Na topie

Gran Turismo 7 powstaje, ale do premiery jeszcze daleko

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kazunori Yamauchi, CEO Polyphony Digital, ujawnił, iż prace nad Gran Turismo 7 postępują w całkiem dobrym tempie.

Gran Turismo 7 gra

AA

Gier wyścigowych trochę mamy, a wśród nich do absolutnej czołówki zalicza się z pewnością seria Gran Turismo. Kiedy pojawi się nowa odsłona?

Pierwsze informacje na temat Gran Turismo 7 pojawiły się jeszcze pod koniec zeszłego roku. Sugerowano wtedy, że gra być może trafi w ręce graczy w roku 2014, ale teraz dowiadujemy się, że tak dobrze nie będzie.

Kazunori Yamauchi, CEO Polyphony Digital, ujawnił, iż prace nad Gran Turismo 7 postępują w całkiem dobrym tempie, ale na premierę gry trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

"Pracujemy nad tym tytułem, ale nie sądzę abyśmy zdążyli z premierą w tym roku."

Jednocześnie padły zapewnienia, iż dużo uwagi poświęcane jest ścieżce dźwiękowej. Poza tym w grze pojawić mają się kilka odświeżonych samochodów, które podziwialiśmy jeszcze za czasów PlayStation 2.

Większej dawki informacji spodziewać powinniśmy się w najbliższych miesiącach.

Źródło: videogamer, trustedreviews

Odsłon: 7886 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. Daniel303
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2014-06-30 09:25

    Jaaaaaa! Gran Turismo gra od czasów PSXa... Bym se pograł jeszcze w to:D

    Skomentuj

  2. raffal81
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2014-06-30 09:58

    No i te intro z GRAN TURISMO 2 wersji Japonskiej ;))))

    https://www.youtube.com/watch?v=NC2qKy-WMf4

    Skomentuj

  3. piccardo
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2014-06-30 10:56

    Ciekawe jaka będzie 7mka bo 5 to był półprodukt, 6 pełna wersja 5tki z dod. płatnościami to 7 będzie demem wedle trendu na rynku gier i wszystko trzeba będzie dokupić. A jeżeli planują tą gre również na stare konsole to szału na 100% nie będzie i nie mówię o samej oprawie graficznej. 6 opuściłem mimo że seria GT była tytułem must have i skłaniała do kupna konsoli sony i parę innych ex'ów których kolejne części są gorsze i te mikro płatności.....

    Skomentuj

      1. Snake73
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-06-30 18:30

        Wyjątkowo dobrymi exami na pc są symulatory kozy i kamienia.

        Skomentuj

  4. Balrogos
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-06-30 13:09

    Skoro teraz wyjdzie na PC to koks malina :D

    Skomentuj

      1. Balrogos
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2014-07-01 03:03

        PS4 = PC wiec nie trzeba robic nawet portu pod normalnego desktopa A Logitech G25 sie grzeje :)

        Skomentuj

  5. R2rrO
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-06-30 17:26

    No z 10lat przyjdzie na nią poczekać ;) ...patrząc na ich ostatnie tempo ;)

    Skomentuj

  6. Hello
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-06-30 18:47

    Fajnie ale mowa jest o tym, że ciągle będą samochody w jakości standard - czyli modele aut rodowodem z PS2...