Na topie

Huawei P30 i Huawei P30 Pro - ceny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Na Topie Orange Play T-Mobile Producenci: Huawei

Smartfony Huawei P30 i Huawei P30 Pro już od dziś dostępne są w przedsprzedaży. Ile trzeba zapłacić za nowe modele chińskiego producenta?

  • Huawei P30 i Huawei P30 Pro - ceny
A A

Zgodnie z deklaracjami składanymi przez producenta, Huawei P30 i Huawei P30 Pro zostały dziś oficjalnie zaprezentowane. Ich specyfikacje oraz pierwsze wrażenia związane z użytkowaniem już prezentowaliśmy. Wypada jednak przyjrzeć się również cenom.

Huawei P30 i Huawei P30 Pro przedsprzedaż i ceny

Huawei P30 i Huawei P30 Pro trafiają na polski rynek już dziś. W ramach trwającej do 2 kwietnia przedsprzedaży można nastawiać się na ofertę specjalną.

Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienia mogą liczyć na smartwatcha Huawei Watch GT Active (przy Huawei P30) lub smartwatcha Huawei Watch GT Active i ładowarkę bezprzewodową CP60 (przy Huawei P30 Pro). W obydwu przypadkach dodatkowym prezentem może być 90-dniowa bezpłatna ochrona ekranu (po aktywacji urządzenia w Hi-Care).

  • Huawei P30 (6 GB RAM / 128 GB) - 2999 złotych
  • Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 128 GB) - 3799 złotych
  • Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB) - 4299 złotych

Huawei P30 i Huawei P30 Pro u operatorów

Powyższe ceny dotyczą wolnej sprzedaży. Już teraz smartfonów można szukać także u operatorów, którzy oferują różnego rodzaju plany abonamentowe.

  • Huawei P30 i Huawei P30 Pro w T-Mobile

Huawei P30 i Huawei P30 Pro w T-Mobile

Źródło: Huawei, T‑Mobile, Orange, Play

Odsłon: 11953 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. kropak
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-03-26 17:27

    Już lecę i już biegnę :D

    Skomentuj

  2. Melman1980
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-26 18:06

    Od bierdolta się od Huawei od ich smartfonów i od Huawei :)

    Skomentuj

    1. passat
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-03-26 18:24

      I od Huawei.

      Skomentuj

  3. davidoff
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-26 19:22

    Ceny z kosmosu za P30 2999zł? a P30 Pro +- 4000zł ?

    Mi9 kosztuje ok 2000zl teraz porównać z P30 za 1000zł więcej.... Wiem Mi9 nie ma stabilizatora ale gdyby nawet zliczyć plusy i minusy to za żadne skarby nie opłaca się dopłacać 1000zł albo i nawet 2000zł.

    Wesprę w tym roku Xiaomi bo to co robią inni producenci to śmiech na sali, ewidentnie widać jak próbują sprawdzić ile konsument jest w stanie zapłacić.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Samarytanin
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-27 11:30

      Po pierwsze, to nie stabilizator, a stabilizacja optyczna. Po drugie, P30 również nie ma stabilizacji optycznej, ma ją tylko P30 PRO.

      Skomentuj Historia edycji

      1. człowiek-taboret
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-28 10:44

        Pytanie kto ma lepszy soft do stabilizacji... i który telefon faktycznie robi lepsze foty.
        (P30 ma stabilizację optyczną w aparacie tele)

        Skomentuj

  4. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-26 19:58

    A najbardziej opłaca się brać u operatorów, deal doskonały.

    Skomentuj

  5. angelboy
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2019-03-26 20:00

    zdechną szybciej niż weszli na rynek ;D oj biedaki, szkoda że idą w ślady Appla, sprzedać za krocie ...

    Skomentuj

  6. ophiuchus
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-26 20:48

    pińćset złociszy mniej za każdy model i byłby hit...a tak to szału nie będzie. Chyba że za pół roku jak ceny polecą na łeb.

    Skomentuj

  7. Rebelmind
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-26 23:15

    A ja powiem tak: obie wersje sprzedadzą się znakomicie, a tańsza wersja może zostać telefonem roku. P30 na start tańszy od S10e, ze zgrabną łezka, wypas aparatem. Szkoda, że zamiast smartwatcha do P30 nie dają tej turbo ładowarki.

    Skomentuj

    1. davidoff
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-27 09:04

      P30 Pro ma super aparat a P30 nie widziałem żadnego testu więc pewnie nie jest już tak kolorowo a bardziej przeciętnie.

      P30Pro jest na DXomark jako numer 1 choć za bardzo nie ufam tej stronce.

      Skomentuj

    2. Samarytanin
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-27 11:34

      Tylko, że s10e ma stabilizację optyczną, a P30 nie. Typowy Janusz biznesu. Dostaje zegarek wart 1000zł, który może sprzedać za 700zł i kupić sobie 3 ładowarki, a woli dostać ładowarkę wartą 250zł. Brawo ty.

      Skomentuj

  8. fransisso
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-27 10:47

    Każdy ma prawo do swojego zdania, więc ja też się swoim podzielę i przyznam, że chętnie bym dorwał ten telefonik. Zwłaszcza wersję P30 Pro. Prezentuje się fajnie i jestem cholernie ciekaw jakie faktycznie możliwości tej kamery ;)

    Skomentuj

    1. djnango
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-27 11:16

      Nie powiem, na premierze pokaz możliwości kamery zrobił wrażenie. Zwłaszcza moment, kiedy na żywo porównywali możliwości kamer. Nie zdziwiłbym się, gdyby to był pretendentem do tytułu najlepszego telefonu fotografii mobilnej

      Skomentuj

      1. betho
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-27 12:03

        Telefon sam w sobie niezły. Widziałem, że w kilku sklepach ruszyła już jego sprzedaż. Nie wiem, czy bym się zdecydował na telefon od operatora. Wolałbym chyba jednak kupić go normalnie w sklepie. Jak patrzyłem za tą wersją pomarańczową, czy bursztynową, to widziałem, że jest dostępna na Matrix Media.