Na topie

Gra Dawn of War III będzie lepsza, wy też możecie [AKT. - gra zmierza na Linux i macOS]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Relic Entertainment kończy prace nad dużą aktualizacją, która między innymi poprawi balans postaci w Dawn of War III. Przy okazji publikuje pomoce.

 • Gra Dawn of War III będzie lepsza, wy też możecie [AKT. - gra zmierza na Linux i macOS]
A A

Aktualizacja [22.05.2017]: Dopiero za dwa dni pojawi się aktualizacja gry Dawn of War III (o której możecie przeczytać poniżej), a ekipa Relic Entertainment już chwali się, co będzie dalej. Mianowicie już 8 czerwca pojawi się kolejna aktualizacja, która nie będzie wprowadzać nowych funkcji, ale za to pozwoli zagrać w strategię posiadaczom komputerów z systemami Linux i macOS. Przenosiny zostały powierzone zespołowi Feral Interactive (który wcześniej dokonał tego w Dawn of War II i Company of Heroes 2).

News [15.05.2017]: Od ponad dwóch tygodni możemy już grać w Dawn of War III, a więc najnowszą strategię osadzoną w uniwersum Warhammer 40,000. Gra spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem – recenzenci i gracze chwalą poszczególne elementy tej produkcji, narzekając jedynie na drobne błędy techniczne i nie najlepszy balans. Z jednym i z drugim twórcy chcą coś zrobić.

Ekipa Relic Entertainment zapowiedziała, że 24 maja zostanie udostępniona potężna aktualizacja, która wprowadzi między innymi nowy ranking graczy, który pozwoli określić, w jakim miejscu tabeli się znajdujemy (i dlaczego). Najważniejszą zmianą będzie jednak poprawa balansu jednostek dostępnych w grze, która ma przyczynić się do zwiększenia przyjemności płynącej z rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Przy okazji warto wspomnieć, że SEGA ruszyła niedawno z nowym cyklem filmików zatytułowanym „Czy wiedziałeś, że...”. Dowiadujemy się z nich o różnorakich ciekawostkach i możliwościach poszczególnych jednostek, z których nie każdy gracz Dawn of War III zdaje sobie sprawę. Jeśli więc chcecie poprawić swoje strategiczne zdolności, koniecznie rzućcie okiem:

To nie wszystko. Opublikowana została również infografika, aby „rzucić trochę światła na jeden z kluczowych komponentów, budujących potęgę twojej armii – zasoby”. Możecie ją obejrzeć poniżej i przyswoić wiadomości, by z każdej walki wynieść jak najwięcej:

DoW3 infografika

Gra Dawn of War III dostępna jest wyłącznie na PC. Jeśli jeszcze nie czytaliście, sprawdźcie naszą recenzję.

Źródło: Kotaku, PC Invasion, Cenega

Odsłon: 5627 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. silvver
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-15 18:06

  Coś im chyba kompletnie nie wyszło z DoW3 skoro już są promocje -50% (za 120PLN już można dostać).

  Skomentuj

  1. SirMichael
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-16 10:05

   gdzie takie ceny dają?

   Skomentuj

 2. panczek
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-05-16 02:04

  "Gra spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem – recenzenci i gracze chwalą poszczególne elementy tej produkcji, narzekając jedynie na drobne błędy techniczne i nie najlepszy balans." Ocena 6/10 i jakieś 40% negatywnych komentarzy na steamie to chyba nie jest ciepłe przyjęcie przez graczy i tylko drobne błędy.

  Skomentuj

  1. SirMichael
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-05-16 10:07

   ciepło ją przyjęły osoby opłacone do ciepłego przyjęcia bądź sprzedajni streamery hojnie obdarowani przez dewelopera. :)
   Na tym rynku nie ma żadnej kontroli co do tego co wypuszczają deweloperzy i jak to promują dlatego ja zawsze czekam na niezależne recenzje i przede wszystkim spadek ceny.

   Skomentuj

  2. guziel
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-16 13:05

   Grze zaszkodziła beta przed dniem premiery która była całkowicie beznadziejna.
   Podczas bety zawiodłem się na grze i myślałem że dwa dni po becie w dniu premiery niewiele się poprawi.
   Jednak bardzo mocno się myliłem bo finalny produkt jest o niebo lepszy niż beta.
   Większość komentarzy negatywnych na stemie została właśnie napisana na podstawie doświadczeń z bety.

   To jest podobnie jak z Diablo 3 które strasznie ganiono na początku i często nadal ludzie nie zdają sobie sprawy jak ta gra się od tamtego czasu bardzo zmieniła.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!