Smartfony

iPhone Xc, Xs i Xs Plus tegorocznymi smartfonami Apple

z dnia 2018-09-10
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Konferencja firmy Apple już w środę. Nowe smartfony stają się coraz mniej tajemnicze. Co wiemy na temat ich specyfikacji?

Już 12 września odbędzie się konferencja, na której Apple zaprezentuje nowe smartfony. Od dawna mówi się, iż zobaczymy trzy modele. Najświeższe doniesienia nieco tę kwestię przybliżają.

Nie wypada nastawiać się, iż którakolwiek z nowości będzie tania. Najmniejsze obciążenie dla portfela stanowić ma jednak iPhone Xc, który będzie najmniej zaawansowany z całego grona i jako jedyny oferować ma wyświetlacz LCD. Jego przekątna to najprawdopodobniej 6,1 cala.

iPhone Xs to z kolei model, który stanowić ma bezpośredniego następcę iPhone'a X, oferować między innymi 5,8-calowy wyświetlacz OLED, procesor Apple A12 wykonany w 7nm procesie technologicznym, 4 GB RAM i podwójną kamerę główną.

Ofertę uzupełniać ma iPhone Xs Plus, większy (i droższy) wariant iPhone'a Xs. I w nim znaleźć ma się wyświetlacz OLED, ale już o przekątnej 6,5 cala, procesor Apple A12, 4 GB RAM i podwójna kamera główna. Poza większym wyświetlaczem spodziewać można się też pojemniejszej baterii.

iPhone Xc, Xs i Xs Plus

Bardziej zagadkowa jest kwestia cen. Ostatnie doniesienia w ich kwestii sugerują, iż smartfony kosztować będą odpowiednio około 860 dolarów, 1080 dolarów i 1125 dolarów.

Wszystko wyjaśni się dość szybko, bo już za 2 dni.

Źródło: Weibo, thesource (foto)

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kolejna granica absurdu cen została przekroczona, ale baranki kupią.
  Zaloguj się
  10
 • avatar
  Oglądne dla fanu nie dla emejzingu którego i tak nie będzie :)
 • avatar
  Mm ceny świetne. 860 dolków za iPhona z ekranem LCD. Może być ciekawie
 • avatar
  Oglądne dla fanu nie dla emejzingu którego i tak nie będzie :)
 • avatar
  Absurdalne są te nazwy. Mam nadzieję, że będą się różnić. Ceny iście zaporowe. Sprzedaż kolejnych coraz droższych SGSów zaczęła spadać i liczę, że Apple też to czeka bo już grubo przesadzają. Za $1125 to ja już mogę kupić Macbooka Pro... nie licząc rzeszy lepszych laptopów z Windowsem.
  Zaloguj się
 • avatar
  No dobra a cos co ma ekran 5" to kiedy będzie bo te telefony sa dla mnie za duże
  Zaloguj się
 • avatar
  za lajka na inscie albo fb wiele ludzie dadza ;)
 • avatar
  5", maks 5.2" jest jeszcze w miare komfortowe do trzymania, a tutaj najmniejsze ma miec 5.8 najwiekszy 6.5, chyba trochę przesada, dołożyć krótki kijek selfi i będzie można w pingponga pograć.
  Zaloguj się
  -6