Na topie

Injustice 2 na e-sportowej arenie

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry Xbox One Gry PlayStation 4 Tematyka: e-Sport esl

Premiery gry nadal się nie doczekaliśmy, ale Warner Bros już ogłosiło, że powstanie e-sportowa liga Injustice 2.

 • Injustice 2 na e-sportowej arenie
A A

I to z niemałą pulą nagród. Do zgarnięcia jest 600 tys.dolarów.

Całe przedsięwzięcie to Injustice 2 Championship Series. Warner Bros do sprawy zabrał się profesjonalnie i rozpoczął współpracę z gigantami jak ESL, Gamelta eSports Profesional League, czy Twitch. Rozgrywki będą mieć miejsce w Ameryce Północnej, Ameryce środkowej i Europie.

Pierwsze spotkanie to Injustice 2 Pro Series, rozpoczynające się już 26 maja. Przez cztery miesiące uczestnicy będą toczyć pojedynki między sobą, aż do wyłonienia 16 najlepszych graczy, którzy spotkają się 17 września w Los Angeles 17 września. Zawody będzie można śledzić na żywo w serwisie twitch.

W Stanach Zjednoczonych odbędzie się Injustice 2 GameStop Hometown Heroes. Tutaj do udziału mogą zgłosić się Ci, którzy nie biorą udziału w turnieju Pro Series. W sierpniu aa terenie kraju odbędzie się 8 regionalnych finałów w sklepach GameStop. Zwycięzcy spotkają się w wielkim finale podczas GameStop Consumer Expo in Las Vegas.

W Europie liga rusza 20 maja pod nazwą Injustice 2 Path to Pro Tournament. Wezmą w niej udział kraje Beneluksu, Francja, Niemcy, Skandynawia, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania. Finały przewidywane są na 12 sierpnia, gdzie spotka się 12 najlepszych graczy.

Liga Latina to zawody dla Meksyku, Argentyny, Chile i Peru. Tak jak w przypadku poprzednich eventów, liga startuje w maju, a kończy się w sierpniu.

Warner Bros potwierdził też informację o organizacji zawodów na terenie Brazylii, ale póki co, nie znamy żadnych szczegółów. Pozostaje nam więc czekać na oficjalną premierę gry, która odbędzie się już za 5 dni na konsolę PlayStation 4 i Xbox One.

Odsłon: 2388 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. naqerpl
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-11 10:47

  Aj próba zrobienia esportu z gry która jeszcze nie miała premiery. Może cholera będzie super gierka, ale takie zagrania są żałosne :/

  Skomentuj

  1. Maciej Słaboszewski
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-05-11 13:58

   Co Ty człowieku piszesz. To jest zapowiedź startu ESL dla Injustice 2 po ogromnym sukcesie ich poprzedniej gry w identycznym formacie e-sportowym - Mortal Kombat X.

   Ot ta seria ma większą pulę nagród i więcej regionalnych mistrzostw.

   Skomentuj

 2. rlistek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-11 15:06

  Uuuu... co ja widze... konkurencja dla "esportowej" Fify.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!