelowymi są konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: VG247

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ma tez wyjsc na pc?
    Zaloguj się
  • avatar
    problem z ta gra jest taki (poza ryjami bohaterow) ze ta gra wyglada dobrze tylko na trailerach....obydwa dema byly gownami w 24 fps...