Na topie

GTA: San Andreas wkrótce na urządzeniach mobilnych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wedle zapewnień spodziewać można się tutaj kilku zmian w stosunku do oryginału, głównie jeśli chodzi o oprawę wizualną.

GTA: San Andreas gra

AA

Serię Grand Theft Auto zna niemal każdy. Zazwyczaj spędzamy przy niej czas na komputerze lub konsoli, ale w dobie szybko rosnącej popularności urządzeń mobilnych najbardziej rozpoznawalny cykl Rockstar Games zawitać musiał także na smartfony i tablety.

Tym sposobem już jakiś czas temu na naszych mobilnych gadżetach pojawiło się GTA III oraz GTA: Vice City. Propozycje te musiały chyba spodobać się graczom, ponieważ postanowiono przygotować dla nich kolejną propozycję. Tym razem w wersji mobilnej pojawi się GTA: San Andreas.

Wedle zapewnień spodziewać można się tutaj kilku zmian w stosunku do oryginału, głównie jeśli chodzi o oprawę wizualną. Z ujawnionych informacji wynika, że grafika zostanie nieco odświeżona, pojawić mają się bardziej szczegółowe cienie, ładniejsze kolory i dokładniejsze modele postaci i pojazdów. Sterowanie zostanie natomiast dostosowane do ekranów dotykowych.

GTA: San Andreas pojawi się w grudniu i dostępne będzie na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemów iOS, Android, Windows Phone 8, a nawet na tabletach Amazon Kindle. Nie ujawniono jeszcze ceny gry.

Źródło: androidpolice

Odsłon: 12402 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. Arek9182
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-11-27 10:39

    Świetnie, świetnie ale w to się najzupełniej nie da grać na telefonie. Sterowanie jest tak na tyle nie wygodne, że skutecznie utrudnia rozgrywkę i psuję całą radość z gry.

    Skomentuj

    1. pauloso
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2013-11-27 10:53

      Ale samochodem po chodniku jeszcze daje radę

      Skomentuj

    2. popo601
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2013-11-27 11:03

      Dokładnie GTA to nie gra na tablety czy smartfony

      Skomentuj

    3. Pepec9124
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-11-27 11:34

      Grałem w Duke Nuken tablecie, tragedia. Jakby pada podpiąć to może by było znośnie.

      Skomentuj

    4. Szymon331
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-11-27 13:04

      W Trójkę na swoim ACE II (ekran 3.8 cala) gra mi się bardzo dobrze. Wprawdzie strzelanie jest dosyć trudne ale sama radocha z gry jak najbardziej na plus.

      W San Andreas jest więcej pojazdów, w szczególności samoloty. Gdyby dodali wsparcie w sterowaniu jakim by był sam ruch urządzenia to myślę że zabawa nadal byłaby na wysokim poziomie.

      Myślę jednak że ACE II to nie target dla tak rozbudowanej gry szczególnie że zamierzają ją odświeżyć graficznie. Ciekawe jakie będą wymagania minimalne i czy będzie możliwość ustawienia jakości grafiki?

      Skomentuj

      1. eysmond
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-11-27 19:39

        Zainteresuj się kolego odblokowanie ramu do 624 mb, odpowiedni fix przy upgradzie do androida 4.0+ do tego wybierz lekki rom i będzie działać lepiej. Ewentualnie jeśli interesują cie featury to polecam cyanogena na androdzie 4.3.1, tez działa calkiem sprawnie.

        Skomentuj

        1. Szymon331
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-11-27 22:13

          Z tego co wiem to nie ma czegoś takiego jak odblokowanie ramu w tym telefonie. Można tylko zmniejszyć ilość ramu zajmowanego przez system na starcie co teoretycznie zwiększa ilość pamięci dostępnej dla programów ale sprawia że sam system gorzej działa.

          Poza tym system wedle potrzeby sam potrafi zwolnić dużo pamięci dla programów.

          Lekki rom? W sumie dlaczego nie,muszę czegoś poszukać bo obecny GB lekko przymula.

          Skomentuj

    5. 1zboro1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-11-27 16:41

      Nie to żebym cie kwestionował, ale można pada od ps3 podpiąć kablem od ładowania go lub jakiegoś pada do telefonu. Ja mam XPeria Play i w GTA:VC mi się dobrze grało

      Skomentuj

    6. SoundsGreat
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-11-27 19:06

      Grałem w III po OC do 1,5 GHz jak jeszcze miałem Desire Z. Gra potrafiła ściąć, ale była grywalna. Sterowanie przyznaję trudne, jednak pierwsze miasto było możliwe do zaliczenia. Później mi się znudziło/pozbyłem się Androida.

      Skomentuj

  2. real12345
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-11-27 13:34

    Po raz kolejny wyrażam swoją nadzieję, do optymalizacji tej gry na Androida. Nexus 4 powinien obsłużyć tą grę przy maksymalnych ustawieniach grafiki i 50-70% widoczności..

    Skomentuj

  3. majormajewski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-11-27 13:53

    Jeżeli wam sterowanie przeszkadza to możecie do tabletu podpiąć pada.

    Skomentuj

  4. abuk220
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-11-27 14:48

    Będzie co robić na święta

    Skomentuj

  5. kapral.hicks
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-11-27 16:49

    Czy na galaxy S3 można podłączyć pada z ps3 ?? Zagrałbym w takie odświeżone gta ale te sterowanie w gta 3 czy VC to była parodia na tym telefonie.

    Skomentuj

    1. Czaszka
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-11-27 21:49

      Tak, musisz mieć root'a i płatną apkę.

      Skomentuj

  6. Tridefy
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-11-27 17:49

    Jak do telewizora, podłączysz przez kabel miniHDMI i do tego pad i można sobie pograć :)

    Skomentuj

  7. fiboo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-11-27 18:46

    Heh, zaskoczyła mnie obecność gry na Windows Phone :)

    Skomentuj

  8. malpa1607
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-11-28 21:23

    Ta produkcja jest według mnie jedną z lepszych odsłon serii ale raczej gra na urządzeniach mobilnych nie zbytnio mnie interesuję ,ponieważ nie wyobrażam sobie wygody grania,którą bardzo cenie