Na topie

Hunt: Showdown - o łowach studia Crytek słów kilka

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jeden las, kilka zespołów łowców, mnóstwo potworów do wybicia i tylko jeden przyjaciel. Oto Hunt: Showdown – najnowsza gra studia Crytek.

 • Hunt: Showdown - o łowach studia Crytek słów kilka
A A

Od kilku lat, po zakończeniu trylogii Crysis, ekipa Crytek szuka swojej drogi. Hunt: Showdown, obszernie zaprezentowane kilka tygodni temu, ma stanowić jej powrót do tworzenia intrygujących i przykuwających na długie godziny do ekranu tytułów. Producent postanowił przypomnieć o swoim najnowszym dziele.

Twórcy przypominają, więc przypomnijmy i my. Hunt: Showdown będzie grą sieciową – równie mocno strzelaniną co survival horrorem. Trafimy mianowicie do nieprzyjaznego lasu, w którym walczyć musimy nie tylko z zamieszkującymi go stworzeniami, ale też z ludzkimi przeciwnikami, którym nie bardzo widzi się dzielenie terenu z innymi łowcami. 

Potwory będą sterowane przez „komputer”, natomiast dobrani w pary łowcy – przez graczy. Nie warto wiązać się z byle kim, ponieważ współpraca będzie niezwykle istotna, chodzi w końcu o przetrwanie. 

Hunt: Showdown screen

Najmocniejszymi stronami Hunt: Showdown mają być: realistyczna (a więc wymagająca skupienia i obmyślenia odpowiedniej strategii) walka o przetrwanie, efektowne strzelaniny, różnorodność broni i potworów, mroczny klimat oraz szereg ciekawostek, takich jak utrata dosłownie wszystkiego w przypadku śmierci naszego bohatera czy brak możliwości porozumienia się z kompanem, gdy ten jest zbyt daleko od nas.

Nowy film z cyklu „Dev Diary” pozwala przyjrzeć się rozgrywce oraz poznać kilka szczegółów na jej temat. Twórcy chcą, by tytuł ten był angażujący i dawał mnóstwo świetnej zabawy. Jeśli spełnią obietnice, to bez wątpienia tak będzie. Dlatego też zachęcamy do obejrzenia i odsłuchania:

Hunt: Showdown zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w przyszłym roku.

Źródło: IGN

Odsłon: 3441 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-08-04 11:31

  kurcze pomysł fajny ale czy to wypali...

  Skomentuj

 2. vide cui fidas
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2017-08-04 22:47

  Jak zapalisz to na pewno wypalisz...

  Skomentuj

 3. Snack3rS7PL
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-08-05 14:12

  Idea bardzo ciekawa, ale gra dość nudnie wygląda...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!