Na topie

Forza Horizon 3 wygląda rewelacyjnie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Wyścigi na bezdrożach w rozdzielczości 4K? Miodzio. Zresztą, wiecie co, sami zobaczcie...

  • Forza Horizon 3 wygląda rewelacyjnie
A A

Forza Horizon 3 będzie pierwszą (nie licząc darmowego APEX) odsłoną serii, która wyląduje nie tylko na Xboksie, ale też na komputerach osobistych. Twórcy chcą zadbać o efektowny debiut. Najnowszy gameplay pokazuje, że pod względem oprawy wizualnej będzie taki na pewno.

Gra Forza Horizon 3 na pecetach dostępna będzie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K. Posiadacze sprzętów, które sobie z tym poradzą, będą mogli więc dostrzec na ekranach najmniejsze ziarenka piasku, których w „trójce” nie zabraknie, jako że ponownie zabiera nas ona poza typowe, asfaltowe trasy.

Redaktor IGN miał już okazję pograć co nieco w nową Forzę w rozdzielczości 4K. Zasiadł za kierownicą buggy i wziął udział w wyścigu po australijskich bezdrożach. Jak to wygląda? Rewelacyjnie, ale najlepiej będzie jeśli przekonacie się o tym sami:

Forza Horizon 3 zapowiada się bardzo dobrze. Na graczy czekać będzie ponad 350 aut oraz ogromne mapy pełne piasku, błota i tropikalnej roślinności. Na szczęście premiera już tuż, tuż – dokładnie 27 września.

Źródło: IGN

Odsłon: 5494 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Pardek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-10 22:34

    FH3 w 3440x1440 to będzie cudo *_*

    Skomentuj

    1. Foxy the Pirate
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-08-10 23:03

      7680x1440 mrrrr....

      Skomentuj

  2. Snake73
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-08-10 22:43

    Graficznie fajnie ale brak destrukcji pojazdów.

    Skomentuj

    1. Cyggu
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-08-11 00:14

      Destrukcja będzie tylko zależy czy ktoś ma ustawioną kosmetyczną czy realistyczną. W FH2 była więc tu też będzie. Nie jest jakaś ogromna ale według mnie wystarczająca.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2016-08-11 09:08

        Tutaj minusy to forma uznania.
        Z resztą nie jesteś tu chyba by plusy łapac tylko by napisac to co chcesz :)
        Co by nie było to zgadzam się, Forza to jeden z tytułów napędowych XB a ta w wersji na XB i na PC prezentuje się naprawdę dobrze.

        Skomentuj

      2. Satanski
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-08-11 10:55

        Podejrzewam, że dostajesz minusy, bo prościej jest nacisnąć przycisk, niż odpisywać, że obawy o przyszłość serii są słabo uzasadnione, a potem brnąć w tak bezsensowną, jak nieuniknioną dyskusję o piractwie itp. Skoro wyzywasz ludzi od debili, może zastanów się nad sobą, bo najwyraźniej nie umiesz prostych wniosków wyciągać.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2016-08-11 11:14

          tego piractwa akurat w tym przypadku to nie jestem taki pewien. Raczej zanim doczekamy się działającej złamanej Forzy to MS zdąży się już najeść tym tytułem. Tu nie prędko cracka się zobaczy i tryb multi jest zbyt fajny

          Skomentuj

      3. jakub1t
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-08-11 16:39

        Kolego jakimś dziwnym trafem co chwila słychać i widać np w portalach ogłoszeniowych poprzerabiane konsole które umożliwiają grę w pirackie wersje . W moim otoczeniu pewnie by się parę takich znalazło , więc nie oddzielaj piractwa pecetowego od konsolowego .

        Skomentuj

  3. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-08-11 09:45

    Pierwsza "samochodówka" która mnie interesuje od czasu TDU2 (Project Cars nie liczę bo to bardziej symulacja). Testy będziecie robić na 27 czy na 23?

    Teraz tylko liczyć ze będzie na Steam!

    Skomentuj Historia edycji

    1. Tofer
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2016-08-11 11:09

      Wlasnie nie bedzie bo to M$ a szkoda , szkoda tez ze tylko pod win10 tez bym zagral :)

      Skomentuj

      1. zakius
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2016-08-11 13:38

        szkoda, że nie będzie na GoGu
        steam? a na co to komu?

        Skomentuj

        1. Foxy the Pirate
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-08-12 22:38

          95% graczy, dla wygody.

          Skomentuj

  4. Gamut
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-11 13:23

    Z początku trasa przypomina mocno FUEL :)

    Skomentuj

  5. wdowa94321
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-11 18:32

    Ugh... Tuningu jak od 4-ki nie było tak nima i nie będzie... Teraz to tylko w Automation lub Live For Speed można się pobawić w Tuning...