Na topie

Impreza T-Mobile Warsaw Games Week 2017 wystartowała

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Warsaw Games Week 2017

Od dziś do niedzieli Warszawa jest szczególnie atrakcyjnym miejscem dla miłośników elektronicznej rozrywki. Rusza T-Mobile Warsaw Games Week 2017.

  • Impreza T-Mobile Warsaw Games Week 2017 wystartowała
A A

Piątek, 13 października, godzina 10.00 – startuje impreza T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Jedno z najciekawszych wydarzeń dla miłośników gier i sprzętu. Dlaczego warto się wybrać do hali EXPO XXI w stolicy?

Przede wszystkim dlatego, że sześciu partnerów imprezy przygotowało mnóstwo atrakcji: to nowe gry do sprawdzenia (także przedpremierowo), sprzęt do przetestowania i konkursy do… wygrania. Tymi partnerami są: Cenega, PlayStation, Xbox, Ubisoft, Saturn oraz oczywiście T-Mobile. 

Lista wystawców, którzy rozłożą stanowiska na powierzchni 1200 metrów kwadratowych, jest znacznie dłuższa i znajdują się na niej zarówno mniejsi, jak i najwięksi wydawcy (np. IMGN.PRO, Activision i Nintendo), producenci sprzętu (między innymi Lenovo, Kruger&Matz i Seagate) oraz inni. Przegląd atrakcji dostępny jest na stronie wydarzenia.

Dzisiaj targi będą dostępne dla odwiedzających do godziny 20.00. Drugi dzień (14 października) rozpocznie się o godz. 9.00, a zakończy o 19.00, a w niedzielę wystawcy będą czekać na was od 9.00 do 17.00. Bilety w kasach kosztują: 45 zł (indywidualny) i od 105 zł (rodzinny) – szczegóły na stronie WGW.

Z imprezą połączony będzie LifeTube Video Fest, a więc wydarzenie z youtuberami w rolach głównych. Pojawią się na nim między innymi: Ajgor Ignacy, AdBuster, Ziemniak, Tivolt, Ravgor, Kameralnie, Marco Kubiś, Y, Matura To Bzdura, Letni Chamski Podryw czy Na Pełnej.

Wybieracie się na tegoroczne WGW?

Źródło: Mindspot, WGW. Foto z galerii WGW 2016

Odsłon: 1866 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!