Na topie

iPhone Xc, Xs i Xs Plus tegorocznymi smartfonami Apple

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone nowy iPhone Producenci: Apple

Konferencja firmy Apple już w środę. Nowe smartfony stają się coraz mniej tajemnicze. Co wiemy na temat ich specyfikacji?

  • iPhone Xc, Xs i Xs Plus tegorocznymi smartfonami Apple
A A

Już 12 września odbędzie się konferencja, na której Apple zaprezentuje nowe smartfony. Od dawna mówi się, iż zobaczymy trzy modele. Najświeższe doniesienia nieco tę kwestię przybliżają.

Nie wypada nastawiać się, iż którakolwiek z nowości będzie tania. Najmniejsze obciążenie dla portfela stanowić ma jednak iPhone Xc, który będzie najmniej zaawansowany z całego grona i jako jedyny oferować ma wyświetlacz LCD. Jego przekątna to najprawdopodobniej 6,1 cala.

iPhone Xs to z kolei model, który stanowić ma bezpośredniego następcę iPhone'a X, oferować między innymi 5,8-calowy wyświetlacz OLED, procesor Apple A12 wykonany w 7nm procesie technologicznym, 4 GB RAM i podwójną kamerę główną.

Ofertę uzupełniać ma iPhone Xs Plus, większy (i droższy) wariant iPhone'a Xs. I w nim znaleźć ma się wyświetlacz OLED, ale już o przekątnej 6,5 cala, procesor Apple A12, 4 GB RAM i podwójna kamera główna. Poza większym wyświetlaczem spodziewać można się też pojemniejszej baterii.

iPhone Xc, Xs i Xs Plus

Bardziej zagadkowa jest kwestia cen. Ostatnie doniesienia w ich kwestii sugerują, iż smartfony kosztować będą odpowiednio około 860 dolarów, 1080 dolarów i 1125 dolarów.

Wszystko wyjaśni się dość szybko, bo już za 2 dni.

Źródło: Weibo, thesource (foto)

Odsłon: 7657 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Dragonik
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2018-09-10 09:37

    Kolejna granica absurdu cen została przekroczona, ale baranki kupią.

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-09-10 11:20

      Jakby z inną elektroniką było inaczej a nie jest

      Skomentuj

      1. Doctor
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-09-10 11:55

        Nie było - ale Apple przestawiło klientów z toku myślenia "za drogo, kupię jak stanieje" na "im drożej tym lepiej, bo wtedy mam produkt klasy premium" i cały IT za nim podąża.

        Skomentuj

  2. levusek1992
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-10 09:38

    Mm ceny świetne. 860 dolków za iPhona z ekranem LCD. Może być ciekawie

    Skomentuj

  3. krecik88
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2018-09-10 09:55

    5", maks 5.2" jest jeszcze w miare komfortowe do trzymania, a tutaj najmniejsze ma miec 5.8 najwiekszy 6.5, chyba trochę przesada, dołożyć krótki kijek selfi i będzie można w pingponga pograć.

    Skomentuj

    1. Rantarus
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-09-10 10:25

      Ehh... ależ to krótkowzroczne...
      Podam Ci przykład.

      Jako prywatny telefon używam Xiaomi Mi5s Plus, który ma ekran 5,7cala i cały telefon gabarytowo przypomina galaxy note 5 albo iphone 7 plus.

      Jako służbowy dostałem iphone X, który ma ekran 5,8 cala ale wielkościowo jest podobnych rozmiarów co kompaktowy 5 calowiec mojej narzeczonej. Przy moim mi5sPlus wygląda jak mikrus.

      Żyjemy w czasach, gdzie wielkość ekranu nie jest wyznacznikiem wielkości telefonu bo jedne telefony są bardziej lub mniej bezramkowe niz inne. Polecam przejść się do sklepu z elektroniką i popatrzeć. Albo chociaż jak bedziesz przeglądać telefony to zwracaj uwagę na ich wymiany w milimetrach zamiast na przekątną ekranu...

      Skomentuj

      1. krecik88
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-10 11:07

        Gwoli wyjaśnienia, to teraz wszystkie nowe iphone będą bez przyciskowe? Bo tej informacji akurat nie wiedziałem, a jeżeli tak to mój poprzedni komentarz można równie co skasować.

        Skomentuj

    2. Ruter19
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-10 14:31

      A wielkosc 8ki lol

      Skomentuj

  4. Much_
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-09-10 10:15

    Oglądne dla fanu nie dla emejzingu którego i tak nie będzie :)

    Skomentuj

  5. Much_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-10 10:15

    Oglądne dla fanu nie dla emejzingu którego i tak nie będzie :)

    Skomentuj

  6. Adixxx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-10 12:40

    Absurdalne są te nazwy. Mam nadzieję, że będą się różnić. Ceny iście zaporowe. Sprzedaż kolejnych coraz droższych SGSów zaczęła spadać i liczę, że Apple też to czeka bo już grubo przesadzają. Za $1125 to ja już mogę kupić Macbooka Pro... nie licząc rzeszy lepszych laptopów z Windowsem.

    Skomentuj

    1. SadSam
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-10 13:13

      Ale posiadajac lepszy laptop z Windows nie uprawni Cie do miejsca VIP w Starbucksie. Tam mozna siedziec tylko ze swiecacym jabluszkiem ;)

      Skomentuj

  7. Overclocker
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-10 19:46

    No dobra a cos co ma ekran 5" to kiedy będzie bo te telefony sa dla mnie za duże

    Skomentuj

    1. Ruter19
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-12 15:07

      Kup sobie iPhona 8

      Skomentuj

  8. Jamalos
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-09-10 21:48

    za lajka na inscie albo fb wiele ludzie dadza ;)