Gry

Just Cause 3 na pierwszym zwiastunie

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2015-02-13

Rico Rodriguez powraca w typowym dla siebie stylu. Na to właśnie liczyliśmy.

Just Cause 3

Gra Just Cause 3 została zapowiedziana pod koniec ubiegłego roku. Od tego czasu Avalanche Studios przekazało nam kilka szczątkowych informacji – wiemy przede wszystkim, że świat będzie porównywalny wielkościowo, ale znacznie bogatszy, co zrekompensować ma brak trybu multiplayer. Mogliśmy też zobaczyć dwie galerie screenów – piękną i wybuchową. Dopiero teraz jednak twórcy zdecydowali się na publikację pierwszego zwiastuna.

Just Cause 3 zabiera gracza w rejon Morza Śródziemnego, gdzie naszym zadaniem jest obalenie panującego tam dyktatora Di Ravello. Fabuła i tak pewnie nie będzie miała większego znaczenia – ta seria skupia się przede wszystkim na akcji. Tej ma w „trójce” nie zabraknąć i liczymy, że panowie z Avalanche nas nie zawiodą.

Pierwszy zwiastun gry Just Cause 3 został zatytułowany Firestarter i trzeba przyznać, że jest dość nietypowy. Z drugiej strony idealnie odzwierciedla klimat tej serii – jest chaotycznie i wybuchowo. Ponownie spotykamy też Rico Rodrigueza, naszego głównego bohatera, a nawet mamy okazję sprawdzić co dzieję się w jego umyśle. Zobaczcie zresztą sami:

Zwiastun ujawnia też, że premiery gry należy spodziewać się pod koniec bieżącego roku. Platformami docelowymi są natomiast komputery osobiste oraz konsole PS4 i Xbox One. Teraz pozostaje tylko czekać na pierwszy gameplay.

Źródło: Cenega, Softpedia

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ja uznaję jedynie gamplaye. Resztę radosnej twórczości, nie mającej wiele wspólnego z rozgrywką mogą sobie wsadzić w nos.
 • avatar
  A mi się właśnie zapowiedź podoba :) Wzbudza chęć poznania tej gry :)
 • avatar
  Będzie tradycyjnie ocean grywalności. Biorę na premiere. Dwójeczka nie raz jeszcze się kręci w czytniku PS3.
 • avatar
  Esencja tej gry wylewa się z trailera :)
 • avatar
  Taki zwiastun, bez zwiastuna ale widać ze podłapali z FC3 pomysł na Wingsuit. Jedynka byla dobra, 2 była i jest wyśmienita, tak wiec oczekiwania co do 3 będą wysokie.
  No cóż poczekamy, zobaczymy!
 • avatar
  Znowu dżungla i te latynoskie klimaty! Znudziło mi się to i nie kupuję!! Niech wreszcie wymyślą coś innego!!!
 • avatar
  Świetny
 • avatar
  Szczerze? Beznadziejne - tak w ogóle to jest teaser :P
 • avatar
  100 razy lepsze od GTA V. Grałem już na E3.
 • avatar
  Mi osobiście ten teaser mega spodobał :D no i czekam na premierę z wielką niecierpliwością :D